Påmeldingsliste

Regionsmesterskap

Påmeldingsfrist:25.02.2018
Påmeldingsavgift:200
Frist etteranmelding:01.03.2018
Avgift etteranmelding:400
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -84
1.Oda Marie Oma Bjånes*2000Stavanger SK17474-
OK
2.Siri Øie Brommeland*2000Haugaland AK17453-
OK
Junior 19-23 -57
1.Elisabeth Sletten*1995Kristiansand AK17170-
OK
Junior 19-23 -63
1.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015-
OK
Junior 19-23 -84
1.Seline Solstad Halleland*1997Haugaland AK17248-
OK
2.Karoline Tanche-Larsen*1995Ganddal AK16943-
OK
Junior 19-23 +84
1.Alexandra Stokka1999Sandnes AK15741-
OK
Åpen -57
1.Kristine Løvås1991Hommersåk AK15963-
OK
2.Norunn Nielsen Holmvik1983Sandnes AK15997-
OK
3.Lisa Marie Olufsen1993Sandnes AK16918-
OK
Åpen -63
1.Marita Kaldheim Johansen*1989Sauda IL17686-
OK
Åpen -72
1.Ruth Meland*1992Karmøy Styrkeløftklubb16459-
OK
Åpen -84
1.Hanne Matre*1986Sauda IL17594-
OK
Åpen +84
1.Susanne Harestad1992Sandnes AK17084-
OK
2.Christina Øie Brommeland*1992Haugaland AK16135-
OK
Veteran 40-49 -72
1.Cecilie Point Pedersen*1978Sandnes AK17658-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Eirin Herland*1969Ganddal AK16033-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Thomas Lyse*2000Ganddal AK17369-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Thobias Friestad *2002Hommersåk AK17566-
OK
2.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Daniel Oscar Olsen*2002Hommersåk AK17565-
OK
2.Simon Idsøe*2000Ganddal AK17606-
OK
3.Loyd Lancaster*2001Ganddal AK17478-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Kristian Røynestad*2002Sandnes AK17659-
OK
2.Sebastian Garheim Ege*2000Ganddal AK17674-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Henrik Gundersen Lunde2000Ganddal AK16308-
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Johannes Osen*2000Ganddal AK17608-
OK
Junior 19-23 -74
1.Hossein Sharifi *1998Sandnes AK17091-
OK
Junior 19-23 -93
1.Nicholas Anfinsen*1996Haugaland AK16176-
OK
Junior 19-23 -120
1.Preben Harestad1995Sandnes AK17085-
OK
Åpen -83
1.Cato Svihus1990Sandnes AK17087-
OK
2.Milad Tehrani*1987Arendal SVK17642-
OK
Åpen -93
1.Simen Bjerkreim*1992Hommersåk AK17277-
OK
2.Daniel Sævereid1988Hommersåk AK14706-
OK
3.Jan Lewi Evensen*1982Arendal SVK16368-
OK
4.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549-
OK
5.Vahid Shariatifar*1990Arendal SVK17641-
OK
6.Ole-Kristian Hult*1985Haugaland AK17648-
OK
Åpen -105
1.Olav Gabrielsen*1987Sandnes AK15300-
OK
2.Geir Øyvind Thorsen*1986Sandnes AK17204-
OK
3.Anders Lysø Kleven*1985Haugaland AK15470-
OK
Åpen -120
1.Kim Andre Wollum1991Stavanger SK16020-
OK
2.Eirik Andreas Eriksen Seim1981Haugaland AK17050-
OK
Åpen +120
1.Kjetil Bringsverd*1979Stavanger SK16003-
OK
2.Kjell Gunnar Lindanger*1984Stavanger SK15883-
OK
Gjesteløfter Veteran 40-49 -93
1.Håvard Storhaug*1973Drammen SI12264-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Henning Martinsen *1962Stavanger SK16497-
OK
2.John Bang*1966Karmøy Styrkeløftklubb11211-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Tom Harald Holta*1968Stavanger SK11904-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Sveinung Egeland*1954Hommersåk AK12747-
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527-
OK
Benkpress
Junior 19-23 -63
1.Birgitte Austefjord*1995Arendal SVK17681-
OK
Gjesteløfter Åpen +84
1.Kine Helene Fossbakk1994IL Kraftsport16019-
OK
Junior 19-23 -83
1.David Eltervåg*1998Sandnes AK16684-
OK
Gjesteløfter Åpen -66
1.Wilhelm Thulin*1984Odin SK15476-
OK
Åpen -74
1.Daniel Kristensen Putian*1988Stavanger SK17475-
OK
Veteran 40-49 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746-
OK
Gjesteløfter Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
Veteran 60-69 -83
1.Arild Bomark*1954Sandnes AK12436-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Arendal SVK5
Askim SK1
Drammen SI1
Ganddal AK10
Haugaland AK9
Hommersåk AK6
IL Kraftsport1
Kristiansand AK1
Odin SK1
Sandnes AK16
Sauda IL2
Stavanger SK7
Totalt: 60