Påmeldingsliste

Åpent stevne

Påmeldingsfrist:03.02.2018
Påmeldingsavgift:100
Frist etteranmelding:13.02.2018
Avgift etteranmelding:100
Begrensning antall løftere:28
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -63
1.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420-
OK
Ungdom 14-18 -84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL - HIUL styrkeløftklubb17626-
OK
Junior 19-23 -63
1.Frida Aung*1997Oslo SK16715-
OK
Junior 19-23 -72
1.Oda Bjerke*1995Askim SK17540-
OK
Junior 19-23 +84
1.Veronica Bakker*1995Høland IL - HIUL styrkeløftklubb17484-
OK
Åpen -72
1.Sara D. Guddal1993Askim SK14854-
OK
Åpen -84
1.Marie Therese Ødegaard*1991IL Kraftsport17637-
OK
2.Trude Nilsen*1987Askim SK17586-
OK
Åpen +84
1.Anna Katarina Ødegaard*1991IL Kraftsport17640-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Line Solheim*1968Askim SK17512-
OK
Ungdom 14-18 -53
1.Mats Hytland-Eriksen*2003Askim SK17181-
IKKE OK
Ungdom 14-18 -93
1.Sebastian Malmberg Kopperud*2001Askim SK17625-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Khoi Le*2000Askim SK17577-
OK
2.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156-
OK
Junior 19-23 -74
1.Steffan Hansen*1995Askim SK17536-
OK
Junior 19-23 -83
1.Adrian Tiltnes*1997Askim SK17684-
OK
Junior 19-23 -93
1.Fredrik Gylder*1998Oslo SK16703-
OK
2.Marius Hansen Fornes*1997Oslo SK16805-
OK
3.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331-
OK
4.Patrick Johansen*1997Askim SK16859-
OK
Junior 19-23 -120
1.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477-
OK
Åpen -74
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
Åpen -105
1.Øivind Back*1987Askim SK15793-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IL - HIUL styrkeløftklubb16151-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469-
OK
Benkpress
Åpen -63
1. Ingvild Hansen1994Askim SK16222-
OK
Åpen -93
1.Thomas Larsen1993Askim SK17143-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK17
Brumunddal AK1
Høland IL - HIUL styrkeløftklubb3
IL Kraftsport2
Oslo SK5
Totalt: 28