Påmeldingsliste

Felles klubbstevne Region Østafjells

Påmeldingsfrist:05.06.2019
Påmeldingsavgift:0
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -52
1.Emma Elise Aas*2003Sande KK17924-
OK
Junior 19-23 -63
1.Silje Helen Ask Pettersen1998Sande KK18056-
OK
Åpen -63
1.Marie Næss Klokkervold *1989Skien Atletklubb17597-
OK
2.Hege Berge*1982Sande KK14022-
OK
3.Sofie Koht Cleghorn*1991Drammen SI18046-
OK
Åpen -72
1.Stina Christiane Valmestad*1988Sande KK16890-
OK
Åpen -84
1.Ida Marie Sveen*1984Sande KK18162-
OK
Åpen +84
1.Lene Thorén*1980Sande KK16289-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Heidi Ottesen Solberg*1974Drammen SI14409-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Anette Heimstad-Aasbø*1974Skien Atletklubb16704-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kristin Synnøve Leine Brenna*1973Drammen SI18157-
OK
2.Vibeke Tjugum*1977Drammen SI18047-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Njål Eirik Wallén*2003Drammen SI18137-
OK
2.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Kristoffer Olsen*2002Sande KK17629-
OK
2.Johnny Tran*2002Drammen SI18048-
OK
3.Kristian Solberg*2003Sande KK17958-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Jens Snarset*2001SPUVI17701-
OK
2.Sander Berg Svendsen*2002Sande KK18004-
OK
3.Andreas Eek*2001Sande KK18051-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Noa Ardalan Josefsen*2002Sande KK17888-
OK
2.Adrian Kristoffer Lunde*2004Sande KK17890-
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Jørgen Bratberg Sandøy*2002Skien Atletklubb18093-
OK
Junior 19-23 -74
1.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992-
OK
Junior 19-23 -83
1.Abdulrahman Majou*1998Sande KK17887-
OK
2.Onur Kalayci*2000Drammen SI17500-
OK
Junior 19-23 -120
1.Benjamin Systad*2000Drammen SI18049-
OK
2.Stian Økern*1997Drammen SI17461-
OK
Åpen -83
1.Nils Arne Kapstad*1991Drammen SI17334-
OK
2.Jan Fenris Janssønn Bodin*1985Drammen SI18159-
OK
Åpen -93
1.Thomas Waal*1992Skien Atletklubb14625-
OK
Åpen -105
1.Markus Graatrud*1992Drammen SI17756-
OK
2.Ole-Kristian Werner*1989Drammen SI17335-
OK
Åpen -120
1.Johnny Haug*1988Skien Atletklubb16343-
OK
2.Arild Kåsa*1987Skien Atletklubb18092-
OK
3.Jonn Ivar Øyrås Egderød*1983Drammen SI18160-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Tommy Nordstø1973Drammen SI16474-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Tom Steinar Johansen*1972Drammen SI18050-
OK
Benkpress
Junior 19-23 -63
1.Elise Novum1996Drammen SI15207-
OK
Åpen -57
1.Inga Werner Isaksen*1980Sande KK18055-
OK
Junior 19-23 -83
1.Ferdinand Schjerven*1999Sande KK18112-
OK
Åpen -93
1.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Erik Marius Egerdahl*1978Sande KK18052-
OK
2.Ken-Esben Guldbjørnsen*1973Drammen SI18072-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Morten Engnes*1960Sande KK11164-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Geir Runar Korvald1966Drammen SI10416-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659-
OK
Veteran 60-69 -66
1.Sverre Paulsen*1953Sande KK13125-
OK

Klubbstatistikk

SELECT (SELECT SUM(bankett) AS bankett FROM styrkeloft_pm_pamelding p2 WHERE p2.pm_id = p.pm_id AND p2.klubb_id = p.klubb_id) AS bankett, COUNT(DISTINCT lofter_id) AS loftere, k.klubb_navn, p.klubb_id FROM styrkeloft_pm_pamelding p JOIN styrkeloft_pm_pamelding_rad r ON r.pameldingid = p.id JOIN styrkeloft_klubber k ON k.klubb_id=p.klubb_id WHERE p.pm_id = 477 OR p.pm_id=0 GROUP BY p.klubb_id ORDER BY k.klubb_navn
Klubb Løftere
Drammen SI21
Sande KK19
Skien Atletklubb7
SPUVI1
Totalt: 48