Påmeldingsliste

RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:08.09.2019
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:22.09.2019
Avgift etteranmelding:800
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -63
1.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420-
OK
2.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849-
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896-
OK
Ungdom 14-18 +84
1.Miriam Holm *2002Askim SK17995-
OK
Junior 19-23 -43
1.Catalina Halvorsen Sales*1997Lenja AK17854-
OK
Junior 19-23 -63
1.Enya Marie Wilson*1996Oslo SK17984-
OK
2.Nikita Alslie*2000Moss SIK16802-
OK
Junior 19-23 -72
1.Vendela Hacer Cengiz*1998Lenja AK17897-
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL17626-
OK
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL18031-
OK
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld*1992Askim SK16283-
OK
2.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981-
OK
3.Julie Dahle*1978Askim SK16312-
OK
4.Julie Maria Dramstad-Sunde*1992Nes SIL18011-
OK
5.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555-
OK
6.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199-
OK
7.Ngoc Bich Anna Mai*1995Oslo SK17746-
OK
Åpen -72
1.Tonje Teig*1990Nes SIL17390-
OK
2.Annemari Løberg Larsen*1992Lenja AK15886-
OK
3.Kristin Hagset*1994Christiania AK16178-
OK
Åpen -84
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435-
OK
2.Sofie Flyvholm Haug*1994Halden SI16881-
OK
3.Amalie Laastad*1992Christiania AK17195-
OK
4.Trude Nilsen*1987Askim SK17586-
OK
5.Sandra Persson*1995Oslo SK17029-
OK
6.Rebecca Kennwood*1989Oslo SK18042-
OK
Åpen +84
1.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831-
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Hege Velten*1973OPIL17365-
OK
2.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008-
OK
Veteran 40-49 -72
1.Karianne Skjelbred*1975Lenja AK17858-
OK
2.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225-
OK
Veteran 40-49 -84
1.Anette Haarseth*1978Askim SK18108-
OK
2.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587-
OK
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Line Solheim*1968Askim SK17512-
OK
2.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne-Lise Kristiseter*1966Askim SK17043-
OK
Veteran 60-69 -72
1.Vigdis Hult*1957Nes SIL17769-
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Magnus Andrè Hansen*2003Halden SI18229-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Stian Bratten*2001Nes SIL17766-
OK
2.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Oscar Kirkeby*2002Frogner AK17996-
OK
2.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Mats Høylo Kjøllesdal*2001Oslo SK17900-
OK
Junior 19-23 -66
1.Kristian Aas*1996Jeløy AK16683-
OK
Junior 19-23 -74
1.Jostein Henning Molvig *2000Lenja AK16770-
OK
Junior 19-23 -83
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695-
OK
2.Henrik Staal*1996Halden SI17329-
OK
3.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804-
OK
4.Ask Riedl*1997Christiania AK18244-
OK
Junior 19-23 -93
1.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428-
OK
2.Per Jørgen Gundersen*1998Jeløy AK17058-
OK
3.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915-
OK
4.Andreas Romsdal Wichstad*1998Oslo SK18010-
OK
5.Patrick Johansen*1997Høland IL og UL16859-
OK
Junior 19-23 -105
1.Cato Jansson *1996Brumunddal AK17060-
OK
2.Adrian Kristiansen*1997Brumunddal AK18147-
OK
Junior 19-23 -120
1.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477-
OK
2.Arkadiusz Kowalski*1998Halden SI17582-
OK
3.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194-
OK
Åpen -66
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
Åpen -74
1.Magnus Nymoen Lund*1992Christiania AK18215-
OK
2.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522-
OK
3.Ridge Abantao*1981Askim SK17351-
OK
Åpen -83
1.Kristian Engdal*1986Nes SIL14425-
OK
2.Magnus Holteberg Skjeltorp*1990Oslo SK18146-
OK
3.Kristoffer Bjørnevald*1994Høland IL og UL18174-
OK
4.Geir Breivik*1986Jeløy AK17042-
OK
5.Arild Kolshus*1980Askim SK15545-
OK
6.Valon Sadiku*1995Brumunddal AK17909-
OK
7.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221-
OK
8.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552-
OK
9.Paul Otto Barton*1993IL Kraftsport17886-
OK
Åpen -93
1.Nicholas Storsveen*1995Oslo SK17985-
OK
2.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535-
OK
3.Henrik Bjørmark Devik*1992Askim SK17657-
OK
4.Marius Ødegård*1993Brumunddal AK17062-
OK
5.Eirik Sivertsen*1984Oslo SK15674-
OK
Åpen -105
1.Jostein Häckert *1988Lenja AK15211-
OK
2.Chriss Andrè Minge*1987Askim SK18132-
OK
3.Erik Elvsvingen*1990Nes SIL16693-
OK
Åpen -120
1.Martin Borgland Rønning*1984Oslo SK14579-
OK
2.Tor-Carsten Trippestad*1989Askim SK18118-
OK
3.Øivind Back*1987Askim SK15793-
OK
4.Carl Petter Sommerseth*1985Oslo SK15438-
OK
Gjesteløfter Åpen -120
1.Sindre Andre Haug*1984Sogndal IL17506-
OK
Åpen +120
1.Erlend Weise*1981Oslo SK14803-
OK
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK13191-
OK
Veteran 40-49 -83
1.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Ronny Pedersen*1970Askim SK18107-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Vidar Torvik *1976Askim SK17815-
OK
2.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Rune Lauvås*1971Moss SIK13855-
OK
2.Randulf Alexander Bull*1976Oslo SK17732-
OK
Veteran 40-49 +120
1.Riad Sollien*1970Frogner AK17676-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Terje Myrvold*1967Askim SK17072-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Jon Kristian Bratten*1969Nes SIL17877-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041-
OK
2.Bjørn Solberg*1964Brumunddal AK13886-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469-
OK
2.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421-
OK
2.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203-
OK
3.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153-
OK
4.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313-
OK
Veteran 60-69 -74
1.Ketil Sten Olsen*1958Lenja AK10229-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602-
OK
Veteran +70 -83
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL16361-
OK
Veteran +70 -105
1.Truls Kristensen*1939Askim SK11070-
OK
Benkpress
Åpen -84
1.Julie Berger Johansen*1992Lenja AK16204-
OK
2.Camilla Thornquist*1980Askim SK16569-
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kirsten Vinje*1966Lenja AK10483-
OK
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK10301-
OK
Åpen -66
1.Steffan Hansen*1995Askim SK17536-
OK
Åpen -83
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645-
OK
2.Sindre P. Blomberg*1983Lenja AK14596-
OK
Åpen -93
1.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834-
OK
Åpen -120
1.Martin Audil Martinsen*1988Lenja AK15150-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Frank Duve*1970Lenja AK10261-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Tom Espen Eide*1972Nes SIL14360-
OK
2.Øystein Aas*1974Askim SK12247-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559-
OK
2.Olav Kompelien*1972Brumunddal AK12572-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Arve Olsson*1967Askim SK16711-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213-
OK
2.Terje C. Samuelsen*1966Halden SI13097-
OK
3.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258-
OK
Veteran 60-69 -74
1.Egil Walseth*1953Nes SIL10288-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033-
OK
2.Rune Johansen*1957Lenja AK10225-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583-
OK
Veteran 60-69 +120
1.Geir Fjære*1959Askim SK18039-
OK
Veteran +70 -74
1.Håkon Olsen*1945Moss SIK18257-
OK
Veteran +70 -93
1.Bjørn Larsen*1949Brumunddal AK11592-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK32
Brumunddal AK15
Christiania AK6
Frogner AK3
Halden SI8
Høland IL og UL4
IL Kraftsport7
Jeløy AK4
Lenja AK21
Moss SIK4
Nes SIL9
Nittedal AGK6
OPIL2
Oslo SK16
Turn og IL National2
Totalt: 139