Påmeldingsliste

RM Utstyrsfritt styrkeløft og benkpress

Påmeldingsfrist:05.09.2019
Påmeldingsavgift:300
Frist etteranmelding:14.09.2019
Avgift etteranmelding:500
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -72
1.Astrid Haugberg Slettmyr *2003Hundholmen Atletklubb18080-
OK
Junior 19-23 -72
1.Sandra Slotterøy Nilsen*1998Brønnøy SK17079-
OK
Åpen -63
1.Katrine Nystad Kvitvær*1994Brønnøy SK17166-
OK
2.Jowan Salay*1993Bodø Atletklubb18071-
OK
3.Ane Karoline Slettbakk Jensen*1994Bodø Atletklubb17011-
OK
Åpen -72
1.Linda Zahl Pedersen*1995Sandnessjøen SK15661-
OK
2.Sarah Nilsen Evensen*1995Hundholmen Atletklubb17457-
OK
Åpen -84
1.Mona Helen Ludvigsen Engan*1990Brønnøy SK18184-
OK
2.Kristin Michalsen*1986Rana KK15309-
OK
3.Siri Anita Slettmyr*1984Hundholmen Atletklubb16585-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Birgitte Lorentzen*1975Rana KK17235-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Rita Pernille Bråthen*1968Rana KK17485-
OK
Veteran 60-69 -84
1.Tove Michalsen*1959Rana KK16286-
OK
Junior 19-23 -83
1.Ali Mohammed Mardini*1996Bodø Atletklubb17545-
OK
Junior 19-23 +120
1.Jonas Hestø*1996Brønnøy SK16611-
OK
Åpen -74
1.Bjørn Arne Jensen*1985Brønnøy SK18230-
OK
Åpen -83
1.Thomas Ovesen*1991Brønnøy SK16615-
OK
2.Nikolai Bjørnvik Rosø*1993Sandnessjøen SK18195-
OK
3.Markus Thonhaugen*1989Bodø Atletklubb18070-
OK
4.Marius Espolin Waard Johnson*1993Bodø Atletklubb18191-
OK
5.Jørgen Skar*1994Bodø Atletklubb18205-
OK
Åpen -93
1.Edvard Oliver Rølvåg*1994Sandnessjøen SK17454-
OK
2.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442-
OK
3.Bendik Eidshaug*1995Rana KK18077-
OK
Åpen -105
1.Jørgen Nikolaisen*1994Bodø Atletklubb18190-
OK
2.Hans Martin Rygh*1989Rana KK13568-
OK
Åpen -120
1.Olav Melhus Gomo*1989Bodø Atletklubb14897-
OK
2.Eivind Svaleng*1991Bodø Atletklubb17833-
OK
Åpen +120
1.Christoffer Nygård*1995Rana KK15917-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Trond Alm Henningsen*1978Saltdal SK14228-
OK
Veteran 40-49 +120
1.Kjell-Frode Skogsøy*1970Nesna SK15731-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Frode Larsen*1968Rana KK13469-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Jan-Roger Johansen*1967Rana KK10338-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Morten Rygh*1958Rana KK10345-
OK
Veteran 60-69 -105
1.Eskild Sommernes*1958Rana KK10299-
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Bodø Atletklubb8
Brønnøy SK6
Fræna AK1
Hundholmen Atletklubb3
Nesna SK1
Rana KK11
Saltdal SK1
Sandnessjøen SK3
TSI Styrkeløft1
Totalt: 35