Påmeldingsliste

NM Benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:27.10.2019
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -63
1.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK1784957.5kg
OK
2.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK1820142.5kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI1712167.5kg
OK
2.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK1789667.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Tromsø Atletklubb1761782.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Lena Sjøl*1997Sande KK1528492.5kg
OK
2.Stella Eide-Olsen*1996Odin SK1556192.5kg
OK
3.Frida Aung*1997Oslo SK1671590kg
OK
4.Kristine Røgelstad*1996Odin SK1763385kg
OK
5.Nikita Alslie*2000Moss SIK1680280kg
OK
6.Enya Marie Wilson*1996Oslo SK1798455kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Marthine Myhr*1999Odin SK16278102.5kg
OK
2.Isabell Adolfsen*1999Askim SK1663192.5kg
OK
3.Vendela Hacer Cengiz*1998Lenja AK1789777.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Seline Solstad Halleland*1997Karmøy Styrkeløftklubb17248112.5kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Marion Opstad*1996Fræna AK1749195kg
OK
2.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL1762680kg
OK
Åpen -52
1.Helene Angelica Ostojic*1995Atlas SK1820672.5kg
OK
2.Malin Narum Kvamsdal*1994Odin SK1699270kg
OK
3.Caroline Hoff Hansen*1981Arendal SVK1773160kg
OK
Åpen -57
1.Nicoline Giller*1994TSI Styrkeløft1763672.5kg
OK
2.Inga Werner Isaksen*1980Sande KK1805557.5kg
OK
Åpen -63
1.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555105.5kg
OK
2.Julie Dahle*1978Askim SK1631297.5kg
OK
3.Katrine Sundal Haune*1995Sande KK1644095kg
OK
4.Kjersti Bakke*1988Brumunddal AK1825390kg
OK
5.Benedikte Hoffart Bøhn*1994SPUVI1695885kg
OK
Åpen -72
1.Monika Kvam*1994Brumunddal AK1677895kg
OK
2.Frida Birgitte Espenes*1981Atlas SK1783492.5kg
OK
3.Emilie Rastum*1994Odin SK1787587.5kg
OK
4.Ruth Kari Hole*1989SPUVI1582685kg
OK
5.Areli Moe*1989Oslo SK1543970kg
OK
Åpen -84
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435102.5kg
OK
2.Eva Engskar*1973IL Kraftsport11290100kg
OK
3.Camilla Thornquist*1980Askim SK1656990kg
OK
4.Sofie Flyvholm Haug*1994Halden SI1688190kg
OK
5.Gunn Aarmo*1984Melhus IL1632590kg
OK
6.Rebecca Kennwood*1989Oslo SK1804277.5kg
OK
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal*1983Sauda IL13069131kg
OK
2.Siv Bjørkestrand*1973Odin SK16783121.5kg
OK
3.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK1783190kg
OK
4.Marit Gråbak*1983Melhus IL1705577.5kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK1760555kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK1762252.5kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Anette Heimstad-Aasbø*1974Skien Atletklubb1670475kg
OK
2.Hege Velten*1973OPIL1736565kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK1419692.5kg
OK
2.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK1618787.5kg
OK
3.Eigunn Stav Sætre*1979Kristiansund KK1826470kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kim Eikefet*1973Odin SK16551100kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK1719768kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kristin Johansen*1964Frogner AK1738370kg
OK
2.Line Solheim*1968Askim SK1751267.5kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Gro-Berit Stavheim*1964Sjøholt AK1540985kg
OK
2.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport1570377.5kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen*1957Lenja AK1030171kg
OK
Veteran 60-69 -63
1.Kirsti Løken*1954Askim SK1738758kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK1629847.5kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580100kg
OK
2.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI1709580kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Njål Eirik Wallén*2003Drammen SI1813775kg
OK
2.Robert Røgelstad*2004Odin SK1812770kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432152.5kg
OK
2.Kristoffer Lien Budsjord*2002Oslo SK17918112.5kg
OK
3.Waldemar Johansen*2001Bergen SK1825095kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Emil Torjusen*2001Skien Atletklubb17360142.5kg
OK
2.Kristoffer Olsen*2002Sande KK17629125kg
OK
3.Kristian Solberg*2003Sande KK17958107.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588125kg
OK
2.Daniel Oscar Olsen*2002Hommersåk AK17565125kg
OK
3.Jens Snarset*2001SPUVI17701117.5kg
OK
4.Andreas Rindli*2002Oslo SK17862105kg
OK
5.Sander Berg Svendsen*2002Sande KK1800497.5kg
OK
6.Herman Lied Meyer*2004Askim SK1812892.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Oscar Kirkeby*2002Frogner AK17996140kg
OK
2.Noa Ardalan Josefsen*2002Sande KK17888100kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Alvin Nysæther*2003Karmøy Styrkeløftklubb17921145kg
OK
2.Daniel Bolme*2001SKA-Fræna17621135kg
OK
3.Kristian Eek Haugen*2001Nes SIL18115120kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Magnus Varpen Langleite*1997Fræna AK17910142.5kg
OK
2.Marcus Heltne Damli*2000Bergen SK18171105kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Simen Johnson Myrvold*2000Askim SK17186165kg
OK
2.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442162.5kg
OK
3.Oliver Buvarp Pettersen*1999Lenja AK15804150kg
OK
4.Magnus Eide Knutsen*1998Odin SK17721140kg
OK
5.Henrik Staal*1996Halden SI17329135kg
OK
6.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695132.5kg
OK
7.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552130kg
OK
8.Henrik Rustadbakken Randgaard*1996Brumunddal AK18098120kg
OK
9.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992110kg
OK
10.David Eltervåg*1998Sandnes AK16684110kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Jacob Florelius*1998Sande KK16562192.5kg
OK
2.Joakim Dahlberg*1997Kristiansand AK16103165kg
OK
3.Mathias Hergot*1999KK-6716798152.5kg
OK
4.Anders Gjellan*1999Kristiansund KK17689150kg
OK
5.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967150kg
OK
6.Abdulrahman Majou*1998Sande KK17887132.5kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Benjamin Teigland Jakobsen*1997Atlas SK16419150kg
OK
2.Elias Pettersen*2000Brumunddal AK17712132.5kg
OK
3.Fredrik Søberg*1997Oslo SK17428132.5kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194167.5kg
OK
2.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477132.5kg
OK
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang*1990Tambarskjelvar IL14828155kg
OK
Åpen -66
1.Vu Thanh Tuan*1984Kristiansand AK14877135kg
OK
2.Morten Miguel Lomeland*1990Odin SK16987125kg
OK
3.Bendik Dalen*1998KK-6718288115kg
OK
4.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717107.5kg
OK
Åpen -74
1.John Andre Berger*1987Askim SK16645147.5kg
OK
2.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522127.5kg
OK
Åpen -83
1.Kim Gundersen*1985Skien Atletklubb14141200kg
OK
2.Anders Grønmo*1984Bodø Atletklubb15143172.5kg
OK
3.Steffan Lundevold*1988Kristiansand AK18014162.5kg
OK
4.Stian Grønning*1988Tromsø Atletklubb18165162.5kg
OK
5.Sindre P. Blomberg*1983Lenja AK14596152.5kg
OK
6.Andreas Jemtland*1989Skien Atletklubb15628150kg
OK
7.Ståle Wærness*1986Oslo SK16513145kg
OK
8.Jo Steffen Knudsen*1986Sandnes AK13746137.5kg
OK
Åpen -93
1.Andreas Hofseth Ervik*1990Fræna AK16435192.5kg
OK
2.Espen Narum*1989Kristiansand AK17357187.5kg
OK
3.Jarle Bjørgo Onarheim*1992Odin SK17287185kg
OK
4.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834175kg
OK
5.Vetle Valentinsen*1990Sandnes AK15900145kg
OK
6.Florian Z Aresvik*1985Kristiansund KK16376132.5kg
OK
Åpen -105
1.Edvard Heimen*1988Fræna AK14416215kg
OK
2.Stian Tysse*1989Odin SK17379210kg
OK
3.André Strøm-Larsen*1996Oslo SK17331185kg
OK
4.Vahid Shariatifar*1990Arendal SVK17641180kg
OK
5.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626180kg
OK
6.Milad Tehrani*1987Arendal SVK17642155kg
OK
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257216kg
OK
2.Eysteinn Fannar Oddgeirsson*1993Drammen SI16808190kg
OK
3.Carl Yngvar Christensen*1990Brumunddal AK14563177.5kg
OK
4.Martin Audil Martinsen*1988Lenja AK15150175kg
OK
Åpen +120
1.Alexander Nilsson*1970Askim SK16189212.5kg
OK
2.Georg Øksendal*1973SPUVI13066200kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Eilif Ellefsen*1975Lenja AK1319185kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl*1970Sandnes AK16746147.5kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138161kg
OK
2.Ole Andreas Ådnanes*1972Sandnes AK12058140kg
OK
3.Jøran Langset*1977Sande KK13073136kg
OK
4.Dag R.Ørsvik Øye*1978Kristiansund KK12280120kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549165kg
OK
2.Frank Duve*1970Lenja AK10261132.5kg
OK
3.Erik Marius Egerdahl*1978Sande KK18052130kg
OK
4.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603100kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Øystein Aas*1974Askim SK12247195kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Runar Saxegård*1970Lenja AK14559175kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Roger Andrè Sellevoll*1978Odin SK16898215kg
OK
2.Jo Ivar Skundberg*1974Brumunddal AK11177190kg
OK
3.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151170kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502127.5kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072110kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Sigve Valentinsen*1960Sandnes AK10458153kg
OK
2.Morten Engnes*1960Sande KK11164130kg
OK
3.Hans-Erik Øverland*1969Nordhordland SK17993130kg
OK
4.Børre Storjord*1964SPUVI17378120kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041165kg
OK
2.Svein Olav Farstad*1965SKA-Fræna11697160kg
OK
3.Børre Borgersen*1963Skien Atletklubb11189145kg
OK
4.Arve Olsson*1967Askim SK16711140kg
OK
5.Geir Johannesen*1966Halden SI11346137.5kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang*1963Brumunddal AK13213180kg
OK
2.Bjørn Flem*1964Askim SK15270162.5kg
OK
3.Freddy Svendsen*1962Lenja AK16153145kg
OK
4.Terje C. Samuelsen*1966Halden SI13097135kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702220kg
OK
2.Alf Granvang*1964Brumunddal AK13258196.5kg
OK
3.Jim Ljungquist*1967Brumunddal AK17313190kg
OK
4.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234160kg
OK
5.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203152.5kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421180kg
OK
2.Bjørn Grønvold*1967Sande KK13659175kg
OK
3.Ronny Andersen*1964Nittedal AGK14680170kg
OK
Veteran 60-69 -66
1.Birger Sundstøl*1954Kristiansand AK1211787.5kg
OK
Veteran 60-69 -74
1.Ketil Sten Olsen*1958Lenja AK10229117.5kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Kjell Arne Bøe*1952SKA-Fræna13882145kg
OK
2.Rolf Andreas Søtorp*1958Lørenskog AK17872117.5kg
OK
3.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218107.5kg
OK
4.Bjørn Erik Andersen*1951Sandnes AK1818390kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.John Søtorp*1957Bodø Atletklubb17212135kg
OK
2.Arve Otto Nundal*1955IL Jotun10145130kg
OK
3.Steinar Eimstad*1959SPUVI15631125kg
OK
4.Jan Sjøl*1959Sande KK10425112.5kg
OK
5.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602100kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Nils Espeseter*1959Sogndal IL10739175kg
OK
2.Bjarne Kvarv*1956Tromsø Atletklubb18164150kg
OK
3.Leif Sydengen*1955Askim SK10033140kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold*1955Brumunddal AK12583162.5kg
OK
2.Rune Johansen*1957Lenja AK10225156kg
OK
Veteran 60-69 +120
1.Geir Fjære*1959Askim SK18039120kg
OK
Veteran +70 -83
1.Peer Bjaaland*1942Alta AK13355115kg
OK
2.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL1636190kg
OK
Veteran +70 -93
1.Bjørn Larsen*1949Brumunddal AK11592117.5kg
OK
2.Egil Kroknes*1946Halden SI1047790kg
OK
Veteran +70 -105
1.Truls Kristensen*1939Askim SK11070107.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Alta AK10
Arendal SVK50
Askim SK200
Atlas SK30
Bergen SK30
Bodø Atletklubb30
Brumunddal AK130
Drammen SI60
Frogner AK20
Fræna AK60
Giske SK10
Halden SI80
Hommersåk AK10
Høland IL og UL30
IL Jotun10
IL Kraftsport40
Karmøy Styrkeløftklubb20
KK-6720
Kristiansand AK50
Kristiansund KK43
Lenja AK150
Lørenskog AK10
Melhus IL20
Moss SIK20
Nes SIL10
Nittedal AGK70
Nordhordland SK10
Odin SK140
OPIL10
Oslo SK100
Røros SK10
Sande KK142
Sandnes AK70
Sauda IL10
Sjøholt AK20
SKA-Fræna30
Skien Atletklubb50
Sogndal IL10
SPUVI80
Tambarskjelvar IL10
Tromsø Atletklubb30
TSI Styrkeløft10
Turn og IL National10
Totalt: 195 5