Påmeldingsliste

NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran

Påmeldingsfrist:01.03.2020
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -57
1.Emma Elise Aas*2003Sande KK17924270kg
OK
2.Josefine Breivik Deniz*2002Øksfjord AK18348247.5kg
OK
3.Lisa Marielle Roterud*2002Nidarø SK18350237.5kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.martine svinnset pedersen*2002Øksfjord AK18198317.5kg
OK
2.Mila Cheyenne Pischel*2004Lenja AK17849290kg
OK
3.Isabell Ceder*2002Stavanger SK18330277.5kg
OK
4.Miriam Olsen*2002Skogn IL18085272.5kg
OK
5.Liz Tobiassen*2004Arendal SVK18201265kg
OK
6.Kristin Sæter Moe*2003Giske SK18415220kg
OK
Ungdom 14-18 -72
1.Mina Holmefjord *2003Bergen SK18357360kg
OK
2.Yasmina Juliette Havnen*2003Drammen SI17121350kg
OK
3.Karoline Eileen Bøhler Fredriksen*2004Lenja AK18167252.5kg
OK
Junior 19-23 -43
1.Catalina Halvorsen Sales*1997Lenja AK17854247.5kg
OK
Junior 19-23 -52
1.Camilla Vik Nygård*1999Fræna AK17152310kg
OK
2.Bjørg Ellinor Østrem*1997Oslo SK18122310kg
OK
3.Tonje Prestøy*1999Bodø Atletklubb18292237.5kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Mia Margrethe Ramberg Storstad*1999Tromsø Atletklubb17617345kg
OK
2.Marthe S. Tjelta*1999Sandnes AK18209300kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Frida Aung*1997Oslo SK16715405kg
OK
2.Jorill Nese*1998Odin SK18356335kg
OK
3.Anna Nafisa Hjelle Skjenken*1998Odin SK16807330kg
OK
4.Elin Kolding*1998Askim SK18352297.5kg
OK
5.Marthe Klaussen*2000Øksfjord AK18102267.5kg
OK
6.Silje Helen Ask Pettersen*1998Sande KK18056252.5kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Isabell Adolfsen*1999Askim SK16631450kg
OK
2.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK17420382.5kg
OK
3.Stine M. Einarsen*1997Odin SK18417347.5kg
OK
4.Vendela Hacer Cengiz*1998Lenja AK17897342.5kg
OK
5.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337335kg
OK
6.Kristin Kolskog*1997TSI Styrkeløft17775317.5kg
OK
7.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896302.5kg
OK
8.Anna Emilie Engebretsen*1997TSI Styrkeløft17630282.5kg
OK
9.Ida Tysnes Gunnari*1997Odin SK18226277.5kg
OK
Junior 19-23 -84
1.Sofie Horne*2001Tromsø Atletklubb17255420kg
OK
2.Sofie Sjo Lorentzen*1997Tromsø Atletklubb17236407.5kg
OK
3.Sandra Slotterøy Nilsen*1998Brønnøy SK17079330kg
OK
Junior 19-23 +84
1.Seline Solstad Halleland*1997Karmøy Styrkeløftklubb17248402.5kg
OK
2.Lotte Skarsvåg*2000KK-6716681360kg
OK
Veteran 40-49 -47
1.Linda Engeskaug*1979Ganddal AK16698215kg
OK
Veteran 40-49 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605210kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Monica Dahle*1978Karmøy Styrkeløftklubb18237285kg
OK
2.Izabel Jensen*1980Tromsø Atletklubb18273272.5kg
OK
3.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622250kg
OK
Veteran 40-49 -63
1.Monica S. Rasmussen*1972Bryggen SK15885405.5kg
OK
2.Manuela Pischel-Bakker *1977Lenja AK16981400kg
OK
3.Hege Velten*1973OPIL17365322.5kg
OK
4.Anette Heimstad-Aasbø*1974Skien Atletklubb16704307.5kg
OK
5.Heidi Ottesen Solberg*1974Drammen SI14409307.5kg
OK
6.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008272.5kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Julie Dahle*1978Askim SK16312392.5kg
OK
2.Lise Reierskog*1977Christiania AK16920375kg
OK
3.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225342.5kg
OK
4.Karianne Skjelbred*1975Lenja AK17858335kg
OK
5.Silje Kvitblik Lerhaugen*1978Saltdal SK17455310kg
OK
6.Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*1971Stryn T og IL17127307.5kg
OK
7.Eva Jensen*1979Rana KK18325302.5kg
OK
Veteran 40-49 -84
1.Hilde O. Dretvik*1974Røros SK14196415kg
OK
2.Linda Carina Isaksen *1973Tromsø Atletklubb17179305kg
OK
3.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587295kg
OK
4.Jeanette-Rene Viklund*1979Askim SK18284295kg
OK
Veteran 40-49 +84
1.Kristina Grimstad Nordstrand*1978Giske SK16187385kg
OK
2.Birgitte Lorentzen*1975Rana KK17235372.5kg
OK
3.Vibeke Tjugum*1977Drammen SI18047337.5kg
OK
4.Kristin Synnøve Leine Brenna*1973Drammen SI18157262.5kg
OK
Veteran 50-59 -52
1.Hege Henriksen Bubandt *1961Tromsø Atletklubb16803280.5kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197313.5kg
OK
2.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI10801272.5kg
OK
3.Ingeborg Gjone*1961Oslo SK17528260kg
OK
4.Tone Glomstein*1964IL Kraftsport13462225kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Anne Sofie Engan*1966Bergen SK16285252.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Hege Berntsen*1968IL Kraftsport17311332.5kg
OK
2.Kari Holmen Sunnarvik*1966Florø TIF18349280kg
OK
3.Ann Patricia Pettersson*1964Oslo SK17937245kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Wenche Bratten Myking*1966Odin SK16714388kg
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne Hellem*1961Bergen SK16240305kg
OK
2.Anne Kristin Strand Aarsrud*1967Moss SIK18340237.5kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558212.5kg
OK
Veteran 60-69 -72
1.Vigdis Hult*1957Nes SIL17769262.5kg
OK
Veteran 60-69 -84
1.Tove Michalsen*1959Rana KK16286315.5kg
OK
Veteran 60-69 +84
1.Brith Schjelderup Ediassen*1957Bergen SK17748252.5kg
OK
Veteran +70 -72
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298210kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Endre Ekedal*2003Skien Atletklubb18297427.5kg
OK
2.Nikolai Ringereide*2003Stavanger SK18331375kg
OK
3.Noa Vestad Aarø*2004Fræna AK18238297.5kg
OK
4.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095282.5kg
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Håkon Løken*2004Sjøholt AK18362327.5kg
OK
2.Robert Røgelstad*2004Odin SK18127295kg
OK
3.Njål Eirik Wallén*2003Drammen SI18137285kg
OK
4.Stian Hokling*2004Stavanger SK18267285kg
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Lars Engø Monsen*2002Lenja AK17432592.5kg
OK
2.Kristoffer Lien Budsjord*2002Oslo SK17918487.5kg
OK
3.Stian Lyngstad*2002Nittedal AGK18378430kg
OK
4.Tobias Ormøy Nøttveit*2002Stavanger SK18285415kg
OK
5.Mathias Lindquist*2003Stavanger SK18256355kg
OK
6.Magnus Hannesson Fondenes*2002Bjørgvin SK18361352.5kg
OK
7.Anders Tompson*2003Stavanger SK18308335kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.William Pedersen*2003Karmøy Styrkeløftklubb17939560kg
OK
2.Isak Asperud*2002Oslo SK18383555kg
OK
3.Kristoffer Olsen*2002Sande KK17629552.5kg
OK
4.Johnny Tran*2002Drammen SI18048495kg
OK
5.Einar Naveen Møen*2002Bergen SK17588490kg
OK
6.Kristian Solberg*2003Sande KK17958477.5kg
OK
7.Henrik Hjertenes*2003Sjøholt AK18199457.5kg
OK
8.Andreas Schilbred Solberg*2002Bjørgvin SK18151425kg
OK
9.Pawel Scigala*2003SKA-Fræna18353425kg
OK
10.Mats Kjelle-Skjelbred*2003Kristiansand AK18408400kg
OK
11.Thobias Friestad *2002Hommersåk AK17566395kg
OK
12.Brage Alvik*2004Sogndal IL18119362.5kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Oscar Kirkeby*2002Frogner AK17996607.5kg
OK
2.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860540kg
OK
3.Daniel Oscar Olsen*2002Hommersåk AK17565515kg
OK
4.Isak Nawfel Mahmouh*2002Bjørgvin SK18154505kg
OK
5.Vetle Velle*2003Bjørgvin SK18427485kg
OK
6.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972472.5kg
OK
7.Sander Sletvold*2002Frogner AK17988462.5kg
OK
8.Fredrik Enberg Dahl*2002Drammen SI18365435kg
OK
9.Thomas Håvik Knutsen*2002Bjørgvin SK18153420kg
OK
10.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128395kg
OK
11.Oliver Bøhnsdalen*2003Nidarø SK18015357.5kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Dyre Imerslund*2002Bergen SK18169555kg
OK
2.Aleksander Vold*2002Bergen SK16886495kg
OK
3.Noa Ardalan Josefsen*2002Sande KK17888487.5kg
OK
Ungdom 14-18 -120
1.Alvin Nysæther*2003Karmøy Styrkeløftklubb17921620kg
OK
2.Kenny Nicolai Andersen*2004Lenja AK18359522.5kg
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Jørgen Bratberg Sandøy*2002Skien Atletklubb18093445kg
OK
Junior 19-23 -59
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580433.5kg
OK
Junior 19-23 -66
1.Jacob Eide *2001Bergen SK18275475.5kg
OK
2.Noah Borch*2001Tromsø Atletklubb18286430kg
OK
3.Benjamin Nikolai Hagh*1998Skogn IL18069387.5kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Sebastian Bruvik*2000Bergen SK16995602.5kg
OK
2.Marius Orrestad*1997Stavanger SK18299565kg
OK
3.Marcus Heltne Damli*2000Bergen SK18171492.5kg
OK
4.Marius Arhaug*2000KK-6717472475kg
OK
5.Sondre Mathias Strand*1999Bodø Atletklubb16997470kg
OK
6.Sjur Nersveen*1999Brumunddal AK18280455kg
OK
7.Ole Egenes*2001Ganddal AK18333440kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Johannes Kristensen*1997Bodø Atletklubb17442685kg
OK
2.Knut Einar Skår*2001Karmøy Styrkeløftklubb17932650kg
OK
3.Emil Torjusen*2001Skien Atletklubb17360595kg
OK
4.Abdulrahman Majou*1998Sande KK17887570kg
OK
5.Kasper Høiland Andersen*2000Ganddal AK17607565kg
OK
6.Erland Grimstad*1998Tromsø Atletklubb18316555kg
OK
7.Magnus Eide Knutsen*1998Odin SK17721525kg
OK
8.Magnus Varpen Langleite*1997Fræna AK17910525kg
OK
9.Aleksander B. Hauge*1999Sandnes AK18210510kg
OK
10.Joachim Kristiensen*1997TSI Styrkeløft18219510kg
OK
11.Thorkild Bork Hammerseth*1999Odin SK18326505kg
OK
12.Sebastian André Strøm*2000Alta AK18358502.5kg
OK
13.Ola Kristensen*1999Bodø Atletklubb18405495kg
OK
14.Rasmus Oliver Hopen*1998TSI Styrkeløft18026490kg
OK
15.Ljubomir Simic*1997Askim SK18129485kg
OK
16.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552472.5kg
OK
17.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992465kg
OK
18.Andreas W. Efteland*2000Ganddal AK18053455kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Chido Nnoli*1997KK-6716334733kg
OK
2.Jacob Florelius*1998Sande KK16562702.5kg
OK
3.Benjamin Rastum*1999Odin SK17703665kg
OK
4.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915662.5kg
OK
5.Thomas Lillejord*1998Odin SK17665640kg
OK
6.Mathias Hergot*1999KK-6716798600kg
OK
7.Victor Stey*2001Oslo SK17217600kg
OK
8.Fredrik Gustavsen*1997Askim SK16350575kg
OK
9.Nikolai Vilnes*1997Odin SK18409560kg
OK
10.Bjørnar Osland Yndestad*2001Bergen SK18172545kg
OK
11.Vegard Kjeka Broen*1997KK-6716274537.5kg
OK
12.Fredrik Søberg*1997Brumunddal AK17428527.5kg
OK
13.Marcus Celius Hangeland*1999Tromsø Atletklubb18078525kg
OK
14.Jens Snarset*2001SPUVI17701490kg
OK
Junior 19-23 -105
1.Damian Steinke*1997KK-6716732765kg
OK
2.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302717.5kg
OK
3.Mats Høylo Kjøllesdal*2001Oslo SK17900662.5kg
OK
4.Johannes Korneliussen*1997Arendal SVK18344660kg
OK
5.Tommy Andre Elvebu*2001Sjøholt AK17449655.5kg
OK
6.Sigurd Marheim Watten*1998Sogndal IL17372617.5kg
OK
7.Espen Brager Pramm*1999IL Kraftsport18240605kg
OK
8.Sander Keedklang*1999Odin SK17951582.5kg
OK
9.Sondre Toft*1997Odin SK15951580kg
OK
10.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967572.5kg
OK
11.Andre Sørlie Nilsen*1999Skien Atletklubb16903550kg
OK
12.Adrian Kristiansen*1997Brumunddal AK18147535kg
OK
Junior 19-23 -120
1.Anders Brøten Lillemoe*1999Røros SK17280735kg
OK
2.Benjamin Larsen*1999Moss SIK18194610kg
OK
3.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477607.5kg
OK
4.Joar Finsaas*1999KK-6717076602.5kg
OK
5.Amandus Bergersen*2000Oslo SK17156555kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Sebastian Strand*1998Oslo SK17832647.5kg
OK
Veteran 40-49 -66
1.Reggie Delgado*1978Askim SK17320300kg
OK
Veteran 40-49 -74
1.Stian Johannessen*1978Stavanger SK16360480kg
OK
Veteran 40-49 -83
1.Arild Kolshus*1980Askim SK15545600kg
OK
2.Jøran Langset*1977Sande KK13073597.5kg
OK
3.Anders Rosén*1976IL Kraftsport17456450kg
OK
4.Stein Presthagen*1975Røros SK17664422.5kg
OK
5.Gaute Gillund*1976Brumunddal AK18020385kg
OK
6.Thorbjørn Krokene*1980Odin SK17284335kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Helge Hansen*1979Arendal SVK16549692.5kg
OK
2.Alexander Kirketeig*1979Odin SK12407622.5kg
OK
3.Ketil Bergmann*1978Nidarø SK12295610kg
OK
4.John Roald Lohne *1978Karmøy Styrkeløftklubb17926562.5kg
OK
5.Tommy Dybdal*1977Sande KK18294537.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Bernt-Erik Bergersen*1978IL Kraftsport16169675kg
OK
2.Frode Berentsen*1976Ganddal AK12335672.5kg
OK
3.Ruben Hoffmann Gjelsnes*1973Sande KK16652640kg
OK
4.Torgeir Skoge*1973Odin SK14633610kg
OK
5.Stian Erik Rolstad *1980TSI Styrkeløft18370530kg
OK
6.Vidar Torvik *1976Askim SK17815437.5kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Hans Øynes*1972Arendal SVK13519680kg
OK
2.Randulf Alexander Bull*1976Oslo SK17732635kg
OK
3.Trond Alm Henningsen*1978Saltdal SK14228572.5kg
OK
4.Tom Steinar Johansen*1972Drammen SI18050455kg
OK
5.Per Olav Grønningen*1979Frogner AK14562400kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Georg Øksendal*1973SPUVI13066675kg
OK
2.Rune Lauvås*1971Moss SIK13855660kg
OK
3.Lars Andersson*1979Drammen SI16049652.5kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Per G. Gåsdal*1968Sjøholt AK16502505kg
OK
2.Terje Myrvold*1967Askim SK17072422.5kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000550kg
OK
2.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135520kg
OK
3.Geir Bedin*1968Røros SK10463497.5kg
OK
4.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989407.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Nils Harald Ekerhovd*1969Bjørgvin SK17162630kg
OK
2.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041612.5kg
OK
3.Henning Wold*1970Nittedal AGK17603510kg
OK
4.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257452.5kg
OK
5.Sven Gunnar Simonsen*1965Rana KK10346360kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.John Bang*1966Karmøy Styrkeløftklubb11211662.5kg
OK
2.Herner Sæverot*1966Odin SK16574565kg
OK
3.Per Heimseth*1969Florø TIF17464560kg
OK
4.Bjørn Fjell*1964Askim SK17469520kg
OK
5.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346502.5kg
OK
6.Bengt Eide-Olsen*1961Odin SK15298500kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Roald Kollåsen*1970Arendal SVK10090715kg
OK
2.Ole Jakob Aas*1964Turn og IL National16850542.5kg
OK
3.Bjarne Havnen*1968Drammen SI15234540kg
OK
4.Ove Fosse*1968Stavanger SK17038527.5kg
OK
5.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203522.5kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Riad Sollien*1970Frogner AK17676695kg
OK
2.Kjell-Frode Skogsøy*1970Nesna SK15731580kg
OK
3.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339500kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen*1956Lenja AK10218550kg
OK
2.Rolf Andreas Søtorp*1958Lørenskog AK17872380kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Morten Rygh*1958Rana KK10345487.5kg
OK
2.Atle Aamelfot*1959Bergen SK15477482.5kg
OK
3.Bjørn Arne Friis*1960Nesna SK15732437.5kg
OK
4.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602430kg
OK
Veteran 60-69 -105
1.Jarle Aaberg*1958Bjørgvin SK14767560kg
OK
2.Eskild Sommernes*1958Rana KK10299535kg
OK
3.Per Egil Andersen *1959Brumunddal AK18231470kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225570kg
OK
2.Vegard Røysum*1955Lørenskog AK10236395kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem*1936Ganddal AK13527320kg
OK
Veteran +70 -105
1.Egil Fredriksen*1950Råsterk KK Tiller16727472.5kg
OK
Veteran +70 -120
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038490kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Alta AK1
Arendal SVK5
Askim SK16
Bergen SK13
Bjørgvin SK7
Bodø Atletklubb4
Brumunddal AK9
Bryggen SK1
Brønnøy SK1
Christiania AK1
Drammen SI13
Florø TIF2
Frogner AK5
Fræna AK3
Ganddal AK6
Giske SK2
Halden SI3
Hommersåk AK2
IL Kraftsport9
Jeløy AK1
Karmøy Styrkeløftklubb7
KK-677
Kristiansand AK1
Lenja AK10
Lørenskog AK2
Moss SIK3
Nes SIL1
Nesna SK2
Nidarø SK3
Nittedal AGK6
Odin SK20
OPIL1
Oslo SK15
Rana KK6
Råsterk KK Tiller1
Røros SK4
Saltdal SK2
Sande KK10
Sandnes AK2
Sjøholt AK4
SKA-Fræna1
Skien Atletklubb5
Skogn IL2
Sogndal IL2
SPUVI2
Stavanger SK9
Tromsø Atletklubb9
TSI Styrkeløft5
Turn og IL National3
Øksfjord AK3
Totalt: 252