Påmeldingsliste

Regionsmesterskap Region Øst

Påmeldingsfrist:03.07.2021
Påmeldingsavgift:400
Frist etteranmelding:31.07.2021
Avgift etteranmelding:800
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -76
1.Tuva Lierhagen*2003Brumunddal AK17707-
OK
08.07.2018 
Ungdom 14-18 -84
1.Karoline Marie Andersen*2003Moss SIK18845-
OK
14.06.2021 
Junior 19-23 -76
1.Ida Garsegg Hansen*2002Askim SK18457-
OK
08.02.2020 
2.Nora Kristin Larsen *2001Askim SK17896-
OK
22.10.2019 
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL17626-
OK
 
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL18031-
OK
23.01.2020 
Åpen -63
1.Anette Nymoen *1989Frogner AK18523-
OK
10.03.2020 
Åpen -69
1.Hanna Holmeide*1990Christiania AK18653-
OK
10.08.2020 
2.Liv Ulversøy*1997Oslo SK18337-
OK
08.12.2019 
3.Maren Elise Svendsen*1996Oslo SK17868-
OK
07.08.2018 
4.Sarah Nilsen Evensen*1995Askim SK17457-
OK
31.08.2021 
5.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199-
OK
07.11.2019 
6.Ida Helene Johnsen*1991Moss SIK18341-
OK
08.01.2020 
Åpen -76
1.Elianna Skåtun*1994Askim SK17082-
OK
 
2.Anemone Myrvold*1986Frogner AK18861-
OK
15.07.2021 
Åpen -84
1.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248-
OK
22.01.2018 
2.Tonje Teig*1990Nes SIL17390-
OK
 
3.Sofie Flyvholm Haug*1994Halden SI16881-
OK
07.09.2021 
Åpen +84
1.Cathrine Aas*1990Frogner AK18869-
OK
19.07.2021 
2.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831-
OK
14.01.2020 
Veteran 40-49 -52
1.Cathrine Bjelland*1973Nittedal AGK14851-
OK
15.10.2017 
Veteran 40-49 -57
1.Lene Alexandra Øien*1981Brumunddal AK17075-
OK
02.09.2021 
2.Jenny Alvsåker*1978Nittedal AGK17622-
OK
 
Veteran 40-49 -63
1.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008-
OK
 
Veteran 40-49 -69
1.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL18524-
OK
08.02.2021 
Veteran 40-49 -76
1.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225-
OK
11.01.2020 
Veteran 50-59 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605-
OK
 
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI10801-
OK
03.12.2017 
2.Anita Traasdahl Sæther*1969Askim SK18739-
OK
01.01.2021 
3.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
30.04.2018 
Veteran 50-59 +84
1.Anne Kristin Strand Aarsrud*1967Moss SIK18340-
OK
06.01.2020 
Veteran 60-69 -69
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387-
OK
 
Veteran +70 -57
1.Tove Hansen*1951IL Kraftsport15558-
OK
 
2.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786-
OK
25.05.2021 
Veteran +70 -76
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298-
OK
05.12.2017 
Ungdom 14-18 -59
1.Mathias Hille Arnesen*2003IL Kraftsport18804-
OK
31.05.2021 
Ungdom 14-18 -74
1.Michael Johannessen*2004Halden SI18402-
OK
13.01.2020 
Ungdom 14-18 -83
1.Johan Lund*2003Høland IL og UL18813-
OK
14.06.2021 
Ungdom 14-18 -93
1.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
19.01.2021 
2.Armandas Puckus*2003Halden SI18401-
OK
12.01.2020 
3.Herman Lied Meyer*2004Askim SK18128-
OK
 
Ungdom 14-18 -105
1.Dennis Braaten-Kjøhl*2003Brumunddal AK18785-
OK
23.02.2021 
Ungdom 14-18 -120
1.Sigurd Rudshaug*2003Brumunddal AK18825-
OK
31.08.2020 
Junior 19-23 -59
1.Daniel Andersen Nilsen*2001Halden SI17580-
OK
31.08.2021 
Junior 19-23 -66
1.Alexander Wolff*1999Askim SK18808-
OK
15.04.2021 
2.Oskar Idland*2000Oslo SK18851-
OK
29.06.2021 
Junior 19-23 -74
1.Marcus Aanensen Pettersen*1999Christiania AK18826-
OK
16.06.2021 
2.Jacob Spencer Gunasekara*1998Brumunddal AK18842-
IKKE OK
21.12.2020 
Gjesteløfter Junior 19-23 -83
1.Jacob Bystrøm*1999SPUVI18669-
OK
16.06.2020 
Junior 19-23 -93
1.Jassin Andre Aarsteinsen Darei*2001Askim SK18731-
OK
10.01.2021 
2.Victor Stey*2001Oslo SK17217-
OK
05.02.2017 
3.Erlend Kristensen*2000Oslo SK18651-
OK
09.09.2021 
4.Tobias Fausko-Johansen*2000Oslo SK18650-
OK
11.08.2020 
Junior 19-23 -105
1.Benjamin Hognås Hansen*2000Jeløy AK17915-
OK
22.01.2020 
2.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860-
OK
30.07.2018 
Junior 19-23 +120
1.Sebastian Strand*1998Oslo SK17832-
OK
14.09.2019 
2.Kristian Eek Haugen*2001Nes SIL18115-
OK
 
Åpen -74
1.Magnus Nymoen Lund*1992Christiania AK18215-
OK
15.07.2019 
2.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
02.09.2021 
3.Kai-Remi Berge*1992IL Kraftsport16522-
OK
15.01.2020 
Åpen -83
1.Mazlum Coskun*1991Oslo SK18680-
OK
07.10.2020 
2.Martin Pedersen Kinn*1996IL Kraftsport17172-
OK
 
3.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221-
OK
 
4.Nikolai Hilmen Dalan*1991Nittedal AGK18839-
OK
17.06.2021 
5.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695-
OK
 
6.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460-
OK
08.02.2020 
Åpen -93
1.Patrick Johansen*1997Høland IL og UL16859-
OK
 
2.Martin Eriksen*1994OPIL18857-
IKKE OK
05.08.2021 
3.Espen Elvehøi*1993OPIL17797-
OK
 
4.Magnus Holteberg Skjeltorp*1990Oslo SK18146-
OK
 
5.Emil Sørskår*1989Christiania AK15023-
OK
 
6.Tarjei Innleggen*1990Moss SIK17553-
OK
09.09.2021 
7.Phuoc Tho Nguyen Tran*1993Brumunddal AK18758-
IKKE OK
21.03.2021 
Åpen -105
1.Nicholas Storsveen*1995Oslo SK17985-
OK
09.01.2019 
2.Adrian Kristiansen*1997Brumunddal AK18147-
OK
 
3.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535-
OK
 
Åpen -120
1.Thomas August Nikolaisen*1991Christiania AK17826-
OK
30.07.2021 
2.Alexander Klæboe*1988Oslo SK15874-
OK
26.08.2021 
3.Martin Borgland Rønning*1984Oslo SK14579-
OK
07.01.2014 
Åpen +120
1.Henrik Thorkildsen Wilhelmsen*1996IL Kraftsport18854-
OK
27.04.2021 
Veteran 40-49 -93
1.Trond Borgli*1978Halden SI16694-
OK
06.12.2018 
Veteran 40-49 -105
1.Mikael Sorter*1976OPIL18853-
IKKE OK
25.07.2021 
Gjesteløfter Veteran 40-49 -105
1.Francis Peter Lundh*1981SPUVI18485-
OK
13.02.2020 
Veteran 40-49 -120
1.Dagfin Anthun*1974Brumunddal AK18278-
OK
29.08.2021 
Veteran 50-59 -83
1.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000-
OK
03.12.2017 
2.Hans Erik Maack*1966Askim SK10989-
OK
 
Veteran 50-59 -105
1.Rolf Sjølli*1965Frogner AK13255-
OK
 
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421-
OK
16.09.2017 
2.Kai Johannessen*1969Nittedal AGK18203-
OK
02.08.2019 
Veteran 50-59 +120
1.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339-
OK
06.01.2020 
2.Riad Sollien*1970Frogner AK17676-
OK
 
Veteran 60-69 -93
1.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602-
OK
 
Veteran 60-69 -105
1.Per Egil Andersen *1959Brumunddal AK18231-
OK
27.08.2021 
Benkpress
Veteran 40-49 -76
1.Eilen Pollen*1981Moss SIK17435-
OK
 
Veteran 50-59 -76
1.Lene Einarsen*1963IL Kraftsport15703-
OK
14.10.2017 
Junior 19-23 -83
1.Vetle Skundberg*2000Brumunddal AK17552-
OK
09.09.2020 
Åpen -120
1.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477-
OK
 
Veteran 40-49 -93
1.Frode Flinth Westby*1980Halden SI13834-
OK
 
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151-
OK
01.09.2015 
Gjesteløfter Veteran 50-59 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138-
OK
08.07.2019 
Gjesteløfter Veteran 50-59 -93
1.Alf-Ivar Hellerud*1969SPUVI10370-
OK
01.07.2019 
Veteran 50-59 -105
1.Bjørn Flem*1964Askim SK15270-
OK
05.05.2018 
Veteran 60-69 -66
1.Tor Østhagen*1960Christiania AK10395-
OK
 
Veteran 60-69 -74
1.Egil Walseth*1953Nes SIL10288-
OK
 
Veteran 60-69 -105
1.Odd-Erik Skippervold*1958Christiania AK18847-
OK
27.06.2021 
Veteran 60-69 -120
1.Leif Sydengen*1955Askim SK10033-
OK
13.09.2015 
Veteran +70 -83
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL16361-
OK
 
2.Bjarne Synstad*1951IL Kraftsport11816-
OK
03.12.2017 
Veteran +70 -93
1.Bjørn Larsen*1949Brumunddal AK11592-
OK
 

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK16
Brumunddal AK15
Christiania AK8
Frogner AK6
Halden SI9
Høland IL og UL5
IL Kraftsport9
Jeløy AK1
Moss SIK6
Nes SIL3
Nittedal AGK7
OPIL5
Oslo SK15
SPUVI4
Totalt: 109