Påmeldingsliste

NM benkpress utstyr

Påmeldingsfrist:18.07.2021
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Junior 19-23 -63
1.Marthe S. Tjelta1999Sandnes AK18209105kg
OK
01.01.1970 
Junior 19-23 -69
1.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015120kg
OK
18.01.2021 
Junior 19-23 -76
1.Nora Kristin Larsen 2001Askim SK17896142.5kg
OK
22.10.2019 
Åpen -57
1.Lisa Marie Olufsen1993Sandnes AK1691880kg
OK
21.01.2020 
Åpen -63
1.Linn Hèlen Solbakken Fjeld1992Askim SK16283137.5kg
OK
11.03.2020 
Åpen -69
1.Eline Skalleberg1985Sande KK15627155kg
OK
11.03.2020 
2. Ingvild Hansen1994Askim SK16222142.5kg
OK
18.01.2021 
Åpen -76
1.Marte Elverum1990KK-6714703147.5kg
OK
11.03.2020 
Åpen -84
1.Linda Kristensen1977Sandnes AK12441167.5kg
OK
18.08.2014 
Åpen +84
1.Hildeborg J. Hugdal1983Sauda IL13069220kg
OK
15.01.2016 
2.Lene Thorén1980Sande KK16289162.5kg
OK
30.08.2021 
3.Hanne Matre1986Sauda IL17594120kg
OK
26.08.2021 
Veteran 40-49 -52
1.Line Anita Andreassen1977Rana KK1180572.5kg
OK
05.04.2014 
Veteran 50-59 -69
1.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK1540992.5kg
OK
06.05.2019 
Veteran 50-59 -84
1.Eirin Herland1969Ganddal AK16033120kg
OK
27.10.2016 
Veteran 60-69 -57
1.Audhild Mathiesen1957Lenja AK1030183kg
OK
23.03.2018 
Junior 19-23 -83
1.Vetle Skundberg2000Brumunddal AK17552162.5kg
OK
09.09.2020 
2.Hans Jørgen Fjeld1999Askim SK16220155kg
OK
31.08.2021 
Junior 19-23 -93
1.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607167.5kg
OK
15.11.2017 
2.Aleksander B. Hauge1999Sandnes AK18210162.5kg
OK
09.08.2021 
Åpen -59
1.Fredrik Eskil Myrvang1990Tambarskjelvar IL14828182.5kg
OK
28.09.2020 
Åpen -83
1.Kim Gundersen1985Skien Atletklubb14141260kg
OK
11.03.2020 
2.Ove Henning Lorentzen1971SPUVI17138200kg
OK
08.07.2019 
Åpen -93
1.Alf-Ivar Hellerud1969SPUVI10370260kg
OK
01.07.2019 
2.Sturla Mæland Abrahamsen1980Skien Atletklubb13208235kg
OK
11.03.2020 
3.Aksel Stavheim1995Sjøholt AK15214190kg
OK
 
4.Vetle Valentinsen1990Sandnes AK15900190kg
OK
20.08.2020 
5.Cato Svihus1990Sandnes AK17087180kg
OK
 
6.Thomas Lillejord1998Odin SK17665170kg
OK
28.12.2019 
7.Rune Bang Jakobsen1994Ganddal AK18510155kg
OK
11.03.2020 
Åpen -105
1.Ralf A. Male1994Fræna AK14626285kg
OK
02.01.2020 
2.Fredrik Søberg1997Brumunddal AK17428215kg
OK
17.08.2021 
3.Geir Øyvind Thorsen1986Ganddal AK17204170kg
OK
07.04.2016 
Åpen -120
1.Per Marius Hole1989SPUVI14257350kg
OK
03.08.2021 
Åpen +120
1.Alastair McColl1981Ganddal AK14012335kg
OK
08.01.2015 
Veteran 40-49 -83
1.Ole Andreas Ådnanes1972Sandnes AK12058165kg
OK
 
Veteran 40-49 -93
1.Stian Bjørheim1972Sauda IL11905-
OK
OK
30.08.2021 
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937150kg
OK
27.08.2021 
Veteran 40-49 -120
1.Dagfin Anthun1974Brumunddal AK18278140kg
OK
29.08.2021 
Veteran 50-59 -74
1.Bjørn-Andre Egerdahl1970Sandnes AK16746147.5kg
OK
03.12.2017 
Veteran 50-59 -105
1.Tor Granvang1963Brumunddal AK13213210kg
OK
21.02.2018 
2.Børre Borgersen1963Skien Atletklubb11189190kg
OK
04.09.2021 
3.Arve Rønnekleiv1967Sandnes AK10050117.5kg
OK
30.11.2017 
Veteran 50-59 +120
1.Morten Novum1963Drammen SI10379212.5kg
OK
13.04.2018 
Veteran 60-69 -74
1.Arild Bomark1954Sandnes AK12436100kg
OK
10.06.2018 
Veteran 60-69 -93
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458210kg
OK
02.01.2020 
Veteran 60-69 -120
1.Vidar Alexander Ringvold1955Brumunddal AK12583223kg
OK
25.03.2020 
Veteran +70 -83
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527107.5kg
OK
 
Veteran +70 -93
1.Øivind Arne Olsen1950Kristiansund KK17078112.5kg
OK
 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Hans Andreas Fjell Kaasa Askim SK
Per Øivind Fjeld Askim SK
Steinar Wahl Askim SK
Hermann Moen Brumunddal AK
Ludvik Moen Brumunddal AK
Nikolai Slettnes Brumunddal AK
Alastair McColl Ganddal AK
Eirin Herland Ganddal AK
Isak Skadsem Eikelmann Ganddal AK
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK
Kasper Høiland Andersen Ganddal AK
Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK
Rune Bang Jakobsen Ganddal AK
Andreas Mannes Aksdal Haugaland AK
Egil Kroknes Lenja AK
Thomas Lillejord Odin SK
John-Arne Ustad Sande KK
Aleksander B. Hauge Sandnes AK
Arild Bomark Sandnes AK
Arve Rønnekleiv Sandnes AK
Bjørn-Andre Egerdahl Sandnes AK
Helge Sviland Sandnes AK
Linda Kristensen Sandnes AK
Lisa Marie Olufsen Sandnes AK
Marthe S. Tjelta Sandnes AK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Natalie Bjaanes Sandnes AK
Sigve Valentinsen Sandnes AK
Vetle Valentinsen Sandnes AK
Hildeborg J. Hugdal Sauda IL
Thomas Waal Skien Atletklubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK40
Brumunddal AK50
Drammen SI10
Fræna AK10
Ganddal AK50
KK-6711
Kristiansund KK10
Lenja AK10
Odin SK10
Rana KK11
Sande KK20
Sandnes AK140
Sauda IL30
Sjøholt AK20
Skien Atletklubb30
SPUVI30
Tambarskjelvar IL10
Totalt: 49 2