Påmeldingsliste

NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran

Påmeldingsfrist:11.07.2021
Påmeldingsavgift:900
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -57
1.Emma Elise Aas2003Sande KK17924362.5kg
OK
 
Veteran 40-49 -63
1.Manuela Pischel-Bakker 1977Lenja AK16981407.5kg
OK
 
Veteran 40-49 -69
1.Inger Hedvig Bryn1972Askim SK15235-
OK
OK
05.09.2021 
Veteran 50-59 -63
1.Anita Stavik1965Askim SK14448401kg
OK
28.10.2017 
Junior 19-23 -59
1.Daniel Andersen Nilsen2001Halden SI17580507.5kg
OK
31.08.2021 
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937597.5kg
OK
27.08.2021 
Veteran 40-49 -120
1.Dagfin Anthun1974Brumunddal AK18278520kg
OK
29.08.2021 
Veteran 50-59 -93
1.Torgeir Trondsen1970Fræna AK14248420kg
OK
 
Veteran 50-59 -105
1.Odd Arne Opstad1968Fræna AK15331800kg
OK
 
2.Arve Rønnekleiv1967Sandnes AK10050585kg
OK
30.11.2017 
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313830.5kg
OK
29.11.2017 
Veteran 50-59 +120
1.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680777.5kg
OK
11.12.2017 
2.Morten Novum1963Drammen SI10379692.5kg
OK
13.04.2018 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Njål digre Alta AK
Jane Kvelland Berntsen Askim SK
Per Øivind Fjeld Askim SK
Frank Morken Bergen SK
Dietmar Wolf Brumunddal AK
Fredrik Søberg Brumunddal AK
Bjarne Havnen Drammen SI
Yasmina Juliette Havnen Drammen SI
Asgeir Mork Stenløs Fræna AK
Bastian Brekstad Mork Fræna AK
Isak Berg Kristiansen Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Marthe Farstad Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Ralf A. Male Fræna AK
Svein Magne Malmedal Fræna AK
Henrik Staal Halden SI
Jostein Fiveltun KK-67
Egil Kroknes Lenja AK
Aleksander B. Hauge Sandnes AK
Arve Rønnekleiv Sandnes AK
Marthe S. Tjelta Sandnes AK
Morten A. Middelthon Sandnes AK
Natalie Bjaanes Sandnes AK
Rasmus Jahroux Hauan Sandnes AK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere
Askim SK2
Brumunddal AK2
Drammen SI1
Fræna AK2
Halden SI1
Lenja AK1
Nittedal AGK1
Sande KK1
Sandnes AK2
Totalt: 13