Påmeldingsliste

NM benkpress utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:17.10.2021
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Benkpress
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering Ren Utøver gjennomført
Ungdom 14-18 -69
1.Katja Furesund Westerberg *2004Fræna AK1874547.5kg
OK
01.11.2019 
2.Elin Monsen*2005SPUVI1890945kg
OK
29.08.2021 
Junior 19-23 -69
1.Juliane Slettnes*2001Brumunddal AK1742082.5kg
OK
03.01.2020 
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IL og UL1762682.5kg
OK
 
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL1803172.5kg
OK
 
Åpen -57
1.Benedikte Hoffart Bøhn*1994SPUVI1695887.5kg
OK
 
2.Marthe Farstad*1994Fræna AK1787860kg
OK
16.09.2019 
Åpen -76
1.Marthe Stavik Aas*1991Fræna AK1437275kg
OK
06.07.2014 
Veteran 40-49 -63
1.Frida Birgitte Espenes*1981Atlas SK1783492.5kg
OK
10.01.2020 
2.Lene Alexandra Øien*1981Brumunddal AK1707570kg
OK
02.09.2021 
Veteran 40-49 -69
1.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL1852467.5kg
OK
08.02.2021 
Veteran 50-59 -57
1.Ann Kristin Olsen*1967Halden SI1080182.5kg
OK
03.12.2017 
Ungdom 14-18 -83
1.Johan Lund*2003Høland IL og UL18813100kg
OK
14.06.2021 
2.Sivert Røymo*2004Fræna AK1878090kg
OK
25.05.2021 
Ungdom 14-18 -93
1.Trym Greibrok*2003SPUVI18668167.5kg
OK
07.07.2020 
Ungdom 14-18 -120
1.Sander Bjelland Olsson*2003Hommersåk AK18670105kg
OK
15.09.2020 
Junior 19-23 -93
1.Bastian Brekstad Mork*2002Fræna AK18705115kg
OK
27.11.2020 
Junior 19-23 -105
1.Håkon Berge Berntsen *1999Odin SK17967160kg
OK
04.01.2019 
2.Ivar Brekstad *1999Fræna AK18894127.5kg
OK
16.08.2021 
Åpen -74
1.Tor Gausemel Kristensen *1986Bodø Atletklubb18766140kg
OK
26.04.2021 
2.Magnus Breines*1991Atlas SK18859125kg
OK
08.07.2021 
Åpen -83
1.Magnus Varpen Langleite*1997Fræna AK17910142.5kg
OK
21.12.2019 
Åpen -93
1.Martin Glimdal Norseth*1986SPUVI18345165kg
OK
30.12.2019 
2.Christian Marthinussen*1983Atlas SK18773140kg
OK
14.11.2018 
Åpen -105
1.Ralf A. Male*1994Fræna AK14626192.5kg
OK
02.01.2020 
Åpen -120
1.Per Marius Hole*1989SPUVI14257220kg
OK
03.08.2021 
2.Eirik Jørgensen*1983Fræna AK13111185kg
OK
04.11.2019 
Åpen +120
1.Kjell Furesund*1966Fræna AK12702195kg
OK
12.12.2017 
Veteran 40-49 -59
1.Ben-Stian Håland*1975Ganddal AK18898-
OK
Ikke oppnådd!
05.02.2021 
Veteran 40-49 -83
1.Øyvind Risdal*1974Arendal SVK14265150kg
OK
22.01.2021 
Veteran 40-49 -105
1.Francis Peter Lundh*1981SPUVI18485115kg
OK
13.02.2020 
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IL og UL16151172.5kg
OK
01.09.2015 
Veteran 50-59 -74
1.Steffen Sandene*1966Førde IL17855100kg
OK
 
Veteran 50-59 -83
1.Ove Henning Lorentzen*1971SPUVI17138162.5kg
OK
08.07.2019 
2.Geir Ottar Olsen*1965Halden SI15000120kg
OK
03.12.2017 
Veteran 50-59 -93
1.Alf-Ivar Hellerud*1969SPUVI10370180kg
OK
01.07.2019 
Veteran 60-69 -66
1.Tor Østhagen*1960Christiania AK1039591kg
OK
 
Veteran 60-69 -93
1.Steinar Eimstad*1959SPUVI15631125kg
OK
01.07.2019 
Veteran 60-69 -105
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225156kg
OK
24.01.2017 
Veteran +70 -83
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IL og UL1636197.5kg
OK
 
Veteran +70 -105
1.Robert Øren*1950Bergen SK11038130kg
OK
08.01.2020 

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Ole Tilrem Atlas SK
Arnt Olav Kaldvansvik Fræna AK
Eirik Jørgensen Fræna AK
Katja Furesund Westerberg Fræna AK
Kjell Furesund Fræna AK
Magnus Varpen Langleite Fræna AK
Marthe Stavik Aas Fræna AK
Ralf A. Male Fræna AK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Arendal SVK10
Atlas SK30
Bergen SK10
Bodø Atletklubb10
Brumunddal AK20
Christiania AK10
Fræna AK1011
Førde IL10
Ganddal AK10
Halden SI20
Hommersåk AK10
Høland IL og UL44
Lenja AK10
Odin SK10
OPIL20
SPUVI90
Totalt: 41 15