Påmeldingsliste

RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt

Påmeldingsfrist:09.07.2022
Påmeldingsavgift:500
Frist etteranmelding:30.07.2022
Avgift etteranmelding:1000
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Ungdom 14-18 -63
1.Eva Marie Minh Tam Ngo Bierke*2004Brumunddal AK18931-
OK
2.Andrea Hansen*2005Askim SK19205-
OK
Junior 19-23 -57
1.Marte Randgaard*2003Brumunddal AK18886-
OK
Junior 19-23 -63
1.Olivia Etemad*2000Christiania AK19153-
OK
Junior 19-23 -69
1.Silje Kristine Günther*1999Lenja AK19001-
OK
Junior 19-23 -84
1.Unni Sofie Jorde Skjerven*2003Askim SK19204-
OK
Junior 19-23 +84
1.Malin Daltorp*2000Høland IUL17626-
OK
Åpen -47
1.Sakar Hamawandi*1990OPIL18031-
OK
Åpen -57
1.Benedicte Tørre Nummestad*1997Christiania AK19133-
OK
2.Nadine Sørli*1991Christiania AK19412-
OK
Åpen -63
1.Enya Marie Wilson*1996Askim SK17984-
OK
2.Elise Rosenborg*1993IL Kraftsport16555-
OK
3.Elin Kolding*1998Askim SK18352-
OK
4.Kamilla Kolvig*1989Christiania AK16199-
OK
5.Magna Karina Morales Nordgard*1992Lenja AK17914-
OK
Åpen -69
1.Karianne Skjelbred*1975Lenja AK17858-
OK
2.Jenny Marie Johansen*1989Askim SK16224-
OK
3.Ida Helene Johnsen*1991Lenja AK18341-
OK
4.Hanna Holmeide*1990Christiania AK18653-
OK
5.June Kristine Pedersen*1995Askim SK19419-
OK
Åpen -76
1.Tine Vissebråten Oterholt*1986IL Kraftsport19291-
OK
2.Kristin Thorvaldsen*1985Oslo SK15089-
OK
3.Guro Bøe*1978IL Kraftsport18225-
OK
Åpen -84
1.Heidi Hille Arnesen*1970IL Kraftsport13248-
OK
2.Jenny Heyerdahl Bryhni*1993Oslo SK17173-
OK
Veteran 40-49 -57
1.Therese Opsahl*1981Askim SK19096-
OK
2.Solveig Mehlum Teppen*1975Frogner AK18008-
OK
Veteran 40-49 -63
1.Hege Velten*1973OPIL17365-
OK
Veteran 40-49 -69
1.Angela Fonseca Bustos*1980OPIL18524-
OK
Veteran 40-49 +84
1.Ingvild Tronstad*1981Brumunddal AK17831-
OK
Veteran 50-59 -52
1.Nitaya Intanon*1971Nittedal AGK17605-
OK
Veteran 50-59 -57
1.Anita Traasdahl *1969Askim SK18739-
OK
2.Jane Kvelland Berntsen*1969Askim SK17197-
OK
Veteran 50-59 -76
1.Heidi Sighovd*1971IL Kraftsport17587-
OK
Veteran 50-59 -84
1.Liv Caspersen*1969Christiania AK19226-
OK
Veteran 50-59 +84
1.Anne Kristin Strand Aarsrud*1967Moss SIK18340-
OK
Veteran 60-69 -69
1.Kirsti Løken*1954Askim SK17387-
OK
Veteran +70 -57
1.Charito A Kløvstad *1951Brumunddal AK18786-
OK
Veteran +70 -76
1.Anne Mari Clausen*1942Oslo SK16298-
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Tarjei Grønås*2005IL Kraftsport19292-
OK
Ungdom 14-18 -66
1.Kjetil Monsen Sødal*2004Oslo SK19070-
OK
2.Christian Fiedler Vikesland*2008Lenja AK19363-
OK
Ungdom 14-18 -74
1.Marius Klæboe*2004Oslo SK19009-
OK
2.Aksel Buchardt*2005Oslo SK19320-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Didar Flamerzi*2005Oslo SK19147-
OK
2.Bjarki Bjarkason*2004Askim SK19379-
OK
3.Fredrik Braathen*2004IL Kraftsport19276-
OK
4.Henrik Varøystrand*2006Lenja AK19137-
OK
5.Frans Kiønig Rikheim*2005Oslo SK18866-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Embret Roås*2004Oslo SK18998-
OK
2.Ibrahim Ganem*2004Askim SK19039-
OK
3.Kevin Singh*2004Askim SK19000-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Aron Kornelius Bøe*2005Brumunddal AK19002-
OK
2.Peder William Antonsen*2006Halden SI19199-
OK
3.Mathias Wilhelmsen*2004Lenja AK18814-
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Kenny Nicolay Andersen*2004Lenja AK18359-
OK
Junior 19-23 -66
1.Oskar Idland*2000Oslo SK18851-
OK
Junior 19-23 -83
1.Thomas Pedersen*1999Askim SK16259-
OK
2.Hans Jørgen Fjeld*1999Askim SK16220-
OK
3.Amir Boudzakhet*2000Oslo SK19054-
OK
4.Johan Lund*2003Høland IUL18813-
OK
Junior 19-23 -93
1.Bård Aske Jacobsen *2000Brumunddal AK18864-
OK
2.Armand Marcus Torp Solvang*1999Lenja AK18963-
OK
3.David Kostrytsya*2002Moss SIK19091-
OK
4.Lukas Leela Burmann*2002Frogner AK19315-
OK
5.Jassin Andre Aarsteinsen Darei*2001Askim SK18731-
OK
6.Sjur Nersveen*1999Brumunddal AK18280-
OK
7.Johannes Haugan Lyngedal*2000OPIL19223-
OK
8.Lasse Johansen*2003Oslo SK19148-
OK
9.Vegard Anmarkrud*2002Brumunddal AK19366-
OK
Junior 19-23 -105
1.Victor Stey*2001Oslo SK17217-
OK
2.Espen Brager Pramm*1999Lørenskog AK18240-
OK
3.Joakim Eriksson Aas*2003Brumunddal AK17972-
OK
4.Fredrik Hoff Saltvik*2002Oslo SK17860-
OK
Åpen -74
1.Daniel Refsnes*1994Askim SK16717-
OK
2.Magnus Nymoen Lund*1992Christiania AK18215-
OK
3.Eirik Stensbøl*1995Christiania AK18471-
OK
Åpen -83
1.Germe Wimpaye*1996Halden SI16695-
OK
2.Sigurd Kjelvik Berg*1994Oslo SK17221-
OK
3.Martin Pedersen Kinn*1996IL Kraftsport17172-
OK
Åpen -93
1.Espen Marsteng Nilsen*1998Christiania AK19433-
OK
2.Espen Elvehøi*1993Oslo SK17797-
OK
3.Øystein Eliassen*1996Oslo SK18899-
OK
4.Phuoc Tho Nguyen Tran*1993Brumunddal AK18758-
OK
5.Kenneth Hagen*1990Brumunddal AK15066-
OK
6.Trygve Sletten*1993Brumunddal AK18460-
OK
7.Nikolai Hilmen Dalan*1991Nittedal AGK18839-
OK
8.Tarjei Innleggen*1990Lenja AK17553-
OK
Åpen -105
1.Sondre Van Rijsingen*1997Høland IUL19414-
OK
2.Knut Klaunes Evensen*1993Lenja AK19259-
OK
3.Christer Stenberg*1985Askim SK19432-
OK
4.Embret Sletten*1998Brumunddal AK19424-
OK
5.Joel Immanuel Vikesland*1997Brumunddal AK17302-
OK
6.Adrian Kristiansen*1997Brumunddal AK18147-
OK
7.Lukas Peder Fjeld Hansen*1995Askim SK17535-
OK
8.Essa Sidibeh*1988Nittedal AGK19240-
OK
Åpen -120
1.Thomas August Nikolaisen*1991Oslo SK17826-
OK
2.Simen Schi Skjølsvold*1998Lenja AK18289-
OK
3.Espen Haulan Johansen*1997Lenja AK18953-
OK
4.Magnus Refsnes*1997Askim SK17477-
OK
Veteran 40-49 -93
1.Ingar Svingen*1973Brumunddal AK18735-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Vidar Torvik *1976Askim SK17815-
OK
2.Mikael Sorter*1976OPIL18853-
OK
Veteran 40-49 -120
1.Jarle Adolfsen*1974Høland IUL16151-
OK
Veteran 50-59 -74
1.Jan Roytvand*1963OPIL11869-
OK
Veteran 50-59 -83
1.Roar Fjellet*1966Brumunddal AK12135-
OK
2.Vebjørn Brastad*1970IL Kraftsport17257-
OK
Veteran 50-59 -93
1.Ronny Ivan Hegge*1967Lenja AK17041-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Raymond Andersen*1967Nittedal AGK17421-
OK
Veteran 50-59 +120
1.Helge Aarsrud*1968Moss SIK18339-
OK
2.Riad Sollien*1970Frogner AK17676-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Roy Olav Øyvann*1958Nittedal AGK17602-
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen*1957Lenja AK10225-
OK
Veteran +70 -66
1.Leif-Runar Forsth*1949Oslo SK19332-
OK
Veteran +70 -74
1.Terje Wang*1946Frogner AK19141-
OK
Veteran +70 -93
1.Steven Michael Neichin*1944Høland IUL16361-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb
Dietmar Wolf Brumunddal AK
Grétar Hrafnsson Brumunddal AK
Hermann Moen Brumunddal AK
Juliane Slettnes Brumunddal AK
Ludvik Moen Brumunddal AK
Trond Grønvold Brumunddal AK
Fredrik Kvist Gyllensten Christiania AK
Gerrit Judith Christiania AK
Jarle Svendsrud Christiania AK
Kristin Hagset Christiania AK
Mina Murud Haugen Christiania AK
Stian Ramstad Christiania AK
Erik Borgan Frogner AK
Morten H. Wang Frogner AK
Riad Sollien Frogner AK
Solveig Mehlum Teppen Frogner AK
Heidi Hille Arnesen IL Kraftsport
Marius Arnesen IL Kraftsport
Paal Solberg IL Kraftsport
Audhild Mathiesen Lenja AK
Egil Kroknes Lenja AK
Jostein Häckert Lenja AK
Ketil Sten Olsen Lenja AK
Ronny Ivan Hegge Lenja AK
Runar Saxegård Lenja AK
Rune Johansen Lenja AK
Vegard Røysum Lørenskog AK
Anne Kristin Strand Aarsrud Moss SIK
Helge Aarsrud Moss SIK
Kristian Eek Haugen Nes SIL
Cathrine Bjelland Nittedal AGK
Raymond Andersen Nittedal AGK
Ronny Andersen Nittedal AGK
Roy Olav Øyvann Nittedal AGK
Julijana Batarilo OPIL
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK
Bjørn Astad Oslo SK
Emil Andexlinger Oslo SK
Fredrik Søberg Oslo SK
Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK
Ståle Wærness Oslo SK
Øystein Eliassen Oslo SK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Askim SK210
Brumunddal AK176
Christiania AK96
Frogner AK44
Halden SI20
Høland IUL50
IL Kraftsport93
Lenja AK157
Lørenskog AK11
Moss SIK32
Nittedal AGK54
OPIL61
Oslo SK197
Totalt: 116 41