Påmeldingsliste

Åpent stevne

Påmeldingsfrist:26.11.2022
Påmeldingsavgift:100
Disiplin:Styrkeløft og benkpress
Type:Med utstyr og utstyrsfritt
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens
Styrkeløft
Ungdom 14-18 -69
1.Live Torjussen Olsen*2006Arendal SVK19267-
OK
2.Elida Walvig Gåskjenn*2005Arendal SVK19655-
OK
3.Tilla Sofie Arvidsson*2008Drammen SI19245-
OK
4.Terese Kollåsen*2006Arendal SVK19269-
OK
5.Andrea Kristensen*2005Arendal SVK18831-
OK
Junior 19-23 -63
1.Anna Pauline Ouff Grøthe*2002Drammen SI18667-
OK
2.Natalia Gazda*2000Skien Atletklubb18957-
OK
Junior 19-23 -76
1.Seraphina Karlson*2001Drammen SI19509-
OK
Junior 19-23 -84
1.Pernille Sophie Uleberg*2003Skien Atletklubb19560-
OK
Åpen -57
1.Rebekka Tao Jacobsen*1996Larvik AK16055-
OK
Åpen -63
1.Julie Marie Fjeld*1997Skien Atletklubb19038-
OK
Åpen -76
1.Wei Chil Kung*1988Drammen SI19364-
OK
Åpen -84
1.Marte Leveraas*1992Drammen SI19278-
OK
2.Charlotte Bergstrøm*1998Drammen SI19616-
OK
3.Anna Emilie Engebretsen*1997Drammen SI17630-
OK
Veteran 40-49 -76
1.Torun Fretheim*1981Christiania AK19663-
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Vegard Magnus Thorsen*2008SPUVI19511-
OK
2.Håvard Haugland*2007SPUVI19423-
OK
3.Tormod Høimyr Brække*2005Drammen SI18900-
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Dennis Christoffer Utrimark Olsson*2004Drammen SI19502-
OK
2.Olver Berglund Tollefsen*2007Drammen SI19277-
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Noah Akselsen*2004Drammen SI19246-
OK
Ungdom 14-18 +120
1.Ola Indrelid Bakken*2006Drammen SI19561-
OK
Junior 19-23 -59
1.Terje Akim Tranås Iversen*2002Drammen SI17095-
OK
Junior 19-23 -74
1.Christian Hellumsand*2000Drammen SI17992-
OK
Junior 19-23 -93
1.Marius Werner Cook*2002Brandbu IF - Styrkeløft19144-
OK
2.Jørgen Fredheim Jahren*2000IL Kraftsport19150-
OK
Junior 19-23 -105
1.Scott Skapalen-Haugom*2000Brandbu IF - Styrkeløft19145-
OK
2.Daniel-Nicolai Igesund Draugsvoll*2001Drammen SI19355-
OK
Åpen -83
1.Svein-Inge Stiansen*1983Arendal SVK18123-
OK
2.John Grayson Mihalik*1997Larvik AK19512-
OK
Åpen -93
1.Joakim Dahlberg*1997Arendal SVK16103-
OK
Åpen -105
1.Kristian Greenway*1993Drammen SI19556-
OK
2.Ola Flåskjer*1997Drammen SI19535-
OK
3.Essa Sidibeh*1988Nittedal AGK19240-
OK
4.Patrick Kjeldås*1996Drammen SI18855-
OK
Åpen -120
1.Jesper Nielsen*1996Drammen SI19190-
OK
2.Arild Kåsa*1987Skien Atletklubb18092-
OK
Åpen +120
1.Philip Åsen*1998Bodø Atletklubb18360-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Francis Peter Lundh*1981SPUVI18485-
OK
Veteran 50-59 -120
1.Tom Steinar Johansen*1972Drammen SI18050-
OK
Veteran 60-69 -93
1.Oddbjørn Viken*1961Drammen SI17346-
OK
Benkpress
Ungdom 14-18 -105
1.Carl Theodor Amundsen Weidenhaijn*2004Christiania AK19373-
OK
Åpen -83
1.Thomas Rode Hansen1991Skien Atletklubb19068-
OK
Veteran 40-49 -105
1.Frank Jægervand Larssen*1975Drammen SI19617-
OK
Veteran 50-59 -105
1.Geir Runar Korvald1966Drammen SI10416-
OK

Trenere/lagledere

Trener Klubb

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Trenere
Arendal SVK60
Bodø Atletklubb10
Brandbu IF - Styrkeløft20
Christiania AK20
Drammen SI230
IL Kraftsport10
Larvik AK20
Nittedal AGK10
Skien Atletklubb50
SPUVI30
Totalt: 46 0