RM Midt-Norge



Fakta

Arrangør Steinkjer SK
Dato 23.02.2008
Stevnetype RM Midt-Norge
Sted Steinkjer
Stevneleder Martin Waagen
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 29
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Silje GrytbakkMelhus IL63.60107.5112.5117.547.552.555110118.5119.5292311.36
2.-67.5Susanne Furesund WesterbergFræna AK64.20---6567.570---67.571.47
Åpen damer
1.-82.5Marie TjosevikKK-6781.40---757580---7567.98
Veteran 40-49 damer
1.-60Anita StavikFræna AK58.30105110115556060115120125295336.33
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Brian SørmelandMelhus IL55.40606060455557.590110120235216.2
1.-67.5Andreas SteneMelhus IL64.308095107.54547.552.5120135142.5297.5238.74
2.-67.5Niklas BjørnliMelhus IL66.10100105110606570100110120295231.34
3.-67.5Eirik SteenSteinkjer SK64.5080859062.56567.590110120277.5222.11
4.-67.5Rune RødsjøSteinkjer SK62.80---52.552.555---5545.04
1.-75Odd Erik RundbergMelhus IL74.5080100115556062.5100120137.5300214.77
2.-75Ole T. WengstadFræna AK73.80---115120125---12590.09
1.-110Niklas ZellinKK-67109.90225240260120150155225240250650382.66
1.-125Joar AlsethMelhus IL122.2018019520595102.5110190210220517.5296.32
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Trond SandblåstSKA-Fræna82.40---140150152.5---14093.86
1.-90Magnus Ulvin RønningSkogn IL89.00---162.5170175---175112.37
2.-90Preben Jenset GodøSKA-Fræna89.70---155160162.5---15599.12
1.-100Stian WalgermoSjøholt AK99.40250265272.5182.5187.5193.5225240250716436.83
1.-110Svein M. LøkhaugSKA-Fræna104.40---195205215---215128.74
--110Einar Sandaker HernesFræna AK109.6024024026017017017025026027000
1.-125Kristoffer HansenNamsos SK119.10240260260190190200270300310760437.68
2.-125Bjørnar A. MyrbostadSKA-Fræna113.50---160175175---175102.04
Åpen herrer
1.-100Kristian KolstadKK-6794.30180200205135145150210222.5222.5577.5360.42
1.-110Jim JuliussenNamsos SK105.60---190200210---200119.28
1.-125+Andreas TillerKK-67133.70---220230235---230129.47
Veteran 40-49 herrer
1.-125+Trond FjørenFræna AK141.50---265272.5282.5---282.5157.61
2.-125+Kjell FuresundFræna AK125.60---270270275---270153.71
Veteran 50-59 herrer
1.-90Kjell Arne BøeSKA-Fræna85.20---185185190---190124.93
1.-100Geir HammerKK-6799.40250260270160165165235250260670408.77
Veteran 60-69 herrer
1.-90Leif UgelstadKK-6788.50150160170110115115180190200470302.68

Rekorder

Silje Grytbakk, Melhus IL: 119,5 kg i markløft, 67,5 kg Ungdom
Anita Stavik Aas, Fræna AK: 55 kg benkpress, 125 kg markløft og 295 kg sammenlagt, 60 kg Yngre Veteran
Stian Walgermo, Sjøholt AK: 193,5 kg i benkpress enkeltløft, 100 kg Junior
Trond Fjøren, Fræna AK: 282,5 kg i benkpress enkeltløft, 125+ kg Åpen og Yngre Veteran
Kjell Arne Bøe, SK Ask: 190 kg i benkpress enkeltløft, 90 kg Eldre Veteran

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0334RLars Bedin
0337FGeir O. Bedin
0433FTore Andrè Mihle
0657REldbjørn Berg
0659RTheo N. Dretvik
0660FHilde O. H. Dretvik