Syd-Norsk Styrkeløft



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 18.10.2008
Stevnetype Syd-Norsk Styrkeløft
Sted Moss
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 33
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-56Heidi Ottesen SolbergSande KK54.6010511011562.56567.5115125125295354.06
--56Maria V. MossOslo SK55.60901001056565659010011500
Veteran 40-49 damer
1.-56Ann Kristin OlsenMoss SIK54.9090105112.575757580100117.5305364.48
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Erik AndersenLørenskog AK55.9090100115606570100105107.5270246.21
1.-67.5Steffen GulliksenDrammen SI63.00102.5117.5117.57577.577.5110125140317.5259.27
1.-82.5Thomas WaalUlefoss AK79.5016016017095102.5105155165175447.5306.72
2.-82.5Espen BrunstadValdres AK82.501301401559095100175180180415278.01
1.-90Sigbjørn HenningOslo SK82.90155155165107.5110115170180185465310.62
1.-100Fredrik SørbøSande KK97.30170185195145147.5147.5195207.5220550338.53
2.-100Carl Henrik KolstadValdres AK93.60809011090100105110130145355222.34
1.-125+Carl Yngvar ChristensenBrumunddal AK148.90315325337.5200215225280300302.5862.5477.74
2.-125+Jørgen ImingenBrumunddal AK136.00240240240140147.5152.5170180190577.5324.15
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Hans Erik FolkesethHalden SI61.10180185190125130130205215220530444.67
2.-67.5Magnar FuglevigHalden SI66.60155160170140140142.5155157.5157.5455354.63
1.-75Kim GundersenUlefoss AK73.70220230232.5160162.5181.5220235245635458.09
2.-75Fredrik AasgaardOslo SK74.90200210225140150155200210212.5590420.79
1.-82.5Kjell Egil BakkelundBrumunddal AK79.90220230240167.5175180220230240660450.91
1.-90Vegard F. SundstølKristiansand AK88.30100115130135150160150175200440283.67
1.-100Bo André BerganOslo SK97.90260270272.5190195195250260262.5720442.01
1.-110John Anders TerlandMoss SIK100.70220237.5250160167.5167.5255270272.5675409.66
Åpen herrer
1.-82.5Flemming VestergaardSande KK78.40150160165130137.5140150162.5175480331.97
1.-100Tony Andre PettersenBrumunddal AK97.60265275277.5177.5182.5182.5235245252.5710436.44
1.-110Roald KollåsenKristiansand AK107.50270290292.5180190200280295297.5787.5466.83
2.-110Hans ØynesKristiansand AK104.40280290290210220225260270275785470.06
3.-110Runar SaxegårdMjøllner SK105.80120120122.5130132.5132.5160162.5162.5410244.36
1.-125Per Ove SjølSande KK112.90285305320220225225305315325860502.24
2.-125Rune LauvåsMoss SIK115.20250260270210210222.5280290300772.5448.67
3.-125Trond Alm HenningsenOslo SK111.20227.5232.5240162.5170172.5225235247.5660387.16
Veteran 50-59 herrer
1.-75Sverre PaulsenSande KK74.20130140140808590140150160390279.98
1.-100Anders T. SolheimUlefoss AK95.40220230240140150155230240250635394.27
1.-110Rolf StenbergSande KK106.90235240245175175180235245250670397.91
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI79.0090105112.57582.585130150150325223.67
1.-90Øyvind KvakkestadAskim SK83.00130160162.58592.597.5130160180417.5278.68

Rekorder

Carl Yngvar Christensen
Knebøy 337,5
Benkpress 225 kg
Benkpress enkeltløft 225 kg
Markløft 300 kg
Sammenlagt 862,5

Ann Kristin Olsen
Benkpress 75 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0224FRune Johansen
0233FSverre Paulsen
0455I/2Bjørn Astad
0503RPer-Ole Røed
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0583FMarius Arnesen