NM Herrer



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 03.04.1982
Stevnetype NM Herrer
Sted Askim
Stevneleder Nils-Petter Knudsen/ Iver Hole
Sekretær Morten Novum, Terje Sandbo, Jan Monstad
Antall deltakere 32
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-56Robert JohansenHolmestrand AK55.401601701709095100170185190460423.2
2.-56Ketil Sten OlsenSkogstrand IL54.90125135140859095140150150370343.47
1.-60Per OpsahlDrammen SI60.00180190200105115115200205-500426.45
2.-60Arne Odin RyghOslo VK59.40170182.5185105112.5115185202.5202.5482.5415.34
3.-60Birger SundstølKristiansand AK59.40160167.5172.590100102.5177.5190200467.5402.42
4.-60Sverre PaulsenDrammen SI60.00145145150808587.5165180180395336.9
1.-67.5Bjørn Andreas HolmsenOPIL67.40212.5217.5225110110115250260267.5587.5453.49
2.-67.5Øystein BuarøKK-6767.5019020021095102.5107.5220240260577.5445.25
--67.5Atle AndersenLenja AK65.50200200200------00
1.-75Kjell SkybakOslo SK74.50240250250125135140260280295660472.49
2.-75Oddvar WikenBrumunddal AK75.00220235235125132.5137.5230250275642.5457.85
3.-75Bjørn LarsenHolmestrand AK74.60250260260125132.5132.5240252.5257.5640457.73
4.-75Gunnar LorentzenLenja AK74.50185200212.5115125127.5220240250577.5413.43
5.-75Ove HansenLenja AK74.40170180190155160-210220230570408.46
--75Tormod AndersenLenja AK75.00260260260------00
1.-82.5Knut JohansenLenja AK81.30270275282.5162.5167.5170275287.5295740500.17
2.-82.5Terje BrovoldBrumunddal AK80.70250257.5257.5145152.5157.5260272.5280682.5463.42
3.-82.5Ola M. DalsheimBrumunddal AK75.30210222.5225122.5122.5127.5210222.5227.5577.5410.37
1.-90Atle EdvardsenOslo SI89.30292.5305312.5162.5167.5170280292.5300772.5495.17
2.-90Arild HobergBrumunddal AK88.60252.5260260147.5152.5152.5265275282.5682.5439.26
1.-100Per Kristian SimonsenMoss SIK94.60285300310190197.5202.5305312.5317.5825514.14
2.-100Gunnar ØstbyIL Kraftsport99.90300310320180195202.5300310-812.5494.65
3.-100Anders T. SolheimUlefoss AK96.70270280285137.5142.5-270280287.5707.5436.67
4.-100Birger CaspersenKK-67100.00260270280120132.5137.5260270280687.5418.41
1.-110Reidar SteenKK-67110.00305322.5330215222.5230290305312.5865509.05
2.-110Roger EriksenBrumunddal AK104.50295305312.5185190-285302.5310800478.88
3.-110Jan KværnstuenDrammen SI102.20250265270180180190250270280730440.56
1.-125Sverre SaxegaardDrammen SI115.60310330350180195202.5267.5287.5305840487.45
2.-125Per PedersenDrammen SI116.20305320327.5170182.5187.5245262.5262.5772.5447.66
3.-125Tommy OlsenMoss VK110.40270280287.5170180180280285-737.5433.5
4.-125Bjørn ØyangenKK-67116.40272.5280285150160165270280282.5732.5424.26
5.-125Henry BergSogndal IL110.50250260260190195197.5250260265715420.21

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1176FJan Monstad
1185FNils-Petter Knudsen
1186I/1, P/2Morten Novum
1192I/1Jan Ståle Bigseth
1200I/1Vidar Tangen
1236I/2Terje Sandbo