RM Styrkeløftregion Øst



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 21.02.2009
Stevnetype RM Styrkeløftregion Øst
Sted Askim
Stevneleder Vegard Røysum
Sekretær Vidar Tangen
Antall deltakere 37
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-75Inger Johanne RuudAskim SK73.80105115120556062.5131145150332.5319.33
Åpen damer
1.-82.5Renate LoraasOslo SK81.10170175182.595100102.5160177.5180460417.77
2.-82.5Maria BirkeliHalden SI79.70909097.57077.577.5100110120280256.73
1.-90Hilde EriksenOslo SK88.10---102.5110117.5---11095.92
Veteran 40-49 damer
1.-56Ann Kristin OlsenMoss SIK55.9095107.511070809095110120300353.49
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Hans Erik FolkesethHalden SI64.10190200210135140140210215222.5562.5452.59
2.-67.5Thomas R. JohannessenLenja AK64.80140155160105105107.5160170172.5430342.84
--82.5Rahel YarwaliLenja AK79.20160160160120-----00
1.-90Sigbjørn HenningOslo SK83.40160165172.5112.5117.5122.5180190195490326.14
2.-90Julian K. SteveLenja AK89.90---155160170---170108.6
1.-100John Anders TerlandMoss SIK98.70215215235165172.5175250262.5270680416.02
2.-100Magnus LundeMoss SIK90.30180180182.5120130135200210225520331.4
Åpen herrer
1.-56Eilif EllefsenLenja AK55.70---9595100---9586.94
1.-67.5Magnar FuglevigHalden SI67.10160175177.5140153155150180195510395.1
2.-67.5Shaheryor RasouliIL Kraftsport66.10---130140153---153119.98
3.-67.5Thomas IversenAskim SK65.00---110-----11087.47
1.-82.5Frode Flinth WestbyHalden SI80.20---162.5167.5170---167.5114.17
--82.5Tom Jonas BillitOslo SK81.4023523524015015015022023023000
1.-100Bjørn Andreas Bull-HansenHalden SI95.00250260267.5165170175270280285727.5452.51
2.-100Are KnutzenIL Kraftsport95.90230240250130140147.5230250280677.5419.64
1.-110Eirik TeigstadLørenskog AK106.60235235250190200210260280290730433.99
2.-110Erlend WeiseNidarø SK109.50167.5182.5185140140150225240245567.5334.43
3.-110Runar SaxegårdLenja AK106.90140140140140152.5165160--452.5268.74
1.-125Lars Dalby MarkussenHalden SI123.60320320-262.5270275320330-920525.5
2.-125Morten JohanssonLørenskog AK114.10270280290170175180270285295760442.55
--125Rune LauvåsMoss SIK117.60250260260210220232.5280295302.500
--125Tommy SkjelmoenMoss SIK120.80200200-18018019022024025500
1.-125+Martin Borgland RønningOslo SK135.60280290300280287.5287.5220240262.5842.5473.15
Veteran 40-49 herrer
1.-75Stig FrøhoelAskim SK74.1055--164164167.575--294211.27
1.-100Geir JohannesenHalden SI96.50---140150160---16098.83
1.-110Per Øivind FjeldAskim SK108.50210210225220228.5233190210222.5680.5402.18
Veteran 50-59 herrer
1.-75Ketil Sten OlsenLenja AK72.60---130137.5145---137.5100.28
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK80.60---210210----210142.7
1.-100Leif SydengenAskim SK93.90---195202.5207.5---202.5126.64
--100Rune JohansenLenja AK99.40240240240------00
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Hans Martin ArnesenIL Kraftsport79.40125140-9095100170185200420288.12
2.-82.5Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI81.30110120125808082.5130150-350236.57

Rekorder

Benkpress enkeltløft:
Hilde Eriksen (S) 110 kg
Stig Frøhol (YV) 164 kg
Per Øyvind Fjeld (YV) 233 kg

Benkpress Styrkeløft:
Ann Kristin Olsen (YV) 80 kg
Magnar Fuglevig (S) 155 kg
Martin B. Rønning (S) 280 kg
Per Øyvind Fjeld (YV) 233 kg

Markløft:
Inger Johanne Ruud (U) 150 kg
Hans Martin Arnesen (SV+70)185 kg

Sammenlagt:
Inger Johanne Ruud (U) 332,5 kg





Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0207FAtle Edvardsen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0361FEgil Walseth
0564FJan Baggerud Larsen
0584FJan Roytvand