Syd-Norsk mesterskap



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 17.10.2009
Stevnetype Syd-Norsk mesterskap
Sted Moss
Stevneleder Vegard Røysum
Sekretær Per-Ole Røed
Antall deltakere 41
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-56Heidi Ottesen SolbergSande KK55.4012012513067.572.572.5120130135332.5394.54
2.-56Carina Holm*Moss SIK55.6090100112.542.55052.590105115265313.55
1.-60Hege BergeSande KK59.20130132.514072.577.582.5127.5140150372.5419.66
1.-67.5Mette LoneSandnes AK66.30125130135707575125132.5137.5342.5354.11
1.-82.5Maria BirkeliHalden SI79.50130135137.587.587.590125132.5137.5360330.55
Veteran 40-49 damer
1.-56Ann Kristin OlsenMoss SIK55.901001101157082.585100110120320377.06
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Steinar Solheim NordalKristiansand AK65.70155170180100107.5115190205213.5501394.84
2.-67.5Eivind SjølSande KK63.50110115120707575140150155340275.77
1.-75Kevin DuveMoss SIK71.50130145150110115115170190200460339.25
2.-75Steffen GulliksenDrammen SI68.50122.513013582.590100140150165390297.22
3.-75Remy ØverlandKristiansand AK74.90110120130808590140150160365260.32
1.-82.5Erik FredriksenBrumunddal AK81.10207.5217.5222.5150155160185195197.5572.5387.53
2.-82.5Sigurd Holmen ValentinsenSandnes AK79.60160172.5180115122.5125150165172.5477.5327.04
1.-90Magnus HelgesenSande KK88.70135145155135140145135150180475305.52
2.-90Geir Andre StubberudSande KK85.0014014514595102.5105165175180427.5281.42
1.-125Tommy OdlandSandnes AK110.10270280286185201206220232.5242.5729.5429.16
1.-125+Jørgen ImingenBrumunddal AK145.50250257.5265165170175217.5230235675375.1
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Hans Erik FolkesethHalden SI65.80200210215130135140230240245590464.45
1.-75Michael RosenbergBrumunddal AK68.90210220225135135145200210215560424.82
1.-82.5Stian BjørgeBrumunddal AK75.30200212.5220155160165200215217.5600426.36
2.-82.5Enok MyrstadSandnes AK81.00185195202.5125132.5135200207.5212.5550372.57
1.-100John Anders TerlandMoss SIK97.90240255255150160165255260260670411.31
1.-125Christer B. LarsenBrumunddal AK112.20260270280260260270210225235785459.23
Åpen herrer
1.-82.5Roy Kjetil DanielsenSandnes AK82.40190205215130140145230242.5250610408.94
2.-82.5Flemming VestergaardSande KK80.60165175175140147.5152.5172.5185190512.5348.24
1.-90Geir GregersenSande KK84.60250265272.5190195195240257.5265717.5473.62
2.-90Helge SvilandSandnes AK88.70230245245190200205240255265710456.67
--90Arild BoknebergKarmøy SK (nedlagt)90.00257.5262.5262.5187.5187.5187.526026026000
1.-100Tony Andre PettersenBrumunddal AK99.80272.5280285195200200237.5245250730444.64
--100Dag Andre MoSogndal IL97.20130132.5132.5262.526526515015015000
1.-110Eirik TeigstadLørenskog AK110.00275290300220225230280295297.5822.5484.04
2.-110Bjørn Andreas Bull-HansenHalden SI103.70280295302.5190200205300312.5315807.5484.66
3.-110Hans ØynesKristiansand AK109.10290305310215227.5230270282.5285800472
4.-110Pål GuddalAskim SK109.40280295305220227.5232.5245260272.5800471.6
1.-125Per Ove SjølSande KK113.10280290300210215220280300310830484.47
2.-125Rune LauvåsMoss SIK118.60280290300225237.5245280295307.5822.5474.17
--125David HaraldsenMoss SIK119.80240255280160170172.524026028000
Veteran 40-49 herrer
1.-90Sigve ValentinsenSandnes AK85.10260280300.5180192.5197.5250270280742.5488.49
1.-125Sven Jøran HaugenNes SIL121.90270270280195205210240250265745426.81
Veteran 50-59 herrer
1.-75Sverre PaulsenSande KK74.90155167.5175909595155167.5170425303.11
Veteran 60-69 herrer
1.-75Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI74.10100110115758080130145150335240.73

Rekorder

Ann Kristin Olsen
Benkpress 85 kg

Steinar Solheim Nordal
Markløft 213,5 kg

Tommy Odland
Knebøy 286 kg
Benkpress-enkeltløft 201 kg

Christer B. Larsen
Benkpress og benkpress-enkeltløft 270 kg

Dagfinn Zwilgmeyer
Knebøy 115 kg
Benkpress 75 kg
Markløft 145 kg
Sammenlagt 335 kg
Benkpress-enkeltløft 75 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0359FVegard Røysum
0379FSteinar Wahl
0455I/2Bjørn Astad
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0561RHans Martin Arnesen
0583FMarius Arnesen