Nasjonalt ungdom og junior



Fakta

Arrangør Fræna AK
Dato 19.06.2010
Stevnetype Nasjonalt ungdom og junior
Sted Elnesvågen
Stevneleder Ralf Male
Sekretær Anita Stavik/Pål Nilsen
Antall deltakere 47
Antall resultat 43

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Maria Aas LøsethFræna AK55.20115122.5127.567.57072.5110122.5122.5310368.9
1.-75Sara D. GuddalAskim SK73.6013513514077.577.580132.5140145362.5348.76
2.-75Hanna WahlAskim SK74.306065703537.5408595100210200.82
Junior 19-23 damer
1.-52Caroline HanssenMoss SIK50.0092.510010557.56565107.5117.5122.5280359.69
1.-67.5Marte ElverumKK-6766.90150157.5162.567.572.575150162.5167.5405416.02
2.-67.5Susanne Furesund Westerberg*Fræna AK67.1067.57580505560100110122.5262.5269.06
3.-67.5Ida- Mari TorgersenSPUVI60.9087.592.597.55052.555100110115257.5283.79
1.-75Marthe Stavik Aas*Fræna AK69.808090100506070100120130300299.04
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Simon Bråthe JohansenLenja AK59.10160167.5172.57072.575110112.5112.5355307
1.-67.5Andreas SørbøSande KK66.50115125125758085135145155350273.14
1.-75Håkon DanielsenØksfjord AK69.60152.5162.517095102.5105160170180455342.48
2.-75Thomas Steinnes NordqvistSande KK68.10140150150100105105145150157.5397.5304.33
1.-82.5Sigurd Holmen ValentinsenSandnes AK79.50190200205135140142.5180192.5195535366.69
2.-82.5Espen BrunstadOslo SK81.90160170180115120125215225237.5525353.27
3.-82.5Ørjan VardebergBrumunddal AK82.10175185192.5100107.5112.5205220232.5525352.75
4.-82.5Thomas A. BjerkeOslo SK80.80135145150115125130175187.5200462.5313.81
5.-82.5Runar IndahlSkogn IL76.20160170177.587.59595172.5182.5190455320.68
1.-90Erik FredriksenBrumunddal AK86.00215230235165172.5177.5190210215617.5403.85
2.-90Martin SynvisAlta AK88.70202.5210217.5135140142.5200207.5212.5572.5368.23
3.-90Morten E. LingeStavanger SK87.20190200207.5110115117.5190200205520337.53
4.-90Tobias OsmundsenHommersåk AK88.60160172.5180135142.5150180190197.5520334.67
5.-90Geir Andre StubberudSande KK89.00177.5185185117.5120120200215225512.5329.08
1.-100Joachim LindsethOslo SK98.30267.5277.5285165165172.5255270275720441.29
2.-100Preben IsachsenStavanger SK93.90205215215160170170220230237.5622.5389.31
3.-100Nicolai K. TitlestadSjøholt AK99.50200200220115120130182.5190190502.5306.42
4.-100Jens-Petter HaldenBrumunddal AK94.20170182.5187.5120125130175185190497.5310.64
1.-110Ola A. N. RøyrvikFørde IL104.50215225225140145150185195195550329.23
1.-125Fredrik SørbøSande KK112.30230237.5237.5170175180230240245645377.26
2.-125Joar AlsethMelhus IL111.60200210215112.5120125215230235575336.95
3.-125Gøran FursethFræna AK124.30100110120160172.5172.5160180190470268.14
Junior 19-23 herrer
1.-75Kenneth HagenBrumunddal AK71.70170182.5190120125130190202.5202.5515379.04
2.-75Johannes TangenSkogn IL70.001451601708587.590160175175410307.25
1.-82.5Fredrik DanielsenØksfjord AK76.20210222.5227.5127.5127.5127.5230232.5250605426.4
1.-90Olav GabrielsenStavanger SK89.10192.5205215132.5137.5137.5190215220572.5367.37
2.-90Hans ReitenRøros SK83.60170185190105110115200210220505335.67
3.-90Ole Jørgen ØstensenKK-6785.10140142.5155105112.5117.5162.5172.5172.5422.5277.96
--90Edvard HeimenFræna AK85.60200210220180180180---00
--90Preben Jenset GodøFræna AK88.70100110115212.5212.5212.5---00
1.-100Jonas SætreSPUVI93.60160180190135145150170190202.5542.5339.77
2.-100Ørjan Nikolaisen TryggestadSjøholt AK100.00175195202.5110110110190210230522.5317.99
--100Erlend TjelleSKA-Fræna97.50110130150210220220---00
1.-110John Anders TerlandAskim SK103.80270277.5277.5175180180270280285732.5439.5
--110Tor Emil GjøringbøFørde IL104.3024025025519019019021022023000
1.-125Anders BullKK-67115.10265280290195205210270275275770447.29
2.-125Einar Sandaker HernesFræna AK111.40275290300170180180265275280735430.93
3.-125Benjamin BaldwinOrkanger IF112.60220235252.5150160172.5220230240635371.09
1.-125+Bård Tore RogstadRøros SK130.50242.5270270155165170262.5280295715404.12

Rekorder

Joachim Lindseth Ungdom 100 kg
277,5 kg knebøy
720 kg sammenlagt

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0600FSvein Olav Farstad
0629ROle Gunnar Svenøy
0630FKari Markanes