NM



Fakta

Arrangør Mandal SK
Dato 09.04.1988
Stevnetype NM
Sted Mandal
Stevneleder Nils-Petter Knudsen, Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Linda Mortensen, M. Busengdal
Antall deltakere 34
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-48Krystyna SundinAskim SK43.3042.5--45--112.5--200284.62
1.-52Audhild MathiesenOslo SK51.60135--67.5--162.5--365457.75
1.-56Aagot Johanne CarlsenMosjøen IL56.00105--67.5--147.5--320376.51
1.-60Inger BlikraRana KK58.70150--80--170--400453.6
2.-60Nina SarreOslo SK59.20140--70--170--380428.11
3.-60Siv HenniIL Kraftsport57.40110--60--115--285328.92
1.-67.5Kirsten VinjeSkogstrand IL65.90160--72.5--155--387.5402.42
2.-67.5Ingjerd Pytte SagliIL Kraftsport63.30130--72.5--140--342.5366.51
3.-67.5Anne AanensenMandal SK65.80132.5--60--132.5--325337.9
4.-67.5Sindy KlemsdalMandal SK67.40120--62.5--135--317.5324.39
5.-67.5Heidi MelingSandnes AK65.50120--50--132.5--302.5315.57
1.-75Hege HøilandOPIL74.40150--92.5--170--412.5394.14
2.-75Tone IngebretsenSandnes AK75.00125--70--135--330313.7
1.-60Rune BergerRakkestad KK60.00172.5--102.5--190--465396.6
1.-67.5Jan Tore BredalenBrumunddal AK64.70222.5--122.5--227.5--572.5457.03
2.-67.5Øystein RuyterOslo SK67.00200--140--200--540418.82
--67.5Bjørn Andreas HolmsenOPIL67.20---------00
1.-75Kjell KaspersenBrumunddal AK74.90260--140--255--655467.15
2.-75Oddvar WikenBrumunddal AK75.00210--135--245--590420.43
3.-75Arnstein JohansenT&IL National74.20215--110--215--540387.67
1.-82.5Knut JohansenLenja AK82.50255--170--300--725485.68
2.-82.5Arve Otto NundalIL Jotun81.10220--140--240--600406.14
--82.5Eskild SommernesOPIL81.50---------00
--82.5Jan Edvard JensenRana KK81.60---------00
1.-90Atle EdvardsenOPIL90.00270--175--290--735469.22
2.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK85.00260--177.5--265--702.5462.46
3.-90Leif SydengenAskim SK88.90212.5--185--245--642.5412.74
4.-90Jan-Roger JohansenRana KK87.00247.5--125--245--617.5401.31
--90Ove HansenLenja AK87.10---------00
--90Frank R. EngRana KK89.50---------00
1.-100Børge ØvrebøSandnes AK98.20280--207.5--280--767.5470.55
2.-100Anders T. SolheimUlefoss AK98.90302.5--157.5--302.5--762.5466.12
3.-100Dan SundbyMoss SIK99.10250--175--295--720439.78
4.-100Karl SkjelvikBergen Styrkeløfterklubb93.90280--145--280--705440.91

Rekorder

Krystina Sundin
45,5 kg Benkpress (4.løft)
112,5 kg Markløft

Inger Blikra
80 kg Benkpress
400 kg Sammenlagt

Kirsten Vinje
160 kg Knebøy (senior & eldre jr)

Hege Høiland
92,5 kg Benkpress
412,5 kg Sammenlagt

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0135I/1Arne Vidar Stølan
0185FNils-Petter Knudsen
0186I/1, P/2Morten Novum
0192I/1Jan Ståle Bigseth
0210FBjørn Andreas Holmsen
0227I/2Egil Kroknes