Syd-Norsk



Fakta

Arrangør Drammen SI
Dato 27.01.1991
Stevnetype Syd-Norsk
Sted Drammen
Stevneleder Eva Opland
Sekretær Per Andersen / Einar Johansen
Antall deltakere 61
Antall resultat 53

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
--56Eva EngskarOslo SK54.70105112.5117.557.56060---00
Junior 19-23 damer
1.-56Hanne WahlstrømHalden SI54.901051101105052.555115120125277.5331.61
1.-67.5Kari Mette HansenHalden SI61.108592.51005557.557.5105115115252.5277.6
Åpen damer
1.-56Ann Kristin OlsenHalden SI55.10100107.5107.56067.570115122.5130300357.48
1.-67.5Merete GjerdremHalden SI62.50117.51251305557.557.5120130135312.5337.66
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Roger SvastuenBrumunddal AK55.10137.5142.5142.587.592.595---237.5219.69
1.-67.5Tore RafossAskim SK67.40155165172.5100107.5110---280216.13
2.-67.5Gorm Gudim NSF65.30155165172.5100107.5110---272.5215.87
3.-67.5Amund HolmBrumunddal AK63.60155162.5162.58082.587.5---237.5192.38
4.-67.5Magnar BryhnSPUVI67.30130140140758082.5---220170.04
1.-75Morten BergeBrumunddal AK68.80140147.5147.5859092.5---237.5180.38
1.-82.5Frank Vegar HanssenBrumunddal AK80.90195215222.5105110110---325220.32
2.-82.5Tor-Arne MoenAskim SK75.70150157.517095100102.5---257.5182.31
Junior 19-23 herrer
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI55.30175--110--170--455419.37
2.-56Øivind SandnesIL Kraftsport55.70130140145708080170175-400366.08
1.-60Terje SøhoelAskim SK59.10110120127.5707577.5150160165360311.33
2.-60Glenn HandelandSandnes AK59.70110125125708080120135145325278.46
1.-67.5Jan Børre JohansenAskim SK67.1017018018095100102.5175190195477.5369.92
2.-67.5Steinar ØbyNSF67.10150160160100105107.5200210215465360.24
3.-67.5Finn Hugo ZahlAskim SK65.7013013513595100102.5170175-407.5321.15
4.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI62.00130145155707575150170180385318.82
5.-67.5Fritz SeifertHalden SI65.6011512012592.597.597.5145152.5152.5375295.91
6.-67.5Bjørn LangelandSande KK67.50125132.5132.5758080160165165365281.42
7.-67.5Morten SyverstadDrammen SI63.30120127.513095100100140150-362.5294.82
8.-67.5Kai Henning OlsenSPUVI65.60120-1407577.582.5145155165352.5278.16
--67.5Pål VervikStavanger SK66.60160-175110110110---00
1.-75Geir GregersenSande KK70.30170-200127.5130135212.5222.5230560418.26
2.-75Thomas Tveiten NSF74.90200210210100105105190190210515367.3
3.-75Håkon NilsenSPUVI74.20180180190100105105175190200480344.59
4.-75Johnny HansenHalden SI73.30185192.5195100100105155165172.5455329.51
5.-75Steinar BreivikIL Kraftsport74.60160165165120125127.5150165165452.5323.63
6.-75Morten H. WangIL Kraftsport70.70130135-110115120160--410304.92
--75Alf-Ivar HellerudSPUVI71.00120140140100115----00
--75Gilbert HoveSandnes AK72.50190190190------00
--75Richard KnutsenUlefoss AK74.50180190195105110110---00
1.-82.5Endre NordbøNSF82.10150160180130135140180190200495332.59
2.-82.5Ingolf ThorbjørnsenSande KK75.50160175185909095130150170420297.91
3.-82.5Stein-Helge RindeSande KK81.9013013013082.587.587.5170170170382.5257.38
--82.5Håvard FriisSPUVI81.10160160-------00
1.-90Mirko OhlaLenja AK87.10225235240127.5132.5135215227.5232.5600389.7
2.-90Per Ove SjølSande KK87.90185197.5202.5110112.5112.5220230235542.5350.62
3.-90Jon Are FagerliNSF84.80190200205110115115200215220540355.97
--90Bent C. ChristoffersenSande KK89.40135140140757575130130-00
1.-100Odd Arne BergeStavanger SK92.70220225230150150155240255270645405.83
2.-100Germund Henriksen Sande KK99.80250270270125135135225240255615374.6
Åpen herrer
1.-67.5Rune BergerStyrkeløftregion Østafjell65.60200210222.5100107.5-185200200530418.22
1.-75Sven Egil HerbergUlefoss AK74.20200210210110117.5122.5200215-547.5393.05
2.-75Jørn AndersenStavanger SK74.80205205220120125125200220225545389.08
1.-82.5Ove HansenLenja AK77.10190210210135147.5152.5210230247.5610426.57
2.-82.5Terje EdvardsenUlefoss AK81.00220220230120125130240250260610413.21
3.-82.5Kjell Sigurd VågeHolmestrand AK78.70220232.5232.5120125130200210-560386.34
--82.5Frank EggerudUlefoss AK81.50205205210------00
1.-90Børre BorgersenDrammen SI83.10170180200140140-200210222.5542.5361.85
1.-100Jan-Ivar JohansenDrammen SI92.10210210-142.5147.5150215--572.5361.3
1.-110Edmond ImsStavanger SK106.30300300315165170170290305312.5792.5471.54
2.-110Geir Arild RomsetSande KK108.60270287.5292.5157.5162.5162.5250267.5280700413.63
3.-110Tor SvanesDrammen SI107.00210220220170180180200220225610362.16
Veteran 40-49 herrer
1.-100Carl Christian MøllerUlefoss AK94.20200210210140145150220240250610380.88
2.-100Robert ØrenSPUVI94.40195195195117.5122.5125210220235547.5341.53
Veteran 50-59 herrer
1.-90Odd EriksenAskim SK88.80120140155110120120130150160435279.62
1.-100Truls KristensenAskim SK99.10180195205130135137.5200220225552.5337.47

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0135I/1Arne Vidar Stølan
0177Charles Flandorfer
0186I/1, P/2Morten Novum
0224FRune Johansen
0232I/2Jan Sjøl
0236I/2Terje Sandbo