RM Øst



Fakta

Arrangør Drammen SI
Dato 12.10.1991
Stevnetype RM Øst
Sted Turnhallen
Stevneleder Einar Johansen
Sekretær Eva Opland
Antall deltakere 52
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-56Eva EngskarOslo SK55.40125132.513562.567.570115120125325385.65
--56Lene ØdegårdNes SIL55.80120120130------00
1.-60Anita OttosenBrumunddal AK59.601301401406065-140150155345386.64
2.-60Hanne WahlstrømHalden SI56.50105110110505557.5122.5127.5130287.5335.92
1.-67.5Kari Mette HansenHalden SI67.1097.510511057.557.562.5115122.5125292.5299.81
--75Lena TrondsenIL Kraftsport74.60757580------00
Åpen damer
1.-48Krystyna SundinAskim SK47.80127.5127.51355557.557.5130138138312.5415.16
1.-60Ann Kristin OlsenHalden SI57.4010010511062.567.572.5110120125307.5354.89
1.-67.5Nina FinstadOPIL67.5015016016062.567.567.5160165167.5385392.93
1.-75Gro Merete OlsenHalden SI72.0012012012562.567.567.5140150155347.5339.16
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Roger SvastuenBrumunddal AK56.0014015015592.5100102.5---250227.58
--60Simen HaareAskim SK58.80100100110657070---00
1.-67.5Amund HolmBrumunddal AK66.7016017018087.592.595---262.5204.36
1.-75Gorm Gudim Hurum S.K.69.8017017518095100100---280210.28
2.-75Morten BergeBrumunddal AK74.6015516517587.592.595---267.5191.32
1.-82.5Frank Vegar HanssenBrumunddal AK82.10235247.5250117.5122.5125---357.5240.2
2.-82.5Tor-Arne MoenAskim SK77.90170182.5200100105110---305211.82
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Didrik BrovoldBrumunddal AK66.20200210215909595180190197.5480375.94
2.-67.5Morten SyverstadDrammen SI65.70140145155100107.5107.5180190200455358.59
3.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI67.40140155165808587.5170185190440339.64
4.-67.5Fritz SeifertHalden SI64.901451551609597.597.5175180185430342.37
5.-67.5Bjørn LangelandSande KK62.00140140155758082.5170180185417.5345.73
1.-75Jens Petter KjosSPUVI74.00205220230120125130220230237.5592.5426.19
2.-75Stig FrøhoelSkogstrand IL71.30145155165105110115170180190445328.86
1.-82.5Bjørn Andreas Bull-HansenOslo SK80.60170180192.5120125130215225235552.5375.42
2.-82.5Per Ove SjølSande KK81.00190200200105105105220235245540365.8
3.-82.5Håkon NilsenSPUVI77.00200210-115125125200210225525367.45
--82.5Paal-Rune WianAskim SK82.50235250260------00
1.-90Frode RuiUlefoss AK84.50225240250125135140255270275660436
2.-90Mirko OhlaLenja AK86.50220230245120130135215225230590384.62
3.-90Mika Christian EdvardsenMoss SIK88.80220230245120130135215225230590379.25
4.-90Roger KalsøyLenja AK87.20140150150130135135175182.5185452.5293.72
1.-100Bent C. ChristoffersenSande KK94.3017018018582.587.590150160170437.5273.04
--100Bjørge NæssIL Kraftsport93.50205205215------00
Åpen herrer
1.-52Svein WalstadIL Kraftsport50.20105115122.5859093120135140355.5362.18
1.-67.5Steinar FredheimMoss SIK67.00230240250130135137.5250255260635492.51
1.-75Kjell Rune HanssenMoss SIK74.30225240240140147.5147.5260270270625448.31
2.-75Viggo TorgersenHurum S.K.68.30165175180110115115180200207.5490374.26
1.-82.5Roger AmundsenOPIL82.00240250260140140142.5225225240630423.61
2.-82.5Kjell Sigurd VågeSande KK79.80225235245130137.5142.5210220225597.5408.57
3.-82.5Geir JohannesenHalden SI81.60165175180135140145190200210535360.8
1.-90Leif SydengenAskim SK87.50205215222.5160167.5170215227.5230622.5403.32
2.-90Sven Jøran HaugenOslo SK89.00200215220110115120220235242.5577.5370.81
3.-90Robert ØrenSPUVI89.50180190197.5110115120190210215527.5337.71
4.-90Karl K. O. ArntsenLenja AK85.301451551609595100160170180435285.8
1.-100Thor-Egil HaugenSande KK97.90190205215122.5127.5130180200207.5540331.51
--100Børge DretvikOslo SK94.70160170170------00
1.-110Geir Arild RomsetSande KK108.60280295300160165167.5260277.5282.5750443.18
2.-110Vidar JohansenNes SIL100.20180190202.5140145147.5240250260595361.82
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Arild KittelsenUlefoss AK67.0018519519587.59092.5200210212.5487.5378.11
1.-125Knut ÅsvangOslo SK121.20260270280165170170260275290725415.86
1.-125+Bjørn HansenOslo SK133.50250270280155165170250250260665374.4

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0135I/1Arne Vidar Stølan
0186I/1, P/2Morten Novum
0227I/2Egil Kroknes