B/V-NM



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 16.02.1991
Stevnetype B/V-NM
Sted Askim kinoteater
Stevneleder Knudsen/Opland
Sekretær Carina Louise Stokka
Antall deltakere 44
Antall resultat 39

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen herrer
1.-60Egil WalsethNes SIL59.1012513514097.5102.5102.5150160167.5392.5339.43
1.-75Jan Petter StoaUlefoss AK74.50200215225120130130220230235565404.48
2.-75Sven Egil HerbergUlefoss AK74.10205210210115122.5127.5210217.5222.5555398.82
3.-75Ådne OmdalUlefoss AK74.50190200210100105105210220220530379.43
--75Kjell-Are JohanssonRakkestad KK74.20255255255------00
1.-82.5Tormod AndersenLenja AK79.30240255262.5140145147.5230240245645442.79
2.-82.5Tom Atle HoveSandnes AK81.50240250250120125125240250255620418.44
3.-82.5Ivar JakobsenAlta AK81.40190200200127.5135137.5225240245580391.73
4.-82.5Kurt VatnalandStavanger SK82.50200210215120127.5130220230237.5570381.84
5.-82.5Frank EggerudUlefoss AK81.10200210210115120122.5220235235565382.45
6.-82.5Eivind KolveLørenskog AK82.50195205210100107.5112.5210230245552.5370.12
7.-82.5Olav KilenIL Jotun82.50175180182.5909595210220-480321.55
--82.5Odd Ivar StrandBrumunddal AK82.50210210210------00
1.-90Sigve HoveSandnes AK88.50215215220135137.5140230240247.5605389.62
2.-90Leif SydengenAskim SK89.10215225225162.5170170220235235605388.23
3.-90Jan-Ivar JohansenDrammen SI88.40205205210140140145200212.5220562.5362.48
4.-90Morten RyghRana KK89.60200220230115115125200220230555355.09
1.-100Willy TjelleSandnes AK99.20235245255137.5142.5145230240245627.5383.15
2.-100Geir MikalsenBodø Atletklubb97.80200200200130140150230240245585359.31
3.-100Roy SletnerAskim SK94.30190190190127.5132.5132.5230240250557.5347.94
--100Vidar KristoffersenAlta AK95.80210210220------00
1.-110Per Åge MadsenBrumunddal AK101.40210220220150155160230240250605366.21
2.-110Vidar JohansenNes SIL101.40170170180135142.5147.5240250260582.5352.59
1.-125Kjell Arne WoldLørenskog AK123.30205215225135145150212.5225237.5612.5350.04
2.-125Morten NovumSPUVI120.40220240240125130135217.5230242.5600344.7
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Arild KittelsenUlefoss AK66.10150160170808090180195205455356.81
1.-75Gunnar LorentzenSkogstrand IL74.5017018019090100110180200210500357.95
1.-82.5Ola HyttemoenBrumunddal AK81.20175175195100110110210230242.5537.5363.57
2.-82.5Egil KroknesSkogstrand IL82.40182.5192.5200102.5107.5110220227.5235537.5360.34
1.-90Gunnar MyhrenOslo SK89.00220230237.5125135140200--570366
--90Johan I. HeltneIL Jotun87.40170170170------00
1.-100Sturla MoeOslo SK94.60245255262.5150160165250265272.5700436.24
2.-100Carl Christian MøllerUlefoss AK94.40210220230140150152.5240250260640399.23
3.-100Bernhard AasLenja AK94.40205215222.5145150150210220-577.5360.24
4.-100Robert ØrenOdin SK94.40200212.5215110120122.5220237.5245572.5357.13
1.-110Torleif TrosdahlKK-67109.90230230240132.5135137.5225235245620364.99
2.-110Bjørn BjørnsenStavanger SK102.00200215225110120125200220230580350.26
3.-110Arne KarlstadAskim SK103.60200210210105112.5117.5220240245567.5340.73
Veteran 50-59 herrer
1.-75Trygve NordtømmeKK-6774.40195195195100105107.5200212.5212.5500358.3
1.-90Arne HoffmannNes SIL85.10175175185105112.5115210220227.5510335.53
2.-90Odd EriksenAskim SK89.00140160170115120120140150165440282.52
1.-100Truls KristensenAskim SK98.70180190195130137.5140200220225555339.55
--100Birger CaspersenKK-6794.80190190190------00
1.-110Jan MonstadLenja AK100.20190197.5197.58590-230--517.5314.69

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0177Charles Flandorfer
0200I/1Vidar Tangen
0224FRune Johansen