Sydnorsk styrkeløft



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 09.10.2010
Stevnetype Sydnorsk styrkeløft
Sted Askim
Stevneleder Vegard Røysum
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 37
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-82.5Hanna WahlAskim SK76.60100110115657070859597.5277.5260.41
Junior 19-23 damer
1.-52Caroline HanssenMoss SIK49.80100107.51106062.565102.5110120292.5376.89
1.-90+Malene Rebekka GranlyDrammen SI112.70140150155105105110135145155410331.69
Åpen damer
1.-60Hege BergeSande KK59.8015016016587.595100150160165425475.07
1.-67.5Tone Beddari BlackstadOslo SK66.90112.5122.5130606565117.5125132.5322.5331.27
2.-67.5Marini JacobsenIL Kraftsport63.30110117.5122.5707577.5112.5122.5127.5320342.43
3.-67.5Hilde NæssLørenskog AK67.00100107.5112.557.557.562.5100110115285292.44
1.-75Kristin ThorvaldsenOslo SK71.50112.5122.51306062.567.5112.5122.5127.5312.5306.44
1.-82.5Maria BirkeliHalden SI78.0013014014087.587.592.5130135140357.5331.87
Veteran 40-49 damer
1.-56Ann Kristin OlsenMoss SIK55.4080100102.575909080100110302.5358.95
Ungdom 14-18 herrer
1.-75Sindre ÅseliOslo SK74.70190197.5-95100100190205-502.5359.09
1.-82.5Jørgen Hylen-AasenOslo SK82.20200215-125132.5132.5217.5232.5232.5572.5384.38
2.-82.5Thomas A. BjerkeOslo SK82.00162.5162.5175132.5137.5140182.5195-510342.92
1.-110Kim Ollestad HansenGanddal AK110.00270293293190190200260280290.5773454.91
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Kim EngenOslo SK60.8012512513595100100140152.5-382.5322.33
1.-75Stian BjørgeBrumunddal AK75.00220230240170175181210220225635452.5
2.-75Steinar Solheim NordalKristiansand AK74.20190205215127.5135140205217.5225575412.79
3.-75Kenneth HagenBrumunddal AK75.00185192.5200122.5127.5132.5190200207.5532.5379.46
1.-90André MidtbyBrumunddal AK83.4075--14515015575--300199.68
--90Knut Marius SteenSteinkjer SK84.20215225-142.5145-210--00
1.-100Martin B. IsaksenBrumunddal AK94.90210220230160167.5172.5180200205602.5374.94
1.-110Moktar SohailifarLenja AK100.10180200-180200205200210220625380.19
--125Per Marius HoleSPUVI116.60270290290240240----00
Åpen herrer
1.-67.5Vu Thanh TuanKristiansand AK65.20100110115130140140180190200430341.08
1.-82.5Fredrik AasgaardOslo SK80.90235245250160165170210225230650440.64
1.-90Håkon NilsenBrumunddal AK89.20175182.5190145150160170182.5200542.5347.91
1.-100Lars Edvin SamnøySande KK97.70150160170150162.5162.5250280290600368.64
1.-110Tony Andre PettersenBrumunddal AK102.40290290300205205210240250257.5755455.27
1.-125Per Ove SjølSande KK115.40290310-220220225290310320845490.52
2.-125Tommy SkjelmoenMoss SIK121.40200210222.5195210217.5240260270692.5397.08
--125+Lars S. KirkebøenSande KK157.50330340340220230-32034035000
Veteran 40-49 herrer
1.-82.5Stig FrøhoelAskim SK82.50155170180192.5201201155170180542.5363.42
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Sverre PaulsenSande KK77.50130150160859097.5130150160410285.73
1.-110Rolf StenbergSande KK106.60245255265175182.5190245255262.5700416.15
1.-125Truls Nygaard*Sande KK122.90170180190160170180180190200570325.98
--125+Jan Helge RustanSande KK125.90165175-------00
Veteran 60-69 herrer
1.-75Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI74.40110120125758085125140150350250.81

Rekorder

Caroline Hanssen
Junior 52 kg
62,5 kg benkpress-enkeltløft

Ann Kristin Olsen
Yngre veteran 56 kg
90 kg benkpress-enkeltløft

Kim Ollestad Hansen
Ungdom 110 kg
293 kg knebøy
773 kg sammenlagt


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0207FAtle Edvardsen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0359FVegard Røysum
0361FEgil Walseth
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0561RHans Martin Arnesen
0584FJan Roytvand