RM Vest



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 19.02.2011
Stevnetype RM Vest
Sted Haukelandshallen, Bergen
Stevneleder Linda Høiland
Sekretær Steffen Hope
Antall deltakere 34
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-84Mathilde Skiftesvik NilsenOdin SK78.60112.512012562.57075135145155355328.09
2.-84Charlotte Bratten Lund*Bergen SK81.703035453042.542.5608095182.5165.09
3.-84Tine S. Heimdal*Bergen SK75.20303542.53542.542.57085100177.5168.47
1.84+Katharina Pedersen*Bergen SK84.20304050354045607585180160.33
Åpen damer
1.-72Mariann LilandFørde IL66.20110120125556065120135140330341.58
2.-72Line Bühler*Bergen SK70.307085905057.557.5120120135270267.81
Ungdom 14-18 herrer
--66Stephen H. SætherOdin SK65.6011511512010510510514015016000
--83Per-Christian DeemOdin SK76.5013514515575757517019020000
1.-105Ola A. N. RøyrvikFørde IL104.00230230230150157.5157.5190--15089.94
Junior 19-23 herrer
1.-66Øyvind BookOdin SK62.20135145152.595102.5102.5140150162.5417.5344.77
1.-74Tony Torheim*Bergen SK71.2090100105809095100130140340251.53
1.-83Erik NygaardOdin SK82.30130140150110120120150160170430288.49
2.-83Martin Larsen*Bergen SK75.301201301408090102.5150170180410291.35
1.-93Renè IversenBergen SK92.10120140150100130130160180190460290.31
1.-105Mats Erik SjursenOdin SK94.70150160170130135-130--430267.85
--105Tor Emil GjøringbøFørde IL104.40250260270192.5192.5192.5230240-00
1.-120Mats Daniel SkredeFørde IL118.90275290292.5160190190265280290770443.67
2.-120Even Bless LilandOdin SK115.50200215220140150155240260270645374.36
3.-120Lars G. ØvrelidBjørgvin SK105.40200215217.5135140140230245250597.5356.59
4.-120Christian Storebø HammerslandStord SK110.9020022023095112.5120230255265597.5350.73
Åpen herrer
1.-66Kjetil SangoltOdin SK64.00150160165105110112.5150160170442.5356.52
1.-74Yngve HopenOdin SK69.10120140150909597.5180190190435329.25
1.-93Alexander Kirketeig*Førde IL85.30180200220120140150230245255595390.92
2.-93Rune Torstensrud*Stord SK88.40180200210135145152.5190225250595383.42
3.-93Stian JensenStord SK86.70135147.516095107.5115150167.5182.5457.5297.88
1.-120Marius RasmussenStord SK107.30140150-95110110230250260505299.57
2.-120Stian A. Sørheim*Stord SK109.10130142150130145145135155170465274.35
Veteran 40-49 herrer
1.-105Jørn Hellesø*Bergen SK104.70170180190170180180210220230590352.94
2.-105Arild KråkenesIL Jotun104.70140142.5-220247.5247.5150150170530317.05
1.120+Geir Arne Giseth Odin SK139.60330350360232.5232.5240310317.5325907.5507.29
2.120+Per-Alfred Rozenbergs-DeemOdin SK131.60245250255165165167.5222.5232.5232.5642.5362.63
Veteran 50-59 herrer
--105Jarle AabergBjørgvin SK103.80210225225190200200---00
1.-120Bengt Eide-OlsenBergen SK105.40140160180110140140150170180450268.56
Veteran 60-69 herrer
--83Rolf A. HalvorsenOdin SK77.70142.5150155145145145---00

Rekorder

Mats Daniel Skrede Junior 120,0 Knebøy 290,0
Mats Daniel Skrede Junior 120,0 Benkpress 190,0
Mats Daniel Skrede Junior 120,0 Markløft 290,0
Mats Daniel Skrede Junior 120,0 Sammenlagt 770,0
Arild Kråkenes Yngre veteran 105,0 Benkpress 220,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Knebøy 350,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Benkpress 232,5
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Markløft 325,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Sammenlagt 907,5


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0390FMons Terje Skjelvik
0589FTor Engevik
0590FRolf Arne Halvorsen
0605I/2Linda K. Høiland
0651I/2Stian Botnen
0666RJan Arne Olsen
0667RLasse Rye Thorseth
0687FAlexander Høivik
0690FOle Tilrem
0718RAnne Ølnes Hestethun