Sydnorsk styrkeløft



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 01.10.2011
Stevnetype Sydnorsk styrkeløft
Sted Bytårnet skole
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm / Bjørn Astad
Sekretær Per-Ole Røed
Antall deltakere 54
Antall resultat 52

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Elin JohannessenSande KK68.60808585455055100105112.5247.5249.73
Junior 19-23 damer
1.-84Tine S. Heimdal*Bergen SK82.3045557037.54042.590105112.5202.5182.47
1.84+Charlotte Bratten Lund*Bergen SK84.7045757537.542.54570105110197.5175.4
Åpen damer
1.-57Layla BjergaSandnes AK54.70100107.5110404550100110120272.5326.59
1.-63Marini JacobsenIL Kraftsport62.00132.5137.5142.58082.585132.5135137.5357.5388.64
1.-72Tone Beddari BlackstadOslo SK71.50145152.516067.572.575140150155382.5375.08
2.-72Anne Marie HvedingOslo SK70.20127.513013572.577.580125132.5137.5347.5345.03
3.-72Hilde NæssLørenskog AK70.10120130135707575110120125330327.99
4.-72Line Bühler*Bergen SK69.90909595606565135142.5150305303.72
1.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK74.60132.5137.5142.567.572.575137.5147.5150360343.37
2.-84Rebecca Mekonnen*Bergen SK73.80607072.55057.560100110115245235.3
1.84+Linn Borgland JohansenOslo SK105.0015515516072.577.580125135145385316.35
Veteran 40-49 damer
1.-57Ann Kristin OlsenMoss SIK55.7011012013090101-110115120341402.93
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Simon Bråthe JohansenLenja AK65.70190200-9097.5100200210217.5510401.93
2.-66Jørgen SørbøSande KK63.20607590657582.580100120285232.1
1.-74Eivind SjølSande KK73.2015016016595102.5105180190195460333.45
1.-83Nils Olav Vågenes*Bergen SK76.60110115120859092.5160170170382.5268.63
--83Thomas Steinnes NordqvistSande KK75.30190190190120127.5-175187.5202.500
1.-93Henrik FosslienSande KK87.607090100100107.5110130145160360233.1
1.-120Johnny Nordanger*Bergen SK109.10150157.5167.5140147.5147.5180187.5195502.5296.48
1.120+Jørgen ImingenBrumunddal AK157.90195215240125130142.5175210-592.5325.46
Junior 19-23 herrer
1.-66Tore Økland*Haugaland AK62.201201301359095100150160165390322.06
1.-74Kim EngenOslo SK67.90150162.5167.5110117.5117.5160170-455349.17
1.-83Alexander LyksethKristiansand AK82.00210210210115120122.5210220230560376.54
2.-83Magnus RuudSande KK81.00185200210130137.5145182.5190205550372.57
3.-83Tom C. M. Rygh*Bergen SK77.909092.5112.59092.597.5135145155360250.02
1.-93Erik FredriksenBrumunddal AK90.60260267.5-195195202.5220230-700445.41
2.-93André MidtbyBrumunddal AK87.00230240240160160167.5230242.5-650422.44
3.-93Mikkel ØstrengSPUVI91.40210220225175185185190207.5220625395.94
4.-93Jonas LarsenLenja AK88.90190200200130140145190205-535343.68
1.-105Håkon Mørk SolaasIL Kraftsport103.40200215220135140145205215225590354.53
1.120+Bård Tore RogstadBrumunddal AK139.50250265275170177.5185250265-715399.76
Åpen herrer
1.-83Stian BjørgeBrumunddal AK81.20255267.5275190195200220232.5240707.5478.55
1.-93Sverre DiesenSande KK90.70242.5250260220222.5230220227.5227.5692.5440.36
2.-93Petter Harila WesterbyOslo SK88.20200210215130135140250260270610393.51
3.-93Håkon NilsenBrumunddal AK91.80190195200165172.5172.5192.5202.5210575363.46
4.-93Johan VeinforsOslo SK92.30180185190115120125225235242.5550346.78
1.-105Espen HansenKristiansand AK101.30270285295185185185270285300780472.29
2.-105Tony Andre PettersenBrumunddal AK103.70295305310205212.5217.5245255262.5772.5463.65
3.-105Stian LarsenSandnes AK102.80227.5237.5245180195200227.5235242.5680409.43
1.-120Frode E. HaugenBrumunddal AK107.10250275285145155160230250265710421.39
2.-120Hans ØynesKristiansand AK107.80240250255180190-260270-710420.53
3.-120Stig AndresenSandnes AK108.60222.5235240185200205255255255700413.63
1.120+Lars S. Kirkebøen*Sande KK157.90265275285170180190310335350800439.44
2.120+Thorleif ThorsenHaugaland AK125.10220225230150160165240255262.5657.5374.64
-120+Lars Dalby MarkussenHalden SI130.00370370380267.5-----00
Veteran 40-49 herrer
1.-83Bjørn AstadOslo SK75.40220230-130140140180--540383.35
1.-93Geir GregersenSande KK90.30260280290197.5197.5197.5240255262.5750477.98
1.-120Per Ove SjølSande KK116.60270290310215215225270290312.5805466.1
2.-120Jan Arne LyksethKristiansand AK114.20240250260195195195250260270705410.38
3.-120Runar SaxegårdLenja AK113.80170170185170180180210230-550320.49
Veteran 50-59 herrer
1.-83Sverre PaulsenSande KK77.701201301358592.592.5150160165392.5273.06
1.120+Jan Helge RustanSande KK123.80150162.5165145155-190207.5-525299.78
Veteran 60-69 herrer
1.-105Per NagyLørenskog AK101.30170190-127.5137.5137.5190--507.5307.29

Rekorder

Ann Kristin Olsen Yngre veteran 57,0 Benkpress 90,0
Ann Kristin Olsen Yngre veteran 57,0 Benkpress 101,0
Ann Kristin Olsen Yngre veteran 57,0 Benkpress-enkeltløft 101,0
Ann Kristin Olsen Yngre veteran 57,0 Sammenlagt 341,0
Ann Kristin Olsen Åpen 57,0 Benkpress-enkeltløft 101,0
Ann Kristin Olsen Åpen 57,0 Benkpress 90,0
Ann Kristin Olsen Åpen 57,0 Benkpress 101,0
Erik Fredriksen Junior 93,0 Knebøy 267,5
Per Nagy Superveteran 105,0 Knebøy 190,0

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0138FLeif Sydengen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0227I/2Egil Kroknes
0361FEgil Walseth
0448FBjørge Næss
0455I/2Bjørn Astad
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0583FMarius Arnesen

Videoer (2)

Sydnorsk 2011 - Anne Marie Hveding
Thorleif Thorsen Sydnorsk styrkeløftstevne 01.10.2011