RM Sør Vest



Fakta

Arrangør Stavanger SK
Dato 18.02.2012
Stevnetype RM Sør Vest
Sted Hundvåghallen
Stevneleder Odd Karsten Andersen
Sekretær Anders Fjogstad
Antall deltakere 48
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Cathrine Færevåg NeresenGanddal AK56.2095105-70707590110115295346.12
Junior 19-23 damer
1.-57Annelise GjersdalGanddal AK56.90105112.5117.57075.577.5120135.5137.5328.5381.72
1.-72Renate EvertsenGanddal AK64.2595102.5110758080110120125315333.33
Åpen damer
1.84+Hildeborg J. HugdalSauda IL127.95210225235170170182.5157.5170182.5587.5464.48
Veteran 40-49 damer
1.-57Layla BjergaSandnes AK55.15707580303540110120125240285.79
1.-63Christine FreemanKristiansand AK61.259510010547.552.552.5808590242.5266.1
Veteran 50-59 damer
1.-63Evi Knudsen ØvrebøGanddal AK63.00---6567.570---67.572.5
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Eirik JohannessenStavanger SK80.00130140145757577.5110120130352.5240.65
1.-93John Bernhard LundeStavanger SK86.40205205205125135145215230230580378.33
2.-93Halldor ArnasonStavanger SK85.85170180185100110115165180187.5482.5315.89
3.-93Kurt Andre LundGanddal AK84.10160172.51808590100175185202.5465308.02
1.-105Atle KlungtveitGanddal AK96.80230242.5252.5145150150220--617.5380.94
1.-120Knut Martin HaraldsenHaugaland AK114.25225240250185195195240255260695404.56
2.-120Andreas Ravndal Røynstrand*Stavanger SK119.90145160170100100110180195205475273.13
Junior 19-23 herrer
1.-83Enok MyrstadSandnes AK82.10220230237.5145155162.5235242.5250642.5431.7
2.-83Kristoffer LundGanddal AK80.40160175175115115125160180200455309.67
1.-93Kristian HellandStavanger SK92.55280305305190205205240260-770484.79
2.-93Sondre SandstølGanddal AK84.55---140147.5152.5---152.5100.7
1.-105Kristoffer S. EikelandGanddal AK103.50---232.5242.5242.5---232.5139.64
1.-120Gudsteinn ArnasonStavanger SK108.00250260270170175175240250260690408.41
2.-120Simen Johan RingenKristiansand AK116.90---215222.5230---230133.08
1.120+Eivind Olsen*Haugaland AK126.65195205205145155160240250255615349.57
Åpen herrer
1.-74Tom Vestvik*Haugaland AK74.0015016016595100102.5175190200455327.28
1.-83Daniel SævereidHommersåk AK82.30185200215105110117.5180190200510342.16
1.-93Kim Andre OftedalStavanger SK85.30215230240190200200220230230660433.62
2.-93Vegard Skogan Færås*Haugaland AK91.40180190-155162.5167.5230250260602.5381.68
3.-93Anders Lysø Kleven*Haugaland AK92.05150160170110115117.5180200215500315.65
1.-105Jan Inge EspedalSandnes AK104.15315325330230240245275280285850509.41
2.-105Andreas Hjelmtveit*Hommersåk AK100.95250265-160165-280300310740448.66
3.-105Stian LarsenSandnes AK104.75230240245190200205227.5240247.5692.5414.18
4.-105Johan StonghaugenHaugaland AK96.55220230230180190190240255270690426.14
5.-105Thomas Stange*Haugaland AK98.55195200205160165170225240-610373.44
6.-105Henning TornesSandnes AK101.10---200200217.5---200121.2
1.-120Tor Herman OmlandSandnes AK116.55360402.5-2903003002903103301032.5597.82
2.-120Jøren Skadsem EikelandGanddal AK107.30280300317.5205210217.5270282.5290800474.56
3.-120Knut Are Kleppe*Sandnes AK110.60240260270130150160260280290700411.25
--120Loyd Georg FærøvikStavanger SK119.95---200-----00
1.120+Thorleif ThorsenHaugaland AK130.20230242.5242.5155165170255275280670378.82
Veteran 40-49 herrer
1.-83Kjell KorneliussenSandnes AK80.55---150162.5162.5---150101.97
1.-93John BangHaugaland AK92.35225245255155162.5167.5277.5292.5300722.5455.39
2.-93Roy Kjetil DanielsenSandnes AK87.10100130-100130-150180-440285.78
3.-93Nils Magne GrudeGanddal AK84.25---125130135---13589.33
--93Frank GylandKristiansand AK91.95---205205205---00
1.-120Hans Øynes*Kristiansand AK110.65240255260180192.5195260275280730428.8
2.-120Magnus JacobsenSandnes AK116.60260275280180187.5187.5260270277.5725419.78
Veteran 50-59 herrer
1.-66Birger SundstølKristiansand AK64.50---100110.5110.5---10080.04
1.-83Sveinung EgelandHommersåk AK81.50190200200130140140220230235550371.2
Veteran 60-69 herrer
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK90.35160170180105112.5115.5150165170462.5294.66

Rekorder

Cathrie Færevåg Neresen Benkpress 57,0 Ungdom 75,0
Cathrie Færevåg Neresen Benkpress-enkeltløft 57,0 Ungdom 75,0
Cathrie Færevåg Neresen Benkpress 57,0 Junior 75,0
Cathrie Færevåg Neresen Markløft 57,0 Ungdom 115,0
Cathrie Færevåg Neresen Sammenlagt 57,0 Ungdom 295,0
Annelise Gjersdal Benkpress 57,0 Junior 75,5
Annelise Gjersdal Markløft 57,0 Junior 135,5
Hildeborg J. Hugdal Knebøy 84+ Åpen 225,0
Hildeborg J. Hugdal Knebøy 84+ Åpen 235,0
Hildeborg J. Hugdal Benkpress 84+ Åpen 170,0
Hildeborg J. Hugdal Benkpress 84+ Åpen 182,5
Hildeborg J. Hugdal Benkpress-enkeltløft 84+ Åpen 182,5
Hildeborg J. Hugdal Sammenlagt 84+ Åpen 575,0
Hildeborg J. Hugdal Sammenlagt 84+ Åpen 587,5
Evi Knudsen Øvrebø Benkpress-enkeltløft 63,0 Eldre veteran 67,5
John Bernhard Lunde Markløft 93,0 Ungdom 230,0
Atle Klungtveit Knebøy 105,0 Ungdom 252,5
Kristian Helland Knebøy 93,0 Junior 305,0
Kristian Helland Sammenlagt 93,0 Junior 770,0
Tor Herman Omland Knebøy 120,0 Åpen 402,5
Tor Herman Omland Benkpress 120,0 Åpen 300,0
Tor Herman Omland Benkpress-enkeltløft 120,0 Åpen 300,0
Tor Herman Omland Sammenlagt 120,0 Åpen 1032,5
John Bang Markløft 93,0 Yngre veteran 300,0
Arnfinn Skadsem Knebøy 93,0 Superveteran+70 180,0
Arnfinn Skadsem Markløft 93,0 Superveteran+70 165,0
Arnfinn Skadsem Markløft 93,0 Superveteran+70 170,0
Arnfinn Skadsem Sammenlagt 93,0 Superveteran+70 457,5
Arnfinn Skadsem Sammenlagt 93,0 Superveteran+70 462,5


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0157RBirger Sundstøl
0294FWilly Tjelle
0467RRoy Kjetil Danielsen
0536FThor Olav Berentsen
0540RHenning Tornes
0577RArne Sandstøl
0610FAlastair McColl
0641RKurt Stangenes

Videoer (2)

Thorleif Thorsen RM 2012
RM 2012 Haugaland AK