RM Midt-Norge Styrkeløft



Fakta

Arrangør Melhus IL
Dato 25.02.2012
Stevnetype RM Midt-Norge Styrkeløft
Sted Melhus
Stevneleder Jonas Hoksnes
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 29
Antall resultat 26

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Karoline Marie EidemFræna AK66.8095102.5110555562.5115122.5127.5285293.07
Junior 19-23 damer
1.-63Maria Aas LøsethFræna AK62.50125132.5140808585125135140347.5375.47
1.-72Marte ElverumKK-6772.0018519520592.597.5100187.5195200505492.88
1.-84Kristine WalgermoKK-6776.60127.5135142.567.57075120130137.5355333.13
Åpen damer
--72Hilde O. DretvikRøros SK72.00150150150------00
1.-84Kristin MichalsenKK-6774.70125135135808590120130130340324.02
Veteran 40-49 damer
--72Gro-Berit StavheimSjøholt AK72.00117.512012062.562.565122.5127.513500
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Jostein FiveltunKK-6765.3014515516082.587.590155165170420332.72
1.-74Lars Martin ØstgårdseggenRøros SK71.10140150155115122.5127.5160160182.5465344.38
1.-83Vebjørn VangskåsenRøros SK82.10130142.5150808587.5165172.5180400268.76
1.-93Aksel StavheimSjøholt AK89.00180200205120135140180205205525337.1
1.-120Nicolai K. TitlestadSjøholt AK120.00285295295180190195210222.5235725416.8
2.-120Henrik JensvoldRøros SK107.80220232.5247.5160170180200215225617.5365.75
Junior 19-23 herrer
--74Anders WilmannNidarø SK73.1013513513511512012518519520000
1.-83Jonas Stavik AasFræna AK80.80230240-140150-220235242.5632.5429.15
1.-93Christian BreenRøros SK92.20170180185100107.5107.5180195205490309.09
1.-120Bo André Bergan*Oslo SK111.80245255265170177.5180280302.5307.5737.5431.88
1.120+Benjamin BaldwinOrkanger IF131.10275292.5305195202.5210280295305807.5456
2.120+Olav Melhus GomoSkogn IL125.90245260270120125130230240250650369.85
Åpen herrer
1.-74Espen MyrholtNidarø SK72.90200215215140145155190212.5-545396.27
1.-93Edvard HeimenFræna AK90.10255255265205210220250270280745475.31
2.-93Ole Jørgen ØstensenKK-6790.20195210212.5155167.5170185205207.5587.5374.65
3.-93Daniel DybfestFræna AK89.70195195220125125135210240240540345.33
1.-105Bård Ove HoelSjøholt AK104.10280280280190200207.5245260270750449.55
2.-105Stian Walgermo*Sjøholt AK105.00250267.5272.5185192.5197.5250275-745445.21
1.-120Iakov DolgovKK-67120.00305305320240245252.5285300307.5857.5492.98
1.120+Andreas TillerKK-67143.50315315315240250257.5285300315872.5485.81
2.120+Einar Gilberg*Nidarø SK152.70280302.5302.5185195195260--725400.13
Veteran 60-69 herrer
1.-93Leif J. LillegårdMelhus IL92.50210230-150150160210225230620390.48

Rekorder

Karoline Marie Eidem Ungdom 72,0 Markløft 122,5
Karoline Marie Eidem Ungdom 72,0 Markløft 127,5
Marte Elverum Junior 72,0 Knebøy 205,0
Marte Elverum Junior 72,0 Markløft 200,0
Marte Elverum Junior 72,0 Sammenlagt 492,5
Marte Elverum Junior 72,0 Sammenlagt 505,0
Nicolai K. Titlestad Ungdom 120,0 Knebøy 295,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Knebøy 230,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Benkpress 160,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Benkpress-enkeltløft 160,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Markløft 225,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Markløft 230,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Sammenlagt 615,0
Leif J. Lillegård Superveteran 93,0 Sammenlagt 620,0


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0336FGrete Nessø
0524FHarald M. Haug
0656FJan Arthur Aune
0721RJan Alseth
0722FRune Øritsland
0753RAreli Moe