Regionmesterskap utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Halden SI
Dato 08.12.2012
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt
Sted Halden
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Johan André Vatvedt / Per-Ole Røed
Antall deltakere 32
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-57Hege Augestad*Oslo SK56.5057.562.572.537.542.545708087.5205239.52
Åpen damer
1.-84Maria Birkeli*Halden SI83.00909510077.582.585125132.5140320287.1
2.-84Camilla Fredriksen*Moss SIK77.909097.597.55057.562.5110117.5125285264.77
Veteran 50-59 damer
1.-57Grete Gangnæs*Askim SK56.80808592.5758085110120125297.5346.17
Veteran 60-69 damer
1.-63Tove Hansen*IL Kraftsport57.30---3032.535---32.537.56
--63Jorunn Jacobsen*Oslo SK60.60---47.55050---00
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Joakim Sørensen Ingebrigtsen*Oslo SK95.50140155165120127.5130150170182.5475294.79
Junior 19-23 herrer
1.-66Hans Erik Folkeseth*Halden SI64.20150160170105112.5117.5220220240502.5403.76
1.-74Alexander Helland*Halden SI73.30110120127.525--170185190330238.99
1.-93Bjørn Christian Thon*Halden SI85.70---707577.5---77.550.79
1.-105Håkon Mørk Solaas*IL Kraftsport98.40160165175115120125220235240525321.62
1.-120Håkon Andresen*Oslo SK109.80210220225150160165250275290675397.44
2.-120Jørgen Nordstrøm*Oslo SK106.00182.5192.5200135142.5150220235240585348.43
Åpen herrer
1.-66Jan Erik Christiansen*Halden SI61.10---110115120---120100.68
1.-74Fredrik Aasgaard*Oslo SK73.30185200-120130135205217.5222.5547.5396.5
1.-83Nikolai Gransjøen*Oslo SK81.30155160167.5105115120205217.5225500337.95
2.-83Frank Mogen*IL Kraftsport81.301601701809097.5105200215225492.5332.88
3.-83Kim Svalde*IL Kraftsport82.10140150165105115125160175185450302.36
1.-93Paal-Andrè Reinshol*IL Kraftsport92.80190195-135140140270-300600377.28
2.-93Jan Erik Bråten*Halden SI93.00150155155110115115185195195460288.97
3.-93Frode Flinth Westby*Halden SI89.00---150157.5170---157.5101.13
1.-120Jørgen Andreas Hansen*Oslo SK119.10250270-190200205270--740426.17
2.-120Martin Skauen*Oslo SK109.10180190195100107.5115200210215517.5305.33
3.-120Joachim Benjamin Løkkevik*Askim SK117.50---180190190---180104
1.120+Martin Borgland Rønning*Oslo SK154.20270295300225232.5237.5285292.5300825454.66
2.120+Sven-Erik Nilsen*Askim SK122.60180180190150160160230240250580331.88
Veteran 40-49 herrer
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.90---100-----10072
1.-105Bjørn Flem*Lørenskog AK104.50190192.5210150160165190210220572.5342.7
2.-105Terje C. Samuelsen*Halden SI102.80---130137.5137.5---13078.27
1.-120Runar Saxegård*Lenja AK119.90---150155160---16092
Veteran 50-59 herrer
1.120+Frode Frøysland *IL Kraftsport162.40---150160170---16087.52
Veteran 60-69 herrer
1.-105Per Nagy*Lørenskog AK97.90140150-90100110190--440270.12

Rekorder

Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Benkpress 75,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Benkpress 80,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Benkpress 85,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Markløft 110,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Markløft 120,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Sammenlagt 287,5 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Sammenlagt 297,5 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Benkpress-enkeltløft 75,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Benkpress-enkeltløft 80,0 kg
Grete Gangnæs 57,0 Eldre veteran Benkpress-enkeltløft 85,0 kg


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1138FLeif Sydengen
1210FBjørn Andreas Holmsen
1224FRune Johansen
1455I/2Bjørn Astad
1559I/1Per Øivind Fjeld
1583FMarius Arnesen