RM Vest



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 09.02.2013
Stevnetype RM Vest
Sted Bergen
Stevneleder Jørn Høyseth
Sekretær Steffen Hope
Antall deltakere 26
Antall resultat 21

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Anna Dorthea Espevik*Bergen SK69.357590100838383.590105115298298.39
Junior 19-23 damer
1.-52Kine BlummenfeltOdin SK51.5890100105404547.5120135140285357.53
1.-57Hulda Maria Hardardottir*Odin SK52.8680858547.547.550115115120242.5298.49
1.84+Live Hartveit HansenOdin SK87.50405060100100108100115125293256.26
Åpen damer
1.-63Mariann LilandOdin SK62.35110120120707075130140145325351.78
1.-84Jane Josefine BostrømBergen SK75.621401551658087.587.5170180190425401.97
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Arild SangoltOdin SK77.1811012012595102.5105150165167.5390272.53
1.-93Daniel Storebø Hammersland*Odin SK92.5015016017090100105175190205480302.3
Junior 19-23 herrer
1.-105Even Bless Liland*Odin SK105.00210222.5225165175175260295295657.5392.92
2.-105Jan Arild JonassenBergen SK98.1918020021595100100195210225535328.06
--120Andreas Røed TindvikBergen SK109.80205210210145145145215222.523000
1.120+Lars KilvikOdin SK122.20255270275220230235260280292.5765438.04
Åpen herrer
1.-74Andre Klingenberg*IL Jotun72.99140150160125135140185200210500363.2
1.-83Lavan Tahir*Bergen SK82.15160170180130137.5137.5185197.5210520349.23
1.-93Alexander KirketeigOdin SK88.90150180200230242.5242.5200270270630404.71
1.-120Christian Skoge*Odin SK106.65155170175155157.5160210220225557.5331.38
--120Halvard SeimIL Jotun119.70150152.5152.515016017034534534500
Veteran 40-49 herrer
1.-93Sturle H. RikstadOdin SK92.1115516517095105110190200205480302.93
--105Jan Arne OlsenOdin SK95.59197.5202.5207.5147.5147.5147.5215222.5227.500
1.120+Geir Arne Giseth Odin SK134.01310330355210210225300310325880495.09
Veteran 50-59 herrer
1.-93Roger JakobsenBjørgvin SK92.88190190215140150150190212.5212.5542.5341.02
--105Bengt Eide-OlsenBergen SK104.23210210220157.516016020521022000
-120+Per-Alfred Rozenbergs-DeemBjørgvin SK139.57235235235150--200--00
Veteran 60-69 herrer
1.-105Robert ØrenOdin SK103.52190200210130140147.5190202.5207.5557.5334.83
Veteran +70 herrer
1.-74Rolf A. HalvorsenOdin SK73.05130135.5137.5130135.5140135150153423307.1
1.-105Johan HelteneIL Jotun93.649092.592.5708080190200207.5367.5230.13

Rekorder

Anna Dorthea Espevik 72,0 Ungdom Benkpress 83,0 kg
Anna Dorthea Espevik 72,0 Ungdom Benkpress-enkeltløft 83,0 kg
Kine Blummenfelt 52,0 Junior Markløft 135,0 kg
Kine Blummenfelt 52,0 Junior Markløft 140,0 kg
Kine Blummenfelt 52,0 Åpen Markløft 140,0 kg
Live Hartveit Hansen 84+ Junior Benkpress 108,0 kg
Live Hartveit Hansen 84+ Junior Benkpress-enkeltløft 108,0 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran Knebøy 135,5 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran Knebøy 137,5 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran Benkpress 135,5 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran Sammenlagt 423,0 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran+70 Knebøy 135,5 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran+70 Knebøy 137,5 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran+70 Benkpress 135,5 kg
Rolf A. Halvorsen 74,0 Superveteran+70 Sammenlagt 423,0 kg
Johan Heltene 105,0 Superveteran+70 Markløft 190,0 kg
Johan Heltene 105,0 Superveteran+70 Markløft 200,0 kg
Johan Heltene 105,0 Superveteran+70 Markløft 207,5 kg
Johan Heltene 105,0 Superveteran+70 Sammenlagt 350,0 kg
Johan Heltene 105,0 Superveteran+70 Sammenlagt 360,0 kg
Johan Heltene 105,0 Superveteran+70 Sammenlagt 367,5 kg



Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0390FMons Terje Skjelvik
0498RJørn Høyset
0551FAlexander Kirketeig
0589FTor Engevik
0590FRolf Arne Halvorsen
0651I/2Stian Botnen
0719FArild Kråkenes
0749FFrederik Engevik