Nasjonalt Ungdom-Junior



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 08.06.2013
Stevnetype Nasjonalt Ungdom-Junior
Sted Brumunddal
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 39
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Henriette Pedersen Moss SIK51.958595102.55052.557.58090100260324.38
--52Alida Francesca Gemmoni Nordhus*Stavanger SK50.856062.562.540404057.5657000
Junior 19-23 damer
1.-52Kine BlummenfeltOdin SK51.20125130135.557.56060142.5147.5150345.5435.88
2.-52Karen HesthammerOslo SK51.30127.5132.5137.5657075117.5125132.5345434.6
1.-63Anne Line Stensjøen*KK-6760.8067.5707047.55052.572.577.582.5200220.7
1.-72Elise MalmeSogndal IL66.707582.590656567.595102.5105255262.5
1.-84Susanne Furesund WesterbergFræna AK77.05135142.5147.5909595120130135372.5348.32
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Simen LysakerAskim SK72.90200210216120125127.5210220226563.5409.72
2.-74Mikael P SvanåsbakkenSPUVI71.25110120135808585145155170390288.37
1.-83Mikkel Killingmoe ChristensenAskim SK81.25220230235115120125210223227.5587.5397.21
2.-83Henrik FalangSPUVI77.35185195195135.5140147.5185200223.5542.5378.56
3.-83Ole Henrik SandboSPUVI80.65200207.5210120122.5125180190195522.5354.88
4.-83Halldor ArnasonStavanger SK80.95180190200115125125190200205510345.63
1.-93Aksel StavheimSjøholt AK91.30240250255160165170215225233643407.53
1.-120Håkon Jacobsen*SPUVI118.25145155162.5120125127.5200210212.5500288.45
1.120+Anders FrydenbergLenja AK144.75200200215125135140200200210540300.29
2.120+Tov Lucas MarinSande KK125.0097.5105112.595107.5107.5135150162.5357.5203.7
-120+Andreas Ravndal RøynstrandStavanger SK125.4025526527017617618023523523500
Junior 19-23 herrer
1.-66Thomas R. JohannessenLenja AK64.75160170172.5100110112.5160172.5172.5452.5361
1.-74Håkon DanielsenØksfjord AK72.65215227.5232.5140145152.5220235250620451.92
2.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK72.90220230235.5125125125225244250604.5439.53
3.-74Lars-Erik DybvikBrumunddal AK67.65172.5182.5195145150155190202.5207.5530407.89
4.-74Jostein FiveltunKK-6769.45195195205117.5122.5122.5190202.5207.5530399.57
5.-74Lasse Falang Hoaas SPUVI72.65170180185110115120175190200490357.16
1.-83Kenneth HagenBrumunddal AK82.95225235240160165170225232.5232.5635423.99
2.-83Roy Martin MalmoSkogn IL81.75192.5202.5210160167.5172.5210225230605407.53
3.-83Sondre GranheimSkogn IL77.85110115120135142.5155135150160422.5293.55
1.-93Martin SynvisAlta AK91.65250260260170170175225235247.5660417.52
2.-93Ørjan VardebergBrumunddal AK87.05205220227.5117.5122.5127.5210225235577.5375.2
3.-93Simen GrastoBrumunddal AK89.00205217.5222.5117.5122.5127.5202.5215220570366
4.-93Johannes Alnes LøkkeborgSjøholt AK91.75185195205130130135210225237.5560354.09
5.-93Emanuel Tandrevold*Stavanger SK92.05165170170127.5132.5135200210217.5517.5326.7
6.-93Jon Anders Sværen*Stavanger SK86.85165175180115120125200210215515335.01
1.-105Erik FredriksenBrumunddal AK96.85290302.5310222.5227.5237.5260270282.5812.5501.07
2.-105Gudsteinn ArnasonStavanger SK103.00240250255150157.5165230240245650391.11
3.-105Richard Andre Gundersen*Oslo SK102.65130137.5152.5110117.5122.5150162.5180440265.1
--105Kristoffer ØstbyOttestad Kast og Styrkeløft96.25105--187.5192.5200217.5222.5222.500
1.-120Fredrik SørbøSande KK116.70265265270197.5210212.5245260270747.5432.65
2.-120Emil AndexlingerOslo SK118.25240252.5262.5190202.5207.5230240255710409.6

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Aksel StavheimUngdom 14-1893Markløft233kg
Aksel StavheimUngdom 14-1893Sammenlagt643kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Benkpress176kg
Andreas Ravndal RøynstrandUngdom 14-18120+Benkpress enkeltløft176kg
Håkon DanielsenJunior 19-2374Sammenlagt620kg
Henriette Pedersen Ungdom 14-1852Knebøy102.5kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress140kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress147.5kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft147.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress70kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress75kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress75kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft75kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft75kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy137.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt345kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Knebøy135.5kg
Kine BlummenfeltÅpen52Markløft142.5kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Markløft142.5kg
Kine BlummenfeltÅpen52Markløft147.5kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Markløft147.5kg
Kine BlummenfeltÅpen52Markløft150kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Markløft150kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Sammenlagt338kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Sammenlagt343kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2352Sammenlagt345.5kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Knebøy230kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Knebøy235kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Markløft223kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Markløft227.5kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Sammenlagt570kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Sammenlagt583kg
Mikkel Killingmoe ChristensenUngdom 14-1883Sammenlagt587.5kg
Simen LysakerUngdom 14-1874Markløft226kg
Simen LysakerUngdom 14-1874Sammenlagt557.5kg
Simen LysakerUngdom 14-1874Sammenlagt563.5kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Knebøy235.5kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Markløft244kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0185FNils-Petter Knudsen
0186I/1, P/2Morten Novum
0200I/1Vidar Tangen
0227I/2Egil Kroknes
0236I/2Terje Sandbo
0455I/2Bjørn Astad
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0583FMarius Arnesen