Sydnorsk styrkeløft



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 07.09.2013
Stevnetype Sydnorsk styrkeløft
Sted Gressvikhallen
Stevneleder Per Fjeld / Hege Berge
Sekretær Per-Ole Røed
Antall deltakere 56
Antall resultat 54

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Lena Sjøl*Sande KK51.406572.577.5556060100110115247.5311.31
1.-72Emilie MathiesenLenja AK69.40125137.5142.5657072.5125135-337.5337.77
Junior 19-23 damer
1.-47Annette Brones BrandseggOslo SK44.70100107.5107.5455052.5110118125270.5376.86
1.-57Marita Gjerland*Sogndal IL53.106570755557.5608087.592.5225275.99
1.-72Sara D. GuddalAskim SK71.00170177.5177.597.5102.5102.5140150-412.5406.4
2.-72Kristin BakkeliOslo SK64.20110117.512562.567.570120130135330349.4
3.-72Gina-Marie NybakkeBrumunddal AK66.7087.59510067.5757590100110277.5285.66
4.-72Elise MalmeSogndal IL66.9055606567.57072.5105110115250256.8
1.84+Live Hartveit Hansen*Odin SK93.407585908592.595130140-312.5266.13
Åpen damer
1.-57Ann Kristin OlsenMoss SIK56.1011512513095102.5107.595115125342.5402.44
1.-72Linda KristensenSandnes AK71.40190200-130130138170177.5-500490.75
2.-72Eline Skalleberg JørgensenSande KK67.50175185192.595100102.5155165165457.5466.92
3.-72Anne Marie HvedingOslo SK70.60162.5162.517095100105142.5152.5157.5420415.38
4.-72Camilla FredriksenMoss SIK70.80125135142.552.57575137.5145155332.5328.21
1.84+Maria BirkeliHalden SI86.80135135142.58087.587.5150165167.5387.5340.15
Veteran 40-49 damer
1.-72Bente SaxegårdLenja AK68.606572.577.53542.545657582.5200201.8
Veteran 60-69 damer
1.-63Tove Hansen*IL Kraftsport59.704042.5453537.540758082.5167.5187.47
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Mikael P SvanåsbakkenSPUVI72.70135140147.5100115115140155172.5420305.97
1.-83Henrik FalangSPUVI76.60190190190140148152.5195205212.5555389.78
1.-105Sondre Aksnes Yggeseth*SPUVI96.801201301358082.582.5140150155360222.08
1.120+Nikolai Sandvik Ulvesæter*Bergen SK138.00130150-120132.5-230262.5270552.5309.4
Junior 19-23 herrer
1.-66Kai Sindre GunderhusetOslo SK64.60125135140140150.5157.5140155170445.5356.09
1.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.40210230236125132.5132.5220235245577.5417.82
2.-74Lasse Falang Hoaas SPUVI74.00180190200115115115175190200505363.25
1.-83Jonas Dalby MathisenOslo SK81.70220230237.5160167.5172.5207.5215225635427.93
2.-83Kim Andre VigemyrKristiansand AK82.20195-210140145150210220220565379.34
3.-83Kjell-Andre K. SangoltOdin SK76.20185195205132.5140145175190-540380.59
1.-93Eivind SjølSande KK84.70185195195125130130200215222.5542.5357.89
2.-93Andreas Sebastian Sundquist*Oslo SK90.60170180185120125125190210220530337.24
1.-105Erik FredriksenBrumunddal AK96.40305312.5320225225230260272.5280817.5505.22
2.-105Arne Mikal Reiersen*Sandnes AK99.60102.5107.5112.56072.575120130-307.5187.45
1.-120Andreas HortenSande KK109.90245245260150155160250262.5270690406.2
2.-120Even Bless Liland*Odin SK117.20210220230180--275--685396.07
Åpen herrer
1.-66Hans Erik FolkesethHalden SI65.50250250260140150150240250260650513.57
1.-74Andreas Jemtland*Ulefoss AK72.00140150150115120122.5160170180452.5332
2.-74Christopher Haugland*Ulefoss AK72.50135145152.5708087.5160170182.5422.5308.43
1.-83Stian BjørgeBrumunddal AK81.40265272.5277.5195200205230237.5237.5707.5477.85
2.-83Kim GundersenUlefoss AK81.40125--220230237.5125--480324.19
1.-93Frode Berentsen*Sandnes AK88.90202.5215220155165170180195210600385.44
2.-93Marius Jemtland*Ulefoss AK92.10170170180150160165200210220550347.11
3.-93Jarle Svendsrud*Oslo SK90.60165172.5177.5100107.5107.5190200202.5472.5300.65
--93Sturla Mæland AbrahamsenUlefoss AK91.90260270-225225225---00
1.-105Tony Andre PettersenBrumunddal AK104.80300300315225230235250260260780466.44
2.-105Jon RamstadSPUVI99.10250260265210217.5222.5225235242.5730445.88
3.-105Øivind BackAskim SK104.50215222.5232.5115127.5132.5195220232.5592.5354.67
4.-105Thomas Puzicha*Halden SI102.50182.5190195155162.5165190205222.5575346.61
5.-105Jan Erik BråtenHalden SI102.20200207.5207.5140150150200207.5215572.5345.5
1.-120Bjørn Simen Rørvik*Ulefoss AK105.80185190195140145145240250260580345.68
Veteran 40-49 herrer
1.-74Hoang Van NguyenAskim SK70.60150165180110120127.5195210225517.5385.28
1.-83Tor Egil SkoglySande KK79.20180205215150160170270282.5290667.5458.64
Veteran 50-59 herrer
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK110.80140150-218225.5225.5140160-528310.04
1.120+Jan Helge RustanSande KK126.40180202.5210170170177.5200215-587.5334.05
Veteran 60-69 herrer
1.-74Sverre PaulsenSande KK69.2080100115657580110130140310234.39
1.-93Per NagyLørenskog AK91.20170--100110120170190200480304.42
1.-105Robert Øren*Odin SK104.10130140150120122.5125170190195470281.72
Junior 19-23 damer
Gj.-72Marthe Stavik AasFræna AK71.30160167.5172.510510510515015516000

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4957Benkpress102.5kg
Ann Kristin OlsenÅpen57Benkpress102.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4957Sammenlagt342.5kg
Annette Brones BrandseggJunior 19-2347Markløft118kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Knebøy250kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Markløft250kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Markløft260kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Sammenlagt630kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Sammenlagt640kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Sammenlagt650kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress148kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress152.5kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft148kg
Henrik FalangUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft152.5kg
Kai Sindre GunderhusetJunior 19-2366Benkpress150.5kg
Kai Sindre GunderhusetÅpen66Benkpress150.5kg
Kai Sindre GunderhusetÅpen66Benkpress enkeltløft150.5kg
Kai Sindre GunderhusetJunior 19-2366Benkpress enkeltløft150.5kg
Nikolai Sandvik UlvesæterUngdom 14-18120+Markløft262.5kg
Nikolai Sandvik UlvesæterUngdom 14-18120+Markløft270kg
Tove HansenVeteran 60-6963Markløft80kg
Tove HansenVeteran 60-6963Markløft82.5kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 50-59120Benkpress218kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0227I/2Egil Kroknes
0455I/2Bjørn Astad
0559I/1Per Øivind Fjeld
0589FTor Engevik
0614FHege Berge
0690FOle Tilrem

Videoer (1)

Synorsk 2013 - Anne Marie Hveding