RM klassisk



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 05.10.2013
Stevnetype RM klassisk
Sted Nøkkelandshallen, Moss
Stevneleder Vegard Røysum
Sekretær Geir Ottar Olsen, Johan André Vatvedt
Antall deltakere 34
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Christine Vandsemb*Nes SIL53.5080909547.55055115125127.5272.5332.29
1.-72Anja Bache-Wiig Solberg*Nes SIL70.207075804550509095100225223.4
Junior 19-23 damer
1.-52Karen Hesthammer*Oslo SK52.009092.597.5606567.5102.5110117.5282.5352.16
1.-63Birgitte Enger*Oslo SK59.70606567.5354042.58087.592.5197.5221.04
Åpen damer
1.-63Hege Augestad*Oslo SK60.007075804047.547.58595105232.5259.21
1.-72Tone Beddari Blackstad*Oslo SK69.3090100105556060125140150300300.54
2.-72Camilla Fredriksen*Moss SIK71.2090100110556065115127.5127.5285280.27
3.-72Mette Mikkelsen*Oslo SK68.8082.5909062.562.562.5112.5120120265266.83
4.-72Hilde Næss*Lørenskog AK71.9080859057.56565100110110247.5241.78
1.-84Ingvill Lindisdatter*IL Kraftsport83.00105112.5117.557.56060132.5140145320287.1
2.-84Martine Svanevik*Oslo SK81.4090100100606570115122.5127.5287.5260.59
Veteran 50-59 damer
1.-72Lene Einarsen*Oslo SK70.90505560455055758595205202.17
Junior 19-23 herrer
1.-66Michael Rosenberg*Oslo SK64.70160172.51909097.5105190210230487.5389.17
1.-105Joakim Sørensen Ingebrigtsen*Oslo SK102.20205215-140147.5150220240245602.5363.61
Åpen herrer
1.-83Jøran Langset*Rana KK77.90200210215135140145235245250605420.17
2.-83Kenneth-André Dahler-Hansen*Askim SK78.70---95100100---10068.99
1.-93Bo André Bergan*Oslo SK93.00240252.5257.5130150160290--692.5435.03
2.-93Frode Flinth Westby*Halden SI89.80---162.5167.5172.5---167.5107.05
3.-93Eystein Bråthen*Askim SK90.70---150155160---160101.74
1.-105Øystein Aas*Askim SK103.10200210220185190195210235252.5662.5398.49
2.-105Øystein Øverås*Askim SK100.40200200210150157.5162.5270285285657.5399.5
3.-105Rolf-Magne Frøysland*IL Kraftsport99.10190200207.5135140140235245250590360.37
4.-105Thomas Puzicha*Halden SI103.20180190197.5150160165205220230582.5350.26
5.-105Martin Skauen*Oslo SK101.30185195200105115120212.5225235555336.05
6.-105Daniel Gromstad Martinussen*Askim SK104.30155165172.5140150157.5200215225555332.45
1.-120Øivind Back*Askim SK106.20185190195100107.5115210220235545324.38
1.120+Tommy Skjelmoen*Moss SIK123.80---165175175---16594.22
Veteran 40-49 herrer
1.-93Christer Dehlin*Oslo SK92.30165170175115122.5130190200210507.5319.98
2.-93Bjørn Roar Bjerke*Askim SK92.50---175180185---180113.36
1.-105Pål Guddal*Askim SK105.00200215225160175185210235250660394.42
2.-105Steinar Wigdahl*Askim SK104.40185195200140145150190200202.5552.5330.84
Veteran 50-59 herrer
1.-105Leif Sydengen*Askim SK98.30---150155155---15091.94
1.-120Jan Leo Sandvik*Oslo SK107.40130140150105110115170180180435257.96
Veteran +70 herrer
1.-120Truls Kristensen*Askim SK106.70135145152.5110122.5122.5160177.5190452.5268.92

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R2Eva Marie OlsenMoss SIK21

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Christine VandsembUngdom 14-1857Markløft125kg
Christine VandsembUngdom 14-1857Markløft127.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0138FLeif Sydengen
0200I/1Vidar Tangen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0227I/2Egil Kroknes
0455I/2Bjørn Astad
0561RHans Martin Arnesen
0757RHåkon Olsen