RM Styrkeløft/Benkpress Midt-Norge



Fakta

Arrangør Melhus IL
Dato 22.02.2014
Stevnetype RM Styrkeløft/Benkpress Midt-Norge
Sted Melhus
Stevneleder Vegard Lilleler
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 23
Antall resultat 23

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-84Kathrine HoåsKK-6778.90177.5187.5190125132.5140.5165172.5180510.5470.78
Åpen damer
1.-63Silje SundmoenRøros SK57.6087.5951004547.55095100105252.5290.6
2.-63Anne Line StensjøenKK-6761.007075806567.5709097.5102.5252.5277.93
1.-84Kristine AndersenKK-6782.60182.5187.5192.592.59597.5170180187.5470422.72
2.-84Tirill Sten Ingebrigtsen*KK-6775.107582.59057.562.562.592.5100105252.5239.82
Veteran 50-59 damer
1.-84Gro-Berit StavheimSjøholt AK73.00142.5147.5155758082.5130142.5147.5382.5369.95
Ungdom 14-18 herrer
1.-120Erik Røen*Sjøholt AK114.60172.5182.5192.5120130135230237.5245572.5332.97
Junior 19-23 herrer
1.-83Jostein FiveltunKK-6778.50215225232.5135140142.5200215225600414.6
2.-83Sondre GranheimSkogn IL81.10175190200155160167.5205225225562.5380.76
3.-83Roy Martin Malmo*Skogn IL81.20155165170140147.5152.5200222.5227.5545368.64
4.-83Ralf A. MaleFræna AK83.00---195195202.5---195130.16
5.-83Emil Robertsen*Steinkjer SK82.20---140150153---153102.72
1.-93Aksel StavheimSjøholt AK90.30255262.5-162.5170170217.5230235655417.43
1.-105Lars Markus Lerdahl*KK-67104.30165172.5180135140145205217.5230555332.45
1.-120Henrik JensvoldRøros SK110.00250270-172.5182.5192.5240252.5252.5702.5413.42
2.-120Jostein Munz*KK-67112.20140155165122.5130135175190200500292.5
1.120+Niklas ZellinKK-67138.10375380390275280285310330-1000560
2.120+Kevin Berg TinglumKK-67128.20220225230175180185210220225635360.05
Åpen herrer
1.-74Espen MyrholtNidarø SK74.00225235-80--180190200515370.44
1.-120Carl Petter SommersethKK-67111.80305315315217.5222.5222.5300317.5325847.5496.3
2.-120Alexander D.G. LarsenGiske SK111.30235250265137.5147.5155222.5245250670392.89
Veteran 40-49 herrer
1.-105Harald Morten HaugMelhus IL105.00260270277.5205210215260285301765457.16
Veteran 60-69 herrer
1.-105Leif J. LillegårdMelhus IL98.50240250265160170175220230242.5662.5405.65

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Emil RobertsenJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140kg
Emil RobertsenJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt150kg
Emil RobertsenJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt153kg
Erik RøenUngdom 14-18120Benkpress utstyrsfritt135kg
Erik RøenUngdom 14-18120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Erik RøenUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt192.5kg
Erik RøenUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt230kg
Erik RøenUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt237.5kg
Erik RøenUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt245kg
Erik RøenUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt557.5kg
Erik RøenUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt565kg
Erik RøenUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt572.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5984Knebøy147.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5984Knebøy155kg
Kathrine HoåsJunior 19-2384Benkpress140.5kg
Kathrine HoåsJunior 19-2384Benkpress enkeltløft140.5kg
Roy Martin MalmoJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt140kg
Roy Martin MalmoJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt147.5kg
Roy Martin MalmoJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Roy Martin MalmoJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt222.5kg
Roy Martin MalmoJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt545kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer524FHarald M. Haug
1Hoveddommer721RJan Alseth
1Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
1Sidedommer722FRune Øritsland
1Sidedommer745RNichlas Wesche Evjen
1Sidedommer746FJoar Alseth

Videoer (4)

Alexander D.G. Larsen - Norwegian Regionals 2014
Roy Martin Malmo 222,5 kg Raw markløft
Regionsmesterskap i styrkeløft 2014 Lars Markus Lerdahl
RM2014 Kevin Berg Tinglum