B-/ Veteran NM



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 04.03.1995
Stevnetype B-/ Veteran NM
Sted Vikinghallen, Bergen
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Mons Terje Skjelvik
Antall deltakere 63
Antall resultat 60

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Veteran 40-49 damer
1.-67.5Anne Bache- GabrielsenOdin SK61.00120130132.552.557.560115122.5125312.5343.97
Åpen herrer
1.-67.5Bjørn AstadOslo SI66.40202.5210217.5110115115190200205525410.18
1.-75Marius ArnesenIL Kraftsport73.20190200205135140140220230235575416.82
2.-75Kai Henning OlsenSPUVI73.00190210210115122.5122.5210220220535388.62
3.-75Hugo KjellemoSPUVI73.80175185190100105107.5170182.5187.5480345.94
--75Espen KirkhaugSkogstrand IL72.80190190190------00
1.-82.5Boye ThorsenSPUVI81.20240255260132.5140140235245255655443.04
2.-82.5Eivind KolveLørenskog AK81.60205215225105105110220240250570384.41
3.-82.5Thor-Aage HeibergFredrikstad SK79.40205220225102.5107.5112.5205215227.5565387.59
4.-82.5Bjørn-Henning AndersenSande KK79.60185195200115120122.5225245252.5560383.54
5.-82.5Steinar RudolfsenRana KK81.60200212.5215125130135200210220550370.92
1.-90Bjørn HansenSPUVI87.80250265265142.5150155235245245660426.82
2.-90Morten HaugsengSandnes AK86.80210220227.5135142.5147.5260270272.5642.5418.07
3.-90Vidar NølandHalden SI88.80230240250137.5140142.5240250260642.5413
4.-90Geir JohannesenHalden SI88.60215240250145160165210220230625402.25
5.-90Rolf T. SalvesenRiska 9085.20220227.5-120130142.5150180210580381.35
6.-90Stig Rune NielsenSandnes AK84.40210220220115120122.5220235240577.5381.73
7.-90Rune JohansenFredrikstad SK89.40212.5225227.5145150152.5200225-575368.35
8.-90Tore JohnsenBergen politi's IL87.20200205205120120125215230-545353.76
--90Rolf MærlandRiska 9088.80190200210130130130---00
1.-100Nils EspeseterSogndal IL91.30210230240180185190230245250680430.98
2.-100Magne Ove EikStavanger SK99.20250260272.5125132.5140210220232.5645393.84
3.-100Morten SkundbergBrumunddal AK98.60240255262.5142.5150155220230240635388.68
4.-100Håkon FlytørenBjølsen SK94.40220230237.5125132.5137.5220235242.5602.5375.84
5.-100Per VeldeOslo SK90.80210222.5222.5130135137.5210222.5230570362.29
6.-100Morten RyghRana KK93.60210225235100110115210225230570356.99
7.-100Arild KråkenesIL Jotun98.20210220220125130130210215-565346.4
1.-110Ingar MerliIL Kraftsport108.80250275290160170180250280310770454.69
2.-110Torleiv Tungl. FjeldeStavanger SK103.20230240250180192.5197.5230240250672.5404.37
3.-110Leif Ove TveiteråsVoss SK108.60260280280145150155150--560330.9
1.-125Thor-Egil HaugenSande KK111.40270290290145145145220240250675395.75
2.-125Tom Harald HoltaStavanger SK113.40230240240150157.5162.5230240250627.5366.02
1.-125+Kjell Arne WoldLørenskog AK145.00270285300150160170240255265735408.66
2.-125+Ove AndreassenOdin SK136.00230250260170180185200220235660370.46
Veteran 40-49 herrer
1.-60Egil WalsethNes SIL57.40127.5132.51359597.597.5155160-390346.67
1.-67.5Arild BomarkSandnes AK65.40150160165859095170180-425336.22
1.-75Arild KittelsenUlefoss AK73.60215225225102.5102.5105222.5232.5-542.5391.74
2.-75Kurt StangenesRiska 9072.00170180190105110110200210210495363.18
3.-75Gunnar LorentzenFredrikstad SK73.80160170180809097.5190210215477.5344.13
4.-75Oddvar HagenOslo SK72.20180--115--180--475347.8
5.-75Oddvar HagenBjølsen SK72.20165175180110115117.5170180182.5475347.8
6.-75Per I. TvedtBrumunddal AK70.401251351458595-170185195435324.55
1.-82.5Terje BrovoldBrumunddal AK82.00225235242.5155165170225237.5242.5650437.06
2.-82.5Sveinung LuraStavanger SK82.00220235240120120127.5220240247.5615413.53
3.-82.5Ådne OmdalUlefoss AK81.20215230237.5100107.5110220230235580392.31
4.-82.5Endre ØvergårdRiska 9079.3017018019092.597.5100215225227.5515353.55
1.-90Odd H. HellandStavanger SK87.40220235240145150155190210220615398.7
2.-90Rolf O. SalvesenRiska 9085.40195195205115115115250270-580380.83
3.-90Egil KroknesFredrikstad SK86.30200220225100110112.5220240245577.5376.99
--90Tommy OlsenHolmestrand AK88.40185195200135135135---00
1.-100Willy TjelleSandnes AK98.60230245250137.5142.5145230240245640391.74
2.-100Robert ØrenOdin SK99.40230240240130140145235245255635387.41
3.-100Ola HyttemoenBrumunddal AK94.00195215230120125130220240252.5612.5382.81
1.-110Arne NomerstadLørenskog AK103.80240260270140147.5147.5250260275685411
2.-110Kåre AuglændStavanger SK109.20240240250150160165250260275685404.01
3.-110Vegard RøysumLørenskog AK102.80180180190120125125230245-555334.17
4.-110Terje HøllandSandnes AK101.00160180180135135140160180180495300.07
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Hans Martin ArnesenIL Kraftsport81.00180180185125130132.5200210215525355.64
2.-82.5Øyvind KvakkestadAskim SK78.40180190200110117.5122.5180200205522.5361.36
1.-100Truls KristensenFredrikstad SK99.30230245250135142.5150230245255640390.59
2.-100Johan HelteneIL Jotun97.80205215220110115117.5230240245582.5357.77
3.-100Roger GrøndahlBjølsen SK94.40220230-127.5132.5132.5205215-557.5347.77
1.-110Jan MonstadFredrikstad SK103.00185195195808587.5215--480288.82

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1176FJan Monstad
1185FNils-Petter Knudsen
1340FØyvind Askeland
1346FLars Midtbø
1Sidedommer181FHenry Berg