RM



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 28.02.1981
Stevnetype RM
Sted Askim
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Ola Winje
Antall deltakere 53
Antall resultat 45

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Hege BogarDrammen SI52.009090-37.540----130162.06
1.-60Hege NielsenDrammen SI57.50100100-5055----150172.88
Åpen damer
1.-75Unni BorgersenDrammen SI71.70105112.5-707575115125132.5315308.32
Ungdom 14-18 herrer
--52Tor BergstadHalden VK51.408585-------00
1.-56Steinar FredheimMoss VK55.40140150-909597.5---235216.2
--56Ole SaarenpaaMoss VK54.90100100-------00
1.-60Åge BjørgeSkogstrand IL60.00120130-6570----200170.58
1.-67.5Bjørn AstadHolmestrand AK65.001501651708087.5----252.5200.79
2.-67.5Terje EriksenKragerø AK66.101501601659095----250196.05
3.-67.5Geir Arne LundRakkestad KK66.40155160-9090----245191.42
4.-67.5Lars Erik SundetSkogstrand IL67.101501601658087.5----245189.8
5.-67.5Roger HornbergRakkestad KK64.80145145-8590----235187.37
6.-67.5Pål FredriksenSPUVI67.00130140-9090----220170.63
7.-67.5Helge LøvheimMoss VK63.60115120-8085----205166.05
8.-67.5Jarle KarlsenHalden VK65.50125130-62.570----192.5152.09
1.-75Atle EinarssonAskim SK74.50100100-115120----215153.92
--75Finn-Roger GustavsenHalden VK71.50132.5135-------00
1.-82.5Tommy PedersenSkogstrand IL75.40175185-102.5105----277.5197
2.-82.5Terje KristiansenBrumunddal AK76.90155165-112.5112.5----277.5194.39
3.-82.5Morten NovumSPUVI81.20170170-95100----265179.25
4.-82.5Arild SvendsenMoss VK79.50150160-97.5102.5----262.5179.92
1.-90Ichan KimOslo VK87.40162.5177.5-87.590----267.5173.42
Junior 19-23 herrer
1.-60Hans Kristian VenåsenRakkestad KK58.50140140-8585-150160170395344.87
1.-67.5Kjell JevneBrumunddal AK60.90160165-97.5102.5-120130140392.5330.29
--67.5Olav RamstadAskim SK64.10100115-9095----00
--67.5Arnstein VatleAskim SK65.90130140-97.597.5----00
--75Ole Harald OpsahlDrammen SI73.00190190-------00
1.-82.5Jonnar AntonsenNational81.20215225-107.5112.5-200215215532.5360.18
1.-90Runar AardalenSkogstrand IL87.60225235-115122.5-230242.5252.5592.5383.64
2.-90Terje SandboSPUVI86.90220227.5-115117.5-220232.5240577.5375.55
3.-90Ove Jonny KorsveienBrumunddal AK89.40210217.5-107.5112.5-230242.5255567.5363.54
1.-125+Børre OlsenDrammen SI135.30230250250135150-190215230610342.7
Åpen herrer
1.-56Per OpsahlDrammen SI53.60135145-8085-150170175385366.14
1.-60Arne Odin RyghOslo AK59.80170180-100110-190200202.5490419.2
2.-60Sverre PaulsenDrammen SI60.00142.5147.5-82.587.5-160177.5182.5402.5343.29
1.-67.5Ola M. DalsheimBrumunddal AK67.40185190-112.5117.5-185202.5210510393.67
2.-67.5Kai Petter JohansenRakkestad KK65.10145155-115125-150170-410325.62
3.-67.5Per AndersenDrammen SI61.60150160-95105-140--395329
1.-75Arnt RuudDrammen SI74.30260265-120125-270280287.5660473.42
2.-75Oddvar WikenBrumunddal AK72.70220232.5-127.5132.5-230245255620451.67
3.-75Ole BakkeneSPUVI73.20210215-125130-230242.5250577.5418.63
4.-75Ove HansenLenja AK74.80170180-150160-215--545389.08
--75Kjell JohansenMoss VK74.60290290-------00
1.-82.5Erik HagenDrammen SI82.00245260-172.5177.5-262.5272.5272.5700470.68
2.-82.5Terje BrovoldBrumunddal AK81.00250265-157.5162.5-250260267.5680460.63
3.-82.5Bjørn HolteIL Kraftsport82.40235240-155160-260270275670449.17
4.-82.5Arild HobergBrumunddal AK81.90240250-125132.5-255270277.5660444.11
5.-82.5Bjørn LarsenHolmestrand IF79.50240250-125130-240250255635435.23
6.-82.5Knut JohansenLenja AK82.20220227.5-152.5155-245255-617.5414.59
7.-82.5Bjarne SynstadStrømmen SIL79.80180190-150155-230240-580396.6
--82.5Leif SydengenAskim SK76.50180180-------00
Veteran 40-49 herrer
1.-100Jan MonstadSkogstrand IL98.00195205-105110-240250260570349.75
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Kjell SkybakOslo SK75.70240250-120127.5-270285285647.5458.43

Rekorder

Atle Einarsson Benkpress 120 kg (3.løft)

Runar Aardalen Markløft 260 kg (3.løft)

Kjell Skybak Knebøy 260,5 kg (3.løft)


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1177Charles Flandorfer
1200I/1Vidar Tangen