NM Benkpress



Fakta

Arrangør SK-92
Dato 20.08.1994
Stevnetype NM Benkpress
Sted Haugåsen skole
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm, Nils-Peder Knudsen, Eva opland
Sekretær Lene Thøgersen, Nils-Petter Knudsen, Eva Opland
Antall deltakere 116
Antall resultat 0

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
Disk-67.5Therese Fostervold*Nes SIL62.30606062.500
Junior 19-23 damer
Disk-52Bente Øvsthus*Voss SK52.005562.56500
Disk-60Eva Engskar*Oslo SK60.00859092.500
Disk-60Unn Merete Lie*Aremark AK60.0082.587.592.500
Åpen damer
Disk-60Svanhild B. Opheim*Voss SK60.0087.59597.500
Disk-67.5Kirsten Vinje*SK-9267.5072.577.58000
Disk-67.5Marianne Engebø*Førde IL67.506067.57000
Disk-75Tone Edvardsen*KK-6775.00909597.500
Disk-82.5Hege Høiland*OPIL82.5082.587.59000
Disk-90Grete Bøkenes*Hafslo IL90.0057.56062.500
Veteran 40-49 damer
Disk-67.5Anne Bache- Gabrielsen*Odin SK67.50505557.500
Disk-75Helen Klevjer*Drammen SI75.0082.557.56000
Disk-82.5Eva Opland*Askim SK82.50707577.500
Ungdom 14-18 herrer
Disk-52Bjarne Hamre*Voss SK51.40657072.500
Disk-60Tommy Navarsete*Sogndal IL56.3085909500
Disk-67.5Helge Sviland*Hommersåk AK65.9012012012500
Disk-67.5Tim Jordan*Askim SK66.6011512012500
Disk-67.5Dag Jordan*Askim SK67.209092.59500
Disk-67.5Trond Karsten Ramstad*Odin SK67.509092.592.500
Disk-75David Westnes*Askim SK71.10120125127.500
Disk-75Tore Uggedal*Brunholmen AK72.40115122.5127.500
Disk-75Geir Hansen*Hurum S.K.72.80105110112.500
Disk-75Vidar Jøssang*Sandnes AK74.009510010000
Disk-75Raymond Olsen*Bergen Helsesportlag75.0011511511500
Disk-82.5Tor Egil Solli*Askim SK77.50115117.5117.500
Disk-82.5Anders Engelsvoll*IL Kraftsport79.80132.5140142.500
Disk-82.5Gorm Gudim *Hurum S.K.80.1013014014000
Disk-90Kim Due-Sørensen*IL Kraftsport83.3013013514000
Disk-90Mathias Bache-Gabrielsen*Odin SK85.5011512513000
Disk-90Steve Olsen*Alta AK89.90127.5132.5137.500
Disk-100Knut Nilssen*Ulefoss AK92.1015015016000
Junior 19-23 herrer
Disk-56Henrik Olsen*Voss SK53.506062.56500
Disk-60Anders Walseth*Nes SIL59.2082.587.59000
Disk-60Frode Berentsen*Sandnes AK59.409510511000
Disk-60Frode Frigstad*Kristiansand AK59.9013014014500
Disk-67.5Anders Christen Vold*Drammen SI61.40859092.500
Disk-67.5Ketil Bergmann*KK-6762.109092.59500
Disk-67.5Arve Pedersen*Sokndal SK66.8013514014000
Disk-67.5Vegeir Knudsen*Oslo SI67.5011512012500
Disk-75Espen Dalberg*Hurum S.K.72.80132.5137.514000
Disk-75Morten Agasøster*Sandnes AK73.20122.5122.5127.500
Disk-75Ståle Seterbø*Kristiansand AK73.40125132.5137.500
Disk-75Marius Arnesen*IL Kraftsport73.40135137.5142.500
Disk-75Håvard Storhaug*Drammen SI73.50137.5142.514500
Disk-75Thor Haslestad*Drammen SI74.1013013514000
Disk-75Ole Andreas Ådnanes*Sandnes AK74.80127.5127.5132.500
Disk-75Thomas Tresselt*SPUVI75.00120120127.500
Disk-82.5Kjetil Pedersen*Oslo SK77.3011511511500
Disk-82.5Børre Jensen*Nes SIL78.70112.511512000
Disk-82.5Per Ivar Hoelsengen*Nes SIL80.10112.5115117.500
Disk-82.5Bjørn Henrik Kvamme*Voss SK80.40150157.5162.500
Disk-82.5Asbjørn Randen*Oslo SI80.8011012012500
Disk-82.5Knut Ole Kopland*Drammen SI82.1013013514000
Disk-90Vegar Olsen*Ulefoss AK85.70140147.5147.500
Disk-90Roger Kalsøy*Lenja AK88.10142.5147.5147.500
Disk-90Pål Guddal*Askim SK88.30152.5160162.500
Disk-90Andre Solen*Radøy AK88.90127.5137.514000
Disk-90Bjørn Gunnar Johansen*Askim SK89.2016517518000
Disk-90Bjørn Andreas Bull-Hansen*Oslo SK89.90152.5157.5162.500
Disk-100Frode Endre Mellingen*Radøy AK91.70125127.5127.500
Disk-100Bjørge Næss*IL Kraftsport94.8016517017000
Disk-100Tor Oskar Rydheim*KK-6796.90140147.515000
Disk-100Tom Palerud*Brumunddal AK97.50157.5162.5167.500
Åpen herrer
Disk-56Svein Walstad*IL Kraftsport52.00102.5110112.500
Disk-67.5Ketil Sten Olsen*Lenja AK65.0012012513000
Disk-67.5Bjørn Astad*Oslo SI66.40100107.511000
Disk-67.5Magnar Midtbø*Voss SK66.70135140-00
Disk-67.5Per-Ole Røed*Askim SK67.2087.592.59500
Disk-67.5Torvald Hagen*Oslo SK67.30107.511011500
Disk-75Bertil Strømland*Flekkefjord Atletklubb71.70115120122.500
Disk-75Lars Midtbø*Voss SK71.8012513013500
Disk-75Vidar Kristiansen-Bakke*Askim SK74.40115120122.500
Disk-75Tor-Sigurd Simonsen*AK Fryktløs74.6011512012000
Disk-75Jonny Brudevold*Stavanger SK74.60130135137.500
Disk-82.5Egil Kvamme*Radøy AK80.10142.5147.5152.500
Disk-82.5Werner Porsvik*Brumunddal AK82.50145152.515500
Disk-90Thomas Dyrnes*Nes SIL84.5011011511500
Disk-90Frank Gyland*Flekkefjord Atletklubb86.5018518519500
Disk-90Erik Stiklestad*Stavanger SK89.20160167.517500
Disk-90Manuel Bezerra*AK Fryktløs89.70190192.5192.500
Disk-100Rune Johansen*Lenja AK91.4016016517000
Disk-100Trond Egil Aavik*Nes SIL91.50130135137.500
Disk-100Nils Espeseter*Sogndal IL92.50190197.5197.500
Disk-100Leif Sydengen*Askim SK96.40180190192.500
Disk-100Kjell Sandmo*Lørenskog AK98.80170180182.500
Disk-110Odd-Geir strøm*Nes SIL104.1013514014500
Disk-110Finn-Roger Gustavsen*Halden SI105.50172.5177.518000
Disk-110Kristian Saug*Brumunddal AK107.10192.519520000
Disk-110Ove Nylund*Sokndal SK108.30170177.518000
Disk-125Kjetil Tollefsen*Stavanger SK125.00200207.5212.500
Disk-125+Jan Olav Vesterhus*AK Fryktløs125.3016517518000
Veteran 40-49 herrer
Disk-56Richard Bergmann*KK-6755.90505557.500
Disk-67.5Egil Walseth*Nes SIL62.20102.5102.5102.500
Disk-67.5Thore Winje*Askim SK67.40100107.5107.500
Disk-75Arild Hårklau*Bergen Helsesportlag74.8010511011500
Disk-82.5Øyvind Kvakkestad*Askim SK78.20110117.5117.500
Disk-82.5Bjørn Holte*Nes SIL81.9012513013000
Disk-82.5Terje Brovold*Brumunddal AK82.10150157.516000
Disk-90Per Gjøvåg*Stavanger SK88.7013013013000
Disk-90Arnfinn Woster*Sandnes AK89.80135137.5137.500
Disk-100Sigmund Tynes*Sykkylven SK95.30150150157.500
Disk-100Kjetil Løvaas*Drammen SI96.60140150157.500
Disk-100Victor James Wood*Sokndal SK98.9017017017000
Disk-110Bjørn Roger Lund*Halden SI102.10125135142.500
Disk-110Robert Øren*Odin SK102.30130135142.500
Disk-110Per Åge Madsen*Brumunddal AK103.30150155157.500
Veteran 50-59 herrer
Disk-75Kjell Bjørnsen*Stavanger SK74.80115120122.500
Disk-82.5Hans Martin Arnesen*IL Kraftsport81.1011011511500
Disk-90Arne Hoffmann*Nes SIL88.80117.5122.512500
Disk-90Sven Berg*KK-6789.209510010500
Disk-100Einar Johansen*Drammen SI93.6011011512000
Disk-100Jan Bolland*KK-6794.50100105112.500
Disk-100Trygve Haave*Stavanger SK97.2010510511000
Disk-100Egil Engebretsen*Sande KK97.7013013513500
Disk-100Harald Olsen*KK-6798.3012012512500
Disk-125+Jan Gunnar Bengtson*Oslo SK125.30140147.5152.500

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer200FVidar Tangen
1Hoveddommer272FTorkjeld Jevne
1Sidedommer130FJohnny Simensen
1Sidedommer181FHenry Berg
1Sidedommer224FRune Johansen
1Sidedommer334RLars Bedin
1Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm