Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 01.05.2015
Stevnetype Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
Sted Bjølsenhallen, Oslo
Stevneleder B.Bergan, C.Person, E.Engmark
Sekretær A.Moe. K.Hesthammer, L.Ganly, M.Valderhaug
Antall deltakere 206
Antall resultat 202

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Lena Sjøl*Sande KK56.7097.5106112.5707577.5120132.5140330384.52
2.-57Seline Sighaug Magnussen*Bryggen SK56.0097.5105107.542.547.550105110112.5267.5314.74
1.-63Madelen Halvorsen*Askim SK57.5060657032.537.540708087.5190218.98
1.-72Tiril Trones*Odin SK69.10105115121.57077.581122.5127.5135330331.25
2.-72Nora Skuggedal*Larvik AK63.40102.5110115606567.5100105112.5287.5307.28
3.-72Marthe Engskar Ramsrud*Oslo SK68.70901001007077.580.595102.5105285.5287.76
4.-72Marianne Westum*Røros SK64.208090954547.550105110110250264.7
1.-84Alva Toredatter Røsten*Røros SK78.4080859047.552.557.5105112.5120262.5242.97
Junior 19-23 damer
1.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK54.80100105107.5505557.5100105110270323.11
2.-57Stine Thomas*Odin SK56.407582.587.557.562.56590100102.5247.5289.6
3.-57Marita Gjerland*Sogndal IL55.207580855560659095100245291.55
1.-63Erle Engmark*Oslo SK62.60112.5120.512577.580.582.5142.5152.5164355.5383.66
2.-63Lise Rønning*KK-6762.008592.597.557.562.565115122.5135297.5323.41
3.-63Ruth Sandbak Berge*Bergen SK62.0097.5102.5107.5505555125130137.5295320.69
4.-63 Ingvild Hansen*Askim SK62.70859090657075105110117.5272.5293.73
1.-72Silvia Kapstad*Førde IL71.80125132.514182.587.592.5160171180413.5404.36
2.-72Mariann E. Valderhaug*Oslo SK69.40115115115707575150160162.5347.5347.78
3.-72Katinka Bergsvendsen Gange*Oslo SK71.80120125130657075130130147.5347.5339.82
4.-72Aurora Øvretveit*Nidarø SK69.50105112.5117.5707575125137.5142.5335334.93
5.-72Kjersti Åsland*Kristiansand AK70.3095102.51105562.562.5137.5145150322.5319.89
6.-72Elise Hurtig*Oslo SK68.408087.5955560608592.5100255257.81
1.-84Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK75.60127.5135142.5606565145162.5170372.5352.35
2.-84Irene Strømfors*Bergen SK75.10117.5122.5127.57577.582.5132.5140147.5357.5339.55
3.-84Anna Sørlie Heranger*Oslo SK81.10115122.51257072.575135142.5150350317.87
4.-84Julie Berger Johansen*Askim SK74.2012513514057.562.567.5132.5140140347.5332.59
5.-84Natalie Araneda*Odin SK75.30115122.5127.562.567.570125135142.5335317.68
6.-84Stephanie Frents*Oslo SK80.0092.597.5102.5657070110120125292.5267.64
7.-84Mari Thorshaug Fjell*Askim SK75.209010010547.552.555120130135290275.24
Åpen damer
1.-52Stine Farsund Ulltang*Oslo SK50.6087.59095657072.5115125127.5292.5372.35
1.-57Monica S. Rasmussen*Bryggen SK56.70117.512513057.56062.5135145.5147.5335390.34
2.-57Janne Angell*Bergen SK56.308090100555560120130140290339.79
1.-63Malin Knutsen*Stavanger SK60.60112.5117.5122.56567.570150161163.5353.5391.08
2.-63Sunniva Nordskog*Bjørgvin SK60.80100105107.567.572.575130140145320353.12
3.-63Ine Meling*Oslo SK62.50120120122.56062.565127.5130132.5317.5343.06
4.-63Pernille Nicoline Skallist*IL Kraftsport62.60100105107.56062.565115120125292.5315.67
5.-63Ida Marie Rosnes*Bergen SK62.3087.597.5102.5556062.5117.5130130280303.27
6.-63Alexandra Kristine Myrland Kjensteberg*IL Kraftsport59.6085909057.557.560120130130267.5299.79
7.-63Siren Ingebrigtsen*Odin SK61.8080859062.567.570100107.5115267.5291.52
8.-63Birgitte Dullum Johansen*Sogndal IL62.607582.587.5556062.5100110120267.5288.69
9.-63Linn- Marie Kjølberg Bakkerud*Askim SK60.10909510042.547.5509097.597.5237.5264.43
1.-72Kamilla Kolvig*IL Kraftsport69.50142.5142.5142.56567.570152.5162.5167.5377.5377.42
2.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK68.50115120-758082.5135145150350353.5
3.-72Madeleine Holseth*Nes SIL66.9090959557.56062.5130137.5142.5300308.16
4.-72Jannicke Lavik*Bryggen SK69.409097.5102.557.56065120127.5132.5300300.24
5.-72Camilla Fredriksen*Askim SK71.809095102.557.562.567.5105115120285278.7
6.-72Mette Mikkelsen*Brumunddal AK67.2082.587.59062.567.570105112.5115272.5279.01
7.-72Tina Skaaden*Oslo SK65.3075808547.552.555758087.5227.5237.85
--72Thea Lauritsen*Lenja AK71.1095102.5107.5606060140150152.500
1.-84Ingvill Lindisdatter*IL Kraftsport82.50120125130606567.5150162.5-345310.5
2.-84Heidi Jeanette Eriksen*Bjørgvin SK83.60122.5130132.5657070130137.5140337.5301.69
3.-84Anja Sletten*Fræna AK81.101001051105557.560130140150310281.54
4.-84Ingrid Tonheim*Askim SK74.80808590505555100110120260247.57
1.84+Aleksandra Fredriksen*Bergen SK87.3012013014062.567.570155170180390341.45
2.84+Linn Borgland Johansen*Bodø Atletklubb121.1013013514082.587.590150155160385307.38
3.84+Ninaz Khodabandeh*Odin SK93.10110117.5122.562.56565125135140327.5279.23
4.84+Stine Mari Forsberg*Brumunddal AK89.1090100105505557.5120130140302.5262.48
Veteran 40-49 damer
1.-63Olga Dreessen*IL Kraftsport61.6097.5102.5107.567.57374137.5145150325.5355.61
1.-72Karianne Slettemoen*Drammen SI71.40100110112.552.557.557.5115122.5127.5292.5287.09
2.-72Anne Sofie Skjerlie Engan*Bjørgvin SK65.706060705052.55590105110232.5241.99
1.-84Irene Theodorsen*Frogner AK81.70859092.5505055120132.5137.5280253.29
2.-84Rita Guddal*Askim SK77.009597.51055052.555105112.5117.5267.5250.22
1.84+Eva Engskar*IL Kraftsport86.70110120130110115117.5145150155402.5353.52
Veteran 50-59 damer
1.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport62.4072.577.582.547.55052.5107.5112.5116245265.04
1.-72Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK71.50105113.512062.567.570.5140148150.5335.5328.99
1.-84Anne Hellem*Bergen SK76.90708090404550115125130270252.77
Veteran 60-69 damer
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI89.9087.597.510052.557.560127.5135136293.5253.73
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Frank Kværner*Nes SIL63.5095102.5107.5707577.5140150157.5342.5277.8
2.-66Hans Jørgen Fjeld*Askim SK62.1097.510511077.58590120130140340281.18
3.-66Anders Borgersen*Ulefoss AK66.00100105105859090130140147.5330259.12
1.-74Abdulkadir Aden Arten*Brumunddal AK71.40125125135100100107.5170192.5197.5427.5315.62
2.-74Mats Dragset *Moss SIK68.30130132.514095100105150150150390297.88
1.-83Alexander Lancaster*Ganddal AK82.40190200202.5120125130190205212.5537.5360.34
2.-83Simon Bjørn Krisitansen*Lørenskog AK79.501001101208592.5100140155175395270.73
3.-83Adnan Pilica*Askim SK82.20125130140808590145152.5157.5382.5256.81
1.-93Ali Hamdan*Sande KK90.00192.5205210132.5137.5142.5235260.5275627.5400.6
2.-93Andreas Johan Lorentzen*Tromsø Atletklubb92.10180190200127.5132.5132.5220240240547.5345.53
3.-93Joakim Pedersen*Ringerike AK92.30170180190145150155170185192.5522.5329.44
4.-93Erlend Moe*KK-6785.50175185190132.5137.5142.5185187.5195517.5339.58
5.-93Nils-Petter Johansen*Askim SK92.20145160167.5102.5110110180192.5205482.5304.36
6.-93Jørgen Roland*Oslo SK90.10150160162.5132.5140140180190-475303.05
7.-93Teodor Maanum Grøndalen*Lørenskog AK83.201101201309097.597.5130155155340226.64
1.-105Sebastian Mørch*Kristiansand AK96.00210210230140150150240255260630390.03
2.-105Håkon Hovland*Moss SIK102.70180182.5210120135142.5230240250595358.43
3.-105Thomas Pedersen*Askim SK99.70140147.515587.59597.5162.5170182.5422.5257.43
--105Julian Sagøy*KK-67105.0020521022015015015026028029500
Junior 19-23 herrer
1.-66Ole Martin Hofseth*Bergen SK65.50182.5188191127.5132.5138.5185195200524.5414.41
2.-66Peter Nguyen*Oslo SK65.0014015015587.592.592.5170180185432.5343.92
3.-66Benjamin Danielsen*Øksfjord AK65.80130135140100105105185190190425334.56
4.-66John Martin Fredriksen *Bodø Atletklubb64.00135137.5150809095160170170387.5312.21
1.-74Isak Berge Sandbak *Bergen SK73.20125137.5140102.5110112.5155165172.5420304.46
2.-74Ketil Østnor*Oslo SK73.20142.5152.51608087.592.5157.5170172.5412.5299.02
3.-74Johan Carlos Roalkvam*Ganddal AK72.60130140140708090160172.5180390284.43
1.-83Julian Røstad Klein*Nidarø SK82.30192.5205215125132.5137.5215230240592.5397.51
2.-83Fredrik Våge Hovland*Førde IL83.00187.5200207.5125132.5135230242.5247.5590393.83
3.-83Vebjørn Askeland*Alta AK79.80145155162.5105117.5122.5180192.5200485331.64
4.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK77.80115127.5132.5120125127.5180200215460319.75
5.-83Zygimantas Osinskas*Ringerike AK78.80130140150100110115165175185450310.19
6.-83Markus Andreas Bakkerud*Brumunddal AK80.00125137.5147.5100107.5107.5170177.5185432.5295.27
1.-93Sebastian Farmen*Larvik AK92.80225235235145150152.5240252.5257.5632.5397.72
2.-93Ruben Åge Hansen*Bodø Atletklubb90.20200215225115130135230250272.5605385.81
3.-93Magnus Wiese Ringsrød*Askim SK92.70195205210130130137.5225225230577.5363.36
4.-93Jan Sigurd Karlsen*Askim SK91.50190197.5200140147.5152.5205212.5227.5572.5362.45
5.-93Magnus Gabrielsen*Nes SIL90.00165170177.5137.5140140210215225540344.74
6.-93Benjamin Bringsås*Oslo SK86.70160165167.5115122.5127.5230245245517.5336.94
7.-93Johnny Stokke*Oslo SK90.20140145152.5137.5137.5140180190195487.5310.88
8.-93Dennis Sivertsen*Alta AK87.70155165172.5105112.5117.5160170180455294.43
9.-93Henrik Borgersen*Ulefoss AK89.30125130135110120120150160170415266.02
1.-105Martin Synvis*Alta AK98.50195205212.5145155162.5220230235610373.5
2.-105Dagfinn A. Weber-Laumann*KK-67102.30195202.5205137.5145145235245245592.5357.4
3.-105Jonathan Larsson*Oslo SK102.40210215225140147.5152.5230230250592.5357.28
4.-105Nikolai Gobel*KK-6795.40170177.5180120125130200210215525325.97
5.-105Ravn Arvidsønn Lone Hurum*Stavanger SK103.70150162.5170130140145200210220520312.1
6.-105Stig Sønsteby Moe*Brumunddal AK97.20180190190115125130205212.5225517.5318.68
7.-105Håvar Jacobsen*SPUVI103.20155157.5167.5107.5110112.5200215220500300.65
8.-105Roland Kringsjå Stenhaug*Brumunddal AK103.80100--147.5155160100--360216
1.-120Karl Magne Lund*Ganddal AK117.70230245263145155162.5260275282.5690398.54
2.-120Bjarte Vik Larsen*Bergen SK115.10225240250160170175235250267.5687.5399.37
3.-120Jørgen Jensvold*Røros SK112.00175185192.5150157.5160230237.5242.5592.5346.79
4.-120Håkon Jacobsen*SPUVI118.80185195-140145150230250252.5590340.02
5.-120Thomas Suarez Elvestad*Bodø Atletklubb113.60185200215100110120200202.5215540314.82
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK125.30232.5237.5242.5145152.5155277.5285292.5680387.33
Åpen herrer
1.-66Kai Sindre Gunderhuset*Ringerike AK64.50150165167.5130135138140160180483386.59
2.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK66.00120130135130135135200202.5210460361.19
1.-74Jøran Langset*Sande KK72.70205217.5222.5130135142.5230242.5253600437.1
2.-74Sang Huynh*Oslo SK73.00160170180130137.5145207.5215225532.5386.81
3.-74Dan Børge Rudi*Oslo SK73.30175182.5187.5120125130215225235532.5385.64
4.-74Rovin Bhandari*Oslo SK66.20127.513513577.582.585160172.5180397.5311.32
1.-83Sigvar Garfors*Oslo SK82.70150157.5162.5132.5137.5140200210220520347.83
2.-83Christopher Haugland*Ulefoss AK81.20172.5180187.5102.5107.5112.5205205220515348.35
3.-83Torbjørn Øverås*Nidarø SK80.90157.5172.5180117.5125130170190205500338.95
4.-83Frode Hansen*Oslo SK81.50160167.5172.5107.5115117.5167.5177.5190465313.83
1.-93André Midtby*Sandnes AK91.20230240250.5172.5182.5190275285292.5733464.87
2.-93Kristian Helland*Stavanger SK92.80230242.5251175180-240260270692.5435.44
3.-93Rune Torstensrud*Odin SK93.00230242.5250.5160170175260270-682.5428.75
4.-93Edvard Heimen*Fræna AK92.50205212.5217.5180187.5192.5250262.5277.5667.5420.39
5.-93Fredrik Ingebrigtsen*Kristiansand AK92.20205215220190200202.5235245252.5660416.33
6.-93Martin Gaare Bakke*Røros SK92.10210220227.5147.5152.5157.5240250257.5642.5405.48
7.-93Anders Grønmo*Bodø Atletklubb91.30195210215165172.5180220230240612.5388.2
8.-93Fredrik Danielsen*Øksfjord AK89.60175185190135142.5147.5255262.5270595380.68
9.-93Alexander Lykseth*Kristiansand AK91.10200212.5217.5110125130220232.5235575364.84
10.-93Halvard Ovesen*IL Kraftsport91.20200220220130140140210230240560355.15
11.-93Miran Klepo*Bjørgvin SK91.10185190195160160170180190200550348.98
12.-93Eystein Bråthen*Askim SK91.50160170175150157.5157.5200205210535338.71
13.-93Kent Inge Eidsaunet*Ringerike AK85.90160170175110115120185200-490320.71
14.-93Nuno Correia*Oslo SK90.70140140150105115120200210215470298.87
15.-93Alexander Varjord*KK-6788.60140147.51509097.5102.5185195207.5460296.06
16.-93Henrik Kolve Thunes*Oslo SK92.00152.51601658082.582.5180182.5200447.5282.6
17.-93Erling Fasting*Oslo SK90.10140150155100105110165180200440280.72
18.-93Roman Telezhnyak*Oslo SK87.10120130142.59095100160172.5180422.5274.41
--93Florian Z Aresvik*Fræna AK92.50172.5172.5172.5127.5132.5135215220-00
1.-105Mats Daniel Skrede*Førde IL104.60255267.5280162.5165167.5275300300710424.86
2.-105Emil Sørskår*Stavanger SK104.10230240-172.5177.5180250260-677.5406.09
3.-105Truls Moe*Nidarø SK102.10215227.5235150160167.5245257.5270665401.46
4.-105Thomas Olsen*Odin SK103.80220230237.5155160162.5240252.5257.5642.5385.5
5.-105Eirik Sivertsen*Tromsø Atletklubb103.00200210220150155160240252.5-627.5377.57
6.-105Vidar Johansen*Nidarø SK103.50207.5215225150157.5160220240245625375.38
7.-105Bjørn Simen Rørvik*Ulefoss AK104.80195195202.5145152.5155257.5270275625373.75
8.-105Bernt-Erik Bergersen*Oslo SK103.20190200205127.5132.5132.5275285285612.5368.3
9.-105Martin Audil Martinsen*Lenja AK103.30200205212.5150160165215225232.5605363.67
10.-105Bjørn Robert Øvre*Nidarø SK101.90180190200140150152.5230242.5250600362.46
11.-105Emanuel Tandrevold*Stavanger SK104.50205215215152.5157.5157.5235242.5250600359.16
12.-105Daniel Gromstad Martinussen*Askim SK104.50175187.5192.5155162.5165210225225577.5345.69
13.-105Svein Erik Gjøsund*Oslo SK93.30200207.5215127.5130132.5215217.5-552.5346.53
14.-105Kim Nygård*Oslo SK102.40165175180140140150200217.5-532.5321.1
15.-105Stian Larsen*Nidarø SK100.70170182.5187.5122.5127.5130185200205515312.55
16.-105Andre Hoffmann*Nes SIL101.00155162.5167.590100110200210215482.5292.49
17.-105Christian Johansen*Oslo SK102.601551651758592.597.5165175185447.5269.66
18.-105Mads Falch Jørgensen*Oslo SK102.80142.515016092.5100100170182.5190442.5266.43
19.-105Julian Løvlie Haugen*Kristiansand AK93.1050--120127.5132.5205225230412.5259.01
1.-120Øivind Back*Askim SK116.60240252.5260150162.5167.5270287.5292.5715413.99
2.-120Jørgen Skaug Aukland*Oslo SK114.40235245252.5150157.5160280290295695404.42
3.-120Kjell Gunnar Lindanger*Stavanger SK117.30215230245145150152.5280300-677.5391.66
4.-120Terje Johansen*Nidarø SK113.10240245245160160170270272.5-670391.08
5.-120Ole Adrian Pedersen*Moss SIK109.20210220230140150155230240250635374.52
6.-120Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK113.30200205215135142.5142.5240250265600350.04
7.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK115.50170182.5190120132.5140215235250580336.63
8.-120Emil Snorre Alnæs*Halden SI112.80180190195105115120205212.5217.5527.5308.11
1.120+David Haraldsen*Moss SIK141.00280280300160180190280300320780435.4
2.120+Cato Skaugen*Brumunddal AK124.60180187.5200145150155205215220557.5317.89
3.120+Alexander D.G. Larsen*Giske SK120.60177.5190200115122.5127.5185207.5225547.5314.43
4.120+Øyvind Hilmarsen*Nidarø SK121.50167.5180190135137.5142.5202.5210220547.5313.88
-120+Robert Bekkeli Eide*Oslo SK131.30170185185125125125210--00
Veteran 40-49 herrer
1.-83Geir Bedin*Røros SK82.7018519520547.552.555205220230490327.76
2.-83Håvard Storhaug*Drammen SI82.90100102.5-140160160125--365243.82
1.-93Michael R. Brown*KK-6784.00175185190100117.5120200220222.5530351.28
1.-120Tommy Egge*Kristiansand AK118.10220235240145155162.5240255260650375.12
2.-120Birger Kjeøy*Melhus IL115.10190205212.5125132.5137.5230240250600348.54
3.-120Jarle Adolfsen*Askim SK118.30185195195152.5157.5157.5205217.5220555320.18
1.120+John Alan Reese*Drammen SI140.90300310-180190200282.5290290772.5431.29
2.120+Alexander Nilsson*Askim SK126.80240252.5260190200202.5270280-732.5416.21
3.120+Kenneth Kvande*IL Kraftsport137.30225240240180185185255270275695389.55
4.120+Runar Saxegård*Lenja AK120.60145155160160165170200215220545312.99
Veteran 50-59 herrer
1.-83Trond Einar Michelsen*Bergen SK82.10155165165100110115180200210465312.43
1.-93Børre Borgersen*Ulefoss AK92.50165180180160170172.5170185190540340.09
2.-93Rolf Sjølli*Frogner AK89.90160170175110120120200210215500319.4
3.-93Bjørn Solberg*Brumunddal AK93.00110125130120127.5132.5165175185437.5274.84
1.-105Bjørn Flem*Askim SK102.40170180190155160-170185195545328.64
2.-105Freddy Svendsen*Lenja AK104.20160170180140145147.5190212.5212.5515308.59
1.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK116.60190200205130140150200215225580335.82
Veteran 60-69 herrer
1.-74Arne Spurkeland*Bergen SK72.2095100100859090135140145330241.63
2.-74Sverre Paulsen*Sande KK71.20758590657070100120120270199.75
1.-105Leif Sydengen*Askim SK100.90170180190145150155190210215560339.58
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK106.40160170180150160.5160.5170180190510303.35
2.-120Robert Øren*Bergen SK109.40150170170130135137.5190210215502.5296.22
Veteran +70 herrer
1.-93Peer Bjaaland*Alta AK93.00110120130120132.5135150165172.5427.5268.56
Junior 19-23 herrer
Gj.-93Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK90.80210230241135142.5150230250260641407.42

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R2Emil Johannes SaxegårdLenja AK22

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Abdulkadir Aden ArtenUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt192.5kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt125kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt190kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt200kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt515kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt530kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt537.5kg
Alexander NilssonVeteran 40-49120+Benkpress utstyrsfritt200kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt192.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt205kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt210kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt235kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt260.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft260.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt275kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft275kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt587.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt613kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt627.5kg
André MidtbyÅpen93Knebøy utstyrsfritt250.5kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt127.5kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt180kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt547.5kg
Annemari Løberg LarsenJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt162.5kg
Annemari Løberg LarsenJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt170kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt170kg
Børre BorgersenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt170kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt170kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt285kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt672.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt680kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt80.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt80.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt82.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt120.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Markløft utstyrsfritt142.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Markløft utstyrsfritt152.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt345.5kg
Erle EngmarkJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt355.5kg
Erlend MoeUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt507.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress utstyrsfritt110kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress utstyrsfritt117.5kg
Eva EngskarÅpen84+Benkpress utstyrsfritt117.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Eva EngskarÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt117.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt117.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt392.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt397.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt402.5kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress utstyrsfritt200kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress enkeltløft utstyrsfritt200kg
Fredrik Våge HovlandJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt572.5kg
Fredrik Våge HovlandJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt585kg
Geir BedinVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt195kg
Geir BedinVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt205kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt113.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt120kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt148kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt148kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt327.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt327.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt335.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt335.5kg
Håkon HovlandUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt230kg
Håkon HovlandUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt575kg
Joakim PedersenUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt145kg
Joakim PedersenUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt150kg
Joakim PedersenUngdom 14-1893Benkpress enkeltløft utstyrsfritt145kg
Joakim PedersenUngdom 14-1893Benkpress enkeltløft utstyrsfritt150kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt215kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt592.5kg
Jøran LangsetÅpen74Knebøy utstyrsfritt217.5kg
Jøran LangsetÅpen74Knebøy utstyrsfritt222.5kg
Jørgen RolandUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Jørgen RolandUngdom 14-1893Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5kg
Kai Sindre GunderhusetÅpen66Benkpress utstyrsfritt138kg
Kai Sindre GunderhusetÅpen66Benkpress enkeltløft utstyrsfritt138kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress utstyrsfritt75kg
Lena SjølJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt75kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Lena SjølJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft utstyrsfritt75kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg
Lena SjølJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy utstyrsfritt106kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Lena SjølJunior 19-2357Markløft utstyrsfritt140kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft utstyrsfritt140kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt utstyrsfritt322.5kg
Lena SjølJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt322.5kg
Lena SjølJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt330kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt utstyrsfritt330kg
Malin KnutsenÅpen63Markløft utstyrsfritt161kg
Malin KnutsenÅpen63Markløft utstyrsfritt163.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt100kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt97.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt136kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft136kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt136kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft136kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt285kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt285kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt285kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt293.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt293.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt293.5kg
Marthe Engskar RamsrudUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt80.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Knebøy utstyrsfritt125kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt125kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft145.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt145.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Markløft utstyrsfritt145.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft147.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt147.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Markløft utstyrsfritt147.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt322.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt333kg
Monica S. RasmussenÅpen57Sammenlagt utstyrsfritt333kg
Monica S. RasmussenÅpen57Sammenlagt utstyrsfritt335kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt335kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Benkpress utstyrsfritt138.5kg
Ole Martin HofsethÅpen66Benkpress utstyrsfritt138.5kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Benkpress enkeltløft utstyrsfritt138.5kg
Ole Martin HofsethÅpen66Benkpress enkeltløft utstyrsfritt138.5kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt188kg
Ole Martin HofsethÅpen66Knebøy utstyrsfritt188kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt191kg
Ole Martin HofsethÅpen66Knebøy utstyrsfritt191kg
Ole Martin HofsethÅpen66Sammenlagt utstyrsfritt524.5kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt524.5kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt73kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt73kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt145kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt318kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt325.5kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress utstyrsfritt135kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Peer BjaalandVeteran +7093Markløft utstyrsfritt172.5kg
Peer BjaalandVeteran +7093Sammenlagt utstyrsfritt427.5kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt140kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt210kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt230kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt240kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt255kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt260kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt610kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt625kg
Sebastian MørchUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt630kg
Seline Sighaug MagnussenUngdom 14-1857Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt141kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt171kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt180kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt413.5kg
Stine Farsund UlltangÅpen52Markløft utstyrsfritt125kg
Tarald Knudsen ØvrebøJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt241kg
Tiril TronesUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt81kg
Tiril TronesUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt121.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer583FMarius Arnesen
1Sidedommer361FEgil Walseth
1Sidedommer207FAtle Edvardsen
1Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
2Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
2Sidedommer207FAtle Edvardsen
2Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
2Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
3Hoveddommer282I/1Inger Blikra
3Sidedommer583FMarius Arnesen
3Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
3Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
4Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
4Sidedommer698FLoyd Georg Færøvik
4Teknisk kontrollør207FAtle Edvardsen
5Hoveddommer583FMarius Arnesen
5Sidedommer361FEgil Walseth
5Sidedommer768FAnne Marie Hveding
5Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
6Hoveddommer207FAtle Edvardsen
6Sidedommer698FLoyd Georg Færøvik
6Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
6Teknisk kontrollør753RAreli Moe
7Hoveddommer758FSten-Rune Refring
7Sidedommer138FLeif Sydengen
7Sidedommer233FSverre Paulsen
7Teknisk kontrollør805ROlga Dreessen
8Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
8Sidedommer361FEgil Walseth
8Sidedommer227I/2Egil Kroknes
8Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
9Hoveddommer559I/2Per Øivind Fjeld
9Sidedommer758FSten-Rune Refring
9Sidedommer361FEgil Walseth
9Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
10Hoveddommer282I/1Inger Blikra
10Sidedommer227I/2Egil Kroknes
10Sidedommer138FLeif Sydengen
10Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
11Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
11Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
11Sidedommer233FSverre Paulsen
11Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
12Hoveddommer758FSten-Rune Refring
12Sidedommer138FLeif Sydengen
12Sidedommer282I/1Inger Blikra
12Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
13Hoveddommer233FSverre Paulsen
13Sidedommer758FSten-Rune Refring
13Sidedommer361FEgil Walseth
13Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
14Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
14Sidedommer138FLeif Sydengen
14Sidedommer227I/2Egil Kroknes
14Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
15Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
15Sidedommer233FSverre Paulsen
15Sidedommer361FEgil Walseth
15Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
16Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
16Sidedommer455FBjørn Astad
16Sidedommer138FLeif Sydengen
16Teknisk kontrollør753RAreli Moe
17Hoveddommer361FEgil Walseth
17Sidedommer282I/1Inger Blikra
17Sidedommer768FAnne Marie Hveding
17Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
18Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
18Sidedommer455FBjørn Astad
18Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
18Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
19Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
19Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
19Sidedommer138FLeif Sydengen
19Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
20Hoveddommer455FBjørn Astad
20Sidedommer361FEgil Walseth
20Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
20Teknisk kontrollør753RAreli Moe

Videoer (3)

AlexanderDGL | 3rd Place Norwegian IPF Classic Nationals
https://youtube.com/devicesupport
https://youtube.com/devicesupport