NM Styrkeløft



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 29.05.2015
Stevnetype NM Styrkeløft
Sted Askim
Stevneleder Jan Sjøl, Bjørn Astad, Bo Andre Bergan, Christina
Sekretær Oddbjørn Steen, Pål Nilsen
Antall deltakere 112
Antall resultat 98

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-52Julie FosseideKK-6751.65137.5142.5150707580132.5140145365457.38
1.-57Hilde Mikkelsen HaugenBrumunddal AK55.55170177.5180.582.587.590150150152.5420.5497.91
2.-57Kine BlummenfeltOdin SK56.85172.5172.51758087.590155162.5162.5415482.56
3.-57Marini JacobsenIL Kraftsport56.7014515516095100102.5145150157.5410477.73
4.-57Norunn Nielsen HolmvikStavanger SK55.251451501557072.577.5137.5145145365434.02
5.-57Heidi Ottesen SolbergSande KK53.75130137.5142.5657072.5130137.5142.5350425.25
6.-57Lovise WikSandnessjøen SK55.15127.5132.5132.562.562.565125130135322.5384.03
1.-63Tutta Kristine HanssenAskim SK62.65197.5197.5205135140145.5187.5192.5197.5540.5582.93
2.-63Christina Hokholt PersonOslo SK62.201651751809092.595140147.5155430466.29
3.-63Malin KnutsenStavanger SK60.451451451557577.580152.5160167.5400443.4
4.-63Malin TjørhomSandnes AK62.35145152.5160808085145152.5160392.5424.84
5.-63Hege AugestadOslo SK62.40130137.5142.5707580127.5132.5137.5355384.04
6.-63Gunn Siri M. TjeltaGanddal AK62.80125130135707577.5127.5137.5142.5350376.78
7.-63Julie Antonsen Oslo SK60.60122.5130135606567.5120127.5132.5330365.08
8.-63Silje SundmoenRøros SK59.75112.5120127.567.57072.5117.5125132.5322.5360.72
--63Hege BergeSande KK59.50172.5177.5182.5115115115---00
--63Anita StavikFræna AK62.80155160165657072.515516016000
1.-72Marte ElverumKK-6771.65230240245130130138212.5220.5226596583.6
2.-72Eline Skalleberg JørgensenSande KK69.40197.5205210117.5122.5125175182.5182.5510510.41
3.-72Veronica OpdalBodø Atletklubb70.70190197.5200117.5122.5127.5175182.5187.5495489.11
4.-72Silvia KapstadFørde IL71.80170180190117.5125130160175180495484.06
5.-72Anne Marie HvedingOslo SK71.45167.5172.5175105105110150162.5165447.5439.04
6.-72Vivian KolsrudBrumunddal AK70.6515516517597.5102.5102.5150157.5162.5420415.21
7.-72Jenny Marie JohansenAskim SK70.80147.5157.5160105110112.5140150155420414.58
8.-72Renate EvertsenSandnes AK70.70135142.5150102.5107.5110135142.5150402.5397.71
9.-72Inger Hedvig BrynAskim SK67.60152.516016592.592.5100140145145392.5400.15
10.-72Thea LysakerAskim SK67.95130137.5142.56067.570130140145357.5363.15
11.-72Lene EinarsenIL Kraftsport71.25135140142.5808080132.5132.5142.5352.5346.47
12.-72Mette MikkelsenBrumunddal AK66.501201251259092.592.5120127.5132.5342.5353.36
13.-72Camilla RiseMelhus IL65.10120130137.5556565120130132.5317.5332.71
14.-72Silje Alexandra SundsethMelhus IL69.55115125125656570110120122.5305304.79
--72Nanna Wanjera ChristensenOdin SK68.3515015015010010510515016017000
--72Marthe Engskar RamsrudOslo SK68.7013513513587.59092.5117.512012500
1.-84Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport83.75240245250137.5142.5147.5202.5207.5215595531.39
2.-84Inger Johanne RuudAskim SK83.30227.5232.5237.5137.5145145197.5205210582.5521.63
3.-84Kathrine HoåsKK-6777.00192.5200200137.5140140177.5185185510477.05
4.-84Kristine WalgermoKK-6783.20197.5205210112.5115117.5180192.5192.5500448.05
5.-84Lene GranlyOslo SK82.55165172.5177.5105105110165170175457.5411.61
6.-84Audhild Margrete RuudAskim SK83.4017517518597.5100105145157.5165450402.75
7.-84Tonje Moltubakk HaugstadOslo SK82.15170177.5177.5100105110145150155425383.35
8.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK80.70165170172.5859095145155160420382.45
9.-84Ingvill LindisdatterIL Kraftsport82.35152.5157.51658082.585160165170420378.34
10.-84Martine SvanevikOslo SK81.70147.5152.5155909595120130132.5375339.23
11.-84Areli MoeOslo SK78.25130130130808590140145150360333.58
--84Linda Zahl PedersenSandnessjøen SK82.65157.5162.517087.587.587.515516016500
1.84+Kine Helene FossbakkTSI Styrkeløft97.95145152.5157.5130130135152.5162.5165452.5379.1
2.84+Maria BirkeliHalden SI89.10155160167.5105110115155165172.5450390.47
3.84+Heidi GundersenSandnessjøen SK88.85165172.5177.582.587.5100155165177.5437.5380.1
-84+Lene ThorénSande KK115.80180200205------00
1.-66Yngve HopenOdin SK65.00195200-115122.5122.5240252.5260.5567.5451.28
2.-66Hans Erik FolkesethHalden SI63.20190200205125130135230235235565460.14
1.-74Kim-Raino RølvågSandnessjøen SK72.85300310315230235235265270270815592.83
2.-74Jøran LangsetSande KK72.90240247.5257.5150155160230245260667.5485.34
3.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.65240250255130135137.5240250257.5627.5452.87
4.-74Erik HermanseterAskim SK73.75190205205120125130195205215550396.55
--74Sebastian Daudon BakkenOslo SK74.00235240245185192.5197.5220232.524000
1.-83Kjell Egil BakkelundSande KK82.40337.5347.5357.5240247.5255320335345.5932.5625.15
2.-83Sigve ValentinsenSandnes AK82.95260280280205212.5217.5255265272.5742.5495.77
3.-83Jonas Stavik AasFræna AK82.20267.5275280197.5205210250260267.5740496.84
4.-83Tor Egil SkoglySande KK77.95230250270162.5170170270290295710492.88
5.-83Jonas Dalby MathisenOslo SK82.70270280280175180185245250265710474.92
6.-83Bay Alexander Engebråten SætherOslo SK81.75257.5257.5270172.5180190237.5245250682.5459.73
7.-83Andreas JemtlandUlefoss AK81.90222.5232.5235175180185210222.5222.5642.5432.34
8.-83Arild KolshusAskim SK82.75245245245130130135250260270640427.97
1.-93Bo André BerganOslo SK92.95330337.5343200207.5212.5310320329.5870.5547.02
2.-93Julian LysvandSteinkjer SK92.10300310315215220225295305315855539.59
3.-93Sturla Mæland AbrahamsenUlefoss AK92.55300310315222.5230235290305307.5830522.57
4.-93Geir GregersenSande KK92.55280300315220227.5235240262.5275802.5505.25
5.-93Benjamin AfzalOdin SK88.00285300-205215220255275280790510.26
6.-93Jan Edvard JensenRana KK92.80270285285185192.5192.5200230252.5722.5454.31
7.-93Andreas Sebastian SundquistOslo SK92.60260272.5277.5160167.5172.5255265270720453.24
8.-93Marius JemtlandUlefoss AK92.80250260270207.5215220235245250720452.74
9.-93Jan Sigurd KarlsenAskim SK91.40240247.5250165170170235250260665421.28
10.-93Henrik HagenOslo SK86.85240247.5252.5122.5130135220230240627.5408.19
11.-93Lavan Tahir*Bergen SK91.45220230240135145150225235235600379.98
12.-93Ole Henrik SandboSPUVI86.25235235240130135140200210210575375.48
13.-93Alexander KirketeigOdin SK93.00343343350100--280--10062.82
--93Edvard HeimenFræna AK92.25280290300225225225---00
1.-105Stian WalgermoSjøholt AK105.00375388388277.5282.5288320340360.5997.5596.11
2.-105Asgeir HoelFræna AK103.25310310320210210217.5305315322.5852.5512.52
3.-105Tony Andre PettersenBrumunddal AK104.85302.5312.5317.5227.5227.5232.5250257.5262.5812.5485.79
4.-105Jon RamstadSPUVI103.75280292.5292.5255255260250260277.5795477.08
5.-105Andreas Mannes AksdalHaugaland AK100.80265272.5280195205210245255260750455.03
6.-105Rolf-Magne FrøyslandIL Kraftsport101.45275287.5300155162.5165245252.5257.5715432.72
7.-105Mats Daniel Skrede*Førde IL105.00260--167.5170170255285295712.5425.79
8.-105Rolf StenbergSande KK100.65250265265170170180255267.5272.5707.5429.45
9.-105Andreas MichalsenRana KK102.95237.5245250165167.5170225230237.5655394.18
--105Kristoffer LundGanddal AK97.40252.525526518018018525026026500
1.-120Jørgen Andreas HansenOslo SK119.30390400405.5260265270322.5330330987.5568.5
2.-120Andreas HjelmtveitHommersåk AK109.40370385-217.5225225350370377.5980577.71
3.-120Per Ove SjølSande KK117.30300300320210217.5225290300305837.5484.16
4.-120Karl Magne LundGanddal AK117.90310320320205215220280290290810467.69
5.-120Henrik JensvoldRøros SK116.50310317.5322.5195202.5207.5270275275795460.38
6.-120Kim Andre WollumStavanger SK111.75305312.5315205210215265275275790462.7
7.-120Kjell Gunnar LindangerStavanger SK117.30270290300175190190280280290755436.47
8.-120Per Olav GrønningenFrogner AK118.60290290295185187.5200245255262.5745429.49
9.-120Øivind Back*Askim SK116.65255265275155160165280295300740428.39
10.-120Mads Robin KåsmoRana KK119.50245255257.5200205210240255260720414.36
11.-120Erlend SkorstadMelhus IL117.00245252.5257.5205210215220230235697.5403.5
12.-120Even Bless Liland*Odin SK117.45225235250160172.5-275275310697.5403.09
13.-120Maximillian HansenTSI Styrkeløft105.90220230237.5150155160225240250647.5385.78
--120Lars AnderssonDrammen SI115.25100--240240240---00
--120Carl Petter SommersethKK-67117.60355355355242.5250255312.5322.5327.500
--120Eivind OlsenHaugaland AK118.3530030030021021522026527527500
1.120+Hans Magne BårtvedtKK-67172.504004104103153253353353553551080585.25
2.120+Niklas ZellinKK-67142.354004104152952953003203303301025571.34
3.120+Alastair McCollGanddal AK141.60300300310320320320250270280910507.69
4.120+Knut Olav HulbakvikenDrammen SI132.50320330340240240240300315330885498.87
5.120+Alexander NilssonAskim SK127.75300300310230240240290300300830470.94
6.120+Joachim MerenyiHommersåk AK138.95310310310130132.5132.5250260272.5700391.58
-120+Kevin Berg TinglumKK-67131.7524025026019520020024024524500
-120+Lars KilvikOdin SK132.70312.5312.5312.5250250250290--00

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Andreas HjelmtveitÅpen120Markløft370kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884Knebøy185kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884Markløft165kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884Sammenlagt442.5kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884Sammenlagt450kg
Bo André BerganÅpen93Knebøy343kg
Geir GregersenVeteran 40-4993Sammenlagt802.5kg
Henrik HagenUngdom 14-1893Knebøy252.5kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Knebøy180.5kg
Kim-Raino RølvågÅpen74Benkpress235kg
Kim-Raino RølvågÅpen74Benkpress enkeltløft235kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress130kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress enkeltløft130kg
Kjell Egil BakkelundÅpen83Knebøy357.5kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Benkpress240kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Markløft315kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Sammenlagt870kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Sammenlagt885kg
Marte ElverumÅpen72Knebøy240kg
Marte ElverumÅpen72Markløft220.5kg
Marte ElverumÅpen72Markløft226kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt582.5kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt590.5kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt596kg
Rolf StenbergVeteran 60-69105Knebøy265kg
Rolf StenbergVeteran 50-59105Knebøy265kg
Sebastian Daudon BakkenJunior 19-2374Benkpress enkeltløft197.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5983Benkpress217.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4983Benkpress217.5kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Markløft250kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Benkpress145.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Benkpress enkeltløft145.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Markløft197.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
1Sidedommer274FOve Johansen
1Sidedommer651I/2Stian Botnen
1Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl
1Jury126I/1Arnulf Wahlstrøm
1Jury227I/2Egil Kroknes
1Jury282I/1Inger Blikra
2Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
2Sidedommer274FOve Johansen
2Sidedommer651I/2Stian Botnen
2Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
2Stevneleder232I/2Jan Sjøl
2Jury126I/1Arnulf Wahlstrøm
2Jury227I/2Egil Kroknes
2Jury282I/1Inger Blikra
3Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
3Sidedommer583FMarius Arnesen
3Sidedommer605I/2Linda K. Høiland
3Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
3Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
3Jury186I/1, P/2Morten Novum
3Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
3Jury651I/2Stian Botnen
4Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
4Sidedommer583FMarius Arnesen
4Sidedommer605I/2Linda K. Høiland
4Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
4Jury186I/1, P/2Morten Novum
4Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
4Jury651I/2Stian Botnen
5Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
5Sidedommer232I/2Jan Sjøl
5Sidedommer236I/2Terje Sandbo
5Teknisk kontrollør274FOve Johansen
5Stevneleder455I/2Bjørn Astad
5Jury126I/1Arnulf Wahlstrøm
5Jury200I/1Vidar Tangen
5Jury282I/1Inger Blikra
6Hoveddommer282I/1Inger Blikra
6Sidedommer274FOve Johansen
6Sidedommer455I/2Bjørn Astad
6Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
6Stevneleder504I/1, P/2Pål Nilsen
6Jury186I/1, P/2Morten Novum
6Jury232I/2Jan Sjøl
6Jury651I/2Stian Botnen
7Hoveddommer282I/1Inger Blikra
7Sidedommer274FOve Johansen
7Sidedommer455I/2Bjørn Astad
7Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
7Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
7Jury186I/1, P/2Morten Novum
7Jury232I/2Jan Sjøl
7Jury651I/2Stian Botnen
8Hoveddommer605I/2Linda K. Høiland
8Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
8Sidedommer690FOle Tilrem
8Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
8Stevneleder232I/2Jan Sjøl
8Jury200I/1Vidar Tangen
8Jury227I/2Egil Kroknes
8Jury236I/2Terje Sandbo
9Hoveddommer605I/2Linda K. Høiland
9Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
9Sidedommer690FOle Tilrem
9Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
9Stevneleder232I/2Jan Sjøl
9Jury200I/1Vidar Tangen
9Jury227I/2Egil Kroknes
9Jury236I/2Terje Sandbo
10Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
10Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
10Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
10Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
10Stevneleder455I/2Bjørn Astad
10Jury236I/2Terje Sandbo
10Jury282I/1Inger Blikra
10Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
11Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
11Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
11Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
11Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
11Stevneleder455I/2Bjørn Astad
11Jury236I/2Terje Sandbo
11Jury282I/1Inger Blikra
11Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
12Hoveddommer605I/2Linda K. Høiland
12Sidedommer227I/2Egil Kroknes
12Sidedommer583FMarius Arnesen
12Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
12Jury200I/1Vidar Tangen
12Jury232I/2Jan Sjøl
12Jury236I/2Terje Sandbo
13Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
13Sidedommer227I/2Egil Kroknes
13Sidedommer583FMarius Arnesen
13Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
13Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
13Jury232I/2Jan Sjøl
13Jury236I/2Terje Sandbo
13Jury504I/1, P/2Pål Nilsen

Videoer (2)

https://youtube.com/devicesupport