RM Midt-Norge utstyrsfritt



Fakta

Arrangør KK-67,Nidarø SK
Dato 30.08.2015
Stevnetype RM Midt-Norge utstyrsfritt
Sted Trondheim
Stevneleder Kristine Andersen / Einar B. Gilberg
Sekretær Marte Elverum
Antall deltakere 65
Antall resultat 63

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Kristine Røen*Sjøholt AK62.907082.5-30354090100110222.5239.25
1.-72Marianne Westum*Røros SK63.508592.5955052.555105112.5119266.5284.52
Junior 19-23 damer
1.-52Sara Hustad*Fræna AK49.8555606537.542.542.5708090192.5247.86
1.-63Kathrine Michelsen*KK-6761.10107.5115115808385112.5120125312.5343.56
2.-63Ruth Sandbak Berge*Bergen SK61.25100110115505557.5125135142.5312.5342.91
3.-63Lise Rønning*KK-6761.5560657057.562.562.5130153153257.5281.5
1.-72Rebecca Lillian Cox*KK-6765.4577.582.587.56065659095100252.5263.56
1.-84Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK74.75135147.5147.5606565155172.5172.5350333.41
Åpen damer
1.-63Silje Sundmoen*Røros SK59.857582.587.5455052.5100105110250279.28
2.-63Anne Line Stensjøen*KK-6763.0067.572.58047.552.5609095100240257.76
1.-72Solfrid Annie Henriksen*Bodø Atletklubb67.10105110117.5707575130135135315322.88
2.-72Camilla Rise*Melhus IL66.609097.5102.547.552.555110117.5122.5280288.57
3.-72Linn Helen Knutsen*KK-6771.158087.592.5404550110117.5122.5260255.79
1.-84Anja Sletten*Fræna AK80.35107.5112.5117.557.562.565140147.5152.5332.5303.51
2.-84Gunn Aarmo*Melhus IL81.0510010511052.557.560140150155325295.26
3.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK80.50100107.5112.557.56565122.5130135305278.13
1.84+Aleksandra Fredriksen*Bergen SK86.90125135142.5657072.5165180190395346.57
Veteran 50-59 damer
1.-72Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK71.15110117.5120.5656870140148.5150.5339333.51
Ungdom 14-18 herrer
1.-93Vegard Kjeka Broen*KK-6790.40150157.516525--185200210400254.8
2.-93Ørjan Haugskott*Skogn IL91.351101101206572.577.5125135145337.5213.87
1.-120Julian Sagøy*KK-67111.45210220230.5145152.5152.5260280300655.5384.25
Junior 19-23 herrer
1.-83Julian Røstad Klein*Nidarø SK82.75205217.5220132.5137.5140230242.5250602.5402.89
2.-83Sondre Granheim*Skogn IL82.30160172.5180155163165200210225568381.07
3.-83Jørgen Gjerde*Fræna AK80.35170170180130130135170180185495337
4.-83William-Peter Bjelland*Nidarø SK79.25150162.5172.5110115120200207.5212.5485333.1
5.-83Isak Berge Sandbak *Bergen SK80.35135142.5150107.5117.5122.5167.5175182.5455309.76
1.-93Vemund Grindskar*KK-6787.85170180190110120130200210215520336.18
2.-93Kristian Lorentzen*Fræna AK91.10145155160135145152.5170185190502.5318.84
3.-93Runar Indahl*Skogn IL86.2013015017090100112.5160180200470307
1.-105Martin Kusslid*Melhus IL103.70195210220130140145240260270620372.12
1.-120Jørgen Jensvold*Røros SK109.90180195200155160162.5235245252.5612.5360.58
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK125.25242.5247.5252.5147.5152.5155280287.5292.5692.5394.45
Åpen herrer
1.-83Vetle Andreas Hurlen*Giske SK81.50160177.5185120135140210220230540364.45
2.-83Thomas Alan Whillock*KK-6779.40182.5190200122.5127.5127.5205210215522.5358.44
3.-83Kristian Strand*Namsos SK79.50137.5142.5142.5110115115152.5160170412.5282.73
1.-93Edvard Heimen*Fræna AK92.35205215220180--260270280670422.3
2.-93Øystein Furnes*Giske SK91.20220235251140152.5160210225237.5632.5401.13
3.-93Amund Tjellaug Løvstad*Oslo SK89.35180190200137.5145147.5235245255600384.48
4.-93Thomas Malmo*KK-6789.10195205212.5130135135215225240575368.98
5.-93Jan-Thore Ramsvik Frostad*Giske SK88.60160170185125132.5137.5190200210527.5339.5
6.-93Vegard Dalhaug Måseide*Giske SK93.00160170185110130130170185200495310.96
7.-93Stian Malvin Møllerhaug Sæbø*Bodø Atletklubb92.00150150157.5115122.5127.5170175180457.5288.91
8.-93Severin Sadjina*Giske SK92.00125137.5-87.587.595192.5210217.5442.5279.44
--93Martin Gaare Bakke*Røros SK92.00220220220150--250--00
1.-105Stian Walgermo*Sjøholt AK104.80235255265195207.5-240262.5277.5750448.5
2.-105Truls Moe*Nidarø SK103.70215232.5237.5155162.5162.5245265275675405.14
3.-105Vidar Johansen*Nidarø SK103.60210220230150157.5160230242.5250637.5382.76
4.-105Anders Grønmo*Bodø Atletklubb96.80187.5192.5200172.5177.5185217.5225230600370.14
5.-105Håvard Vika*Bergen SK101.60200200207.5127.5130-225235235570344.74
6.-105Kay Arne Skagseth*KK-67101.40175182.5187.5140140145182.5190200522.5316.27
7.-105Christian Johansen*Oslo SK102.80162.5177.518092.5100100175185185445267.93
--105Christian G. Frugone*KK-67103.30210222.5222.5195--230242.525000
1.-120Carl Petter Sommerseth*KK-67117.40260270277.5185195202.5280295308773446.79
2.-120Kristoffer Hansen*Namsos SK114.70190200210150155160240260-630366.35
3.-120Jostein Munz*KK-67112.50190200205140147.5152.5220230245592.5346.38
4.-120Peder Notto Galteland*KK-67107.55165172.5180112.5120125207.5215222.5527.5312.65
5.-120Martin Rødsjø*Bodø Atletklubb106.00145155162.595105105145155165422.5251.64
Veteran 40-49 herrer
1.-66Alexander Granholm*Bodø Atletklubb65.3095102.5105606570100110115275217.86
1.-74Per G. Gåsdal*Giske SK72.109095100100100105160165175375274.88
1.-93Michael R. Brown*KK-6786.15170182.5185107.5120122.5190210225532.5347.94
2.-93Geir Bedin*Røros SK85.35200216220505055215232.5240511335.62
1.-105Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK102.50200230230200200205220240265695418.95
2.-105Birger Kjeøy*Melhus IL104.15190200205125130-225235240575344.6
Veteran 50-59 herrer
1.120+Reidar Høyholm*Namsos SK125.75185193200132.5135137.5250265270607.5345.79
Veteran 60-69 herrer
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK107.20180192.5200.5160.5165167.5170190210555.5329.58

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt200kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt200kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Sammenlagt utstyrsfritt695kg
Carl Petter SommersethÅpen120Markløft utstyrsfritt308kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt252.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt287.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt685kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt692.5kg
Geir BedinVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt216kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress utstyrsfritt68kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress enkeltløft utstyrsfritt68kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt120.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt148.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt148.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt150.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt150.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt337kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt337kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt339kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt339kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt217.5kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt220kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt602.5kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt230.5kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt260kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt280kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt655.5kg
Kathrine MichelsenJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt83kg
Kathrine MichelsenJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt85kg
Kathrine MichelsenJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt83kg
Kathrine MichelsenJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt135kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt193kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt200kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt250kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt265kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt270kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt587.5kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt602.5kg
Reidar HøyholmVeteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt607.5kg
Sondre GranheimJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt163kg
Sondre GranheimJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt163kg
Stian WalgermoÅpen105Benkpress utstyrsfritt207.5kg
Stian WalgermoÅpen105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt207.5kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress utstyrsfritt160.5kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress utstyrsfritt165kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160.5kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt165kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt200.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer734FFrode Knutsen
1Sidedommer820RKristine Walgermo
1Sidedommer829RAurora Øvretveit
1Teknisk kontrollør746FJoar Alseth
2Hoveddommer734FFrode Knutsen
2Sidedommer820RKristine Walgermo
2Sidedommer829RAurora Øvretveit
2Teknisk kontrollør746FJoar Alseth
3Hoveddommer656FJan Arthur Aune
3Sidedommer798RHelge Knutsen
3Sidedommer832RYngve Lund Bråthen
3Teknisk kontrollør833RBjørn-Robert Øvre
4Hoveddommer656FJan Arthur Aune
4Sidedommer798RHelge Knutsen
4Sidedommer832RYngve Lund Bråthen
4Teknisk kontrollør833RBjørn-Robert Øvre
5Hoveddommer524FHarald M. Haug
5Sidedommer824RHåvard Einum
5Sidedommer734FFrode Knutsen
5Teknisk kontrollør820RKristine Walgermo
6Hoveddommer524FHarald M. Haug
6Sidedommer824RHåvard Einum
6Sidedommer734FFrode Knutsen
6Teknisk kontrollør820RKristine Walgermo

Videoer (4)