RM utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 10.10.2015
Stevnetype RM utstyrsfritt
Sted Askim Treningssenter
Stevneleder Vidar Kristiansen Bakke, Per Fjeld, Bjørn Aastad
Sekretær Johan Andre Vatvedt, Inger Hedvig Bryn,per-Ole Røe
Antall deltakere 84
Antall resultat 82

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63 Ingvild Hansen*Askim SK62.1592.597.5102.5757575115120125302.5328.24
2.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport61.108590957072.575112.5117.5120290318.83
3.-63Marte Tollhaug Røstad*Nes SIL60.70808592.5404550120130140272.5301.09
1.-72Inger-Lene Sunnarvik*IL Kraftsport72.00137.514514895100-150--382.5373.32
1.-84Julie Berger Johansen*Askim SK76.00140147.5152.5657072.5140150160382.5360.66
2.-84Anna Sørlie Heranger*Oslo SK81.75125130137.577.582.585150157.5165377.5341.37
3.-84Silje Haube*Askim SK76.35102.511011582.587.590120130132.5335314.97
Åpen damer
--57Julie Dahle*Christiania AK56.80110117.5117.562.562.562.510011012000
1.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK61.6513013513562.56565160170175362.5395.78
2.-63Maria Rolland*Askim SK61.008085904547.55095105110245269.67
3.-63Mari Egge Johnsen*Oslo SK62.15---72.57577.5---7581.38
1.-72Jenny Marie Johansen*Askim SK70.25105110115758082.5130135140337.5334.94
2.-72Camilla Fredriksen*Askim SK71.3011012012557.56062.5120127.5137.5310304.54
3.-72Thea Lysaker*Askim SK67.6595102.5107.557.562.565110120125290295.51
4.-72Ingrid Tonheim*Askim SK71.508090955052.555110115122.5265259.86
5.-72Iselin Rolseth*OPIL69.85---9092.595---92.592.16
1.-84Ingvill Lindisdatter*IL Kraftsport84.00125130132.562.56567.5150157.5162.5355316.55
2.-84Camilla Thornquist*Askim SK75.1590100102.5657070110120130302.5287.22
3.-84Mina Svele*IL Kraftsport77.85---758085---8579
Veteran 40-49 damer
1.-84Anette Grøntvedt*Askim SK81.85110117.5120505560110120127.5300271.11
2.-84Hege Braathen*Frogner AK75.958087.590556065115120122.5272.5257.05
3.-84Irene Theodorsen*Frogner AK83.40859092.5505560120125130270241.65
Veteran 60-69 damer
1.-57Tove Hansen*IL Kraftsport56.5550556037.54043808587.5190.5222.43
Veteran +70 damer
1.-63Jorunn Jacobsen*Oslo SK60.55---52.55557.5---5560.89
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK80.9572.575755052.552.577.58085207.5188.64
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Hans Jørgen Fjeld*Askim SK64.80107.5112.51209397.5100.5135145150370.5295.4
2.-66Frank Kværner*Nes SIL62.10107.5112.511577.58082.5150165172.5360297.72
1.-74Chido Nnoli*Oslo SK72.8517518519197.5105110215231235536389.89
1.-83Eirik Sundeid*Askim SK75.70132.5140152.58592.595135145152.5387.5274.35
2.-83Snorre Lars Jr. Utengen*Lørenskog AK80.55125125130859095130140150370251.53
3.-83Sigurd Hansen*Halden SI78.80---9597.5100---10068.93
1.-93Nils-Petter Johansen*Askim SK91.85162.5172.5180105112.5120210217.5225517.5327.06
2.-93Teodor Maanum Grøndalen*Lørenskog AK85.65120127.5127.59095100140150160382.5250.73
1.-105Thomas Pedersen*Askim SK101.20150157.5157.597.5102.5105165175-427.5258.94
Junior 19-23 herrer
1.-74Simon Bråthe Johansen*Lenja AK73.80180190200.5110117.5120220232.5238545.5393.14
--74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport71.90160167.5175125133133180192.520000
1.-93Patryk Marek Zapala*Askim SK90.30175190205130140140230250260580369.63
1.-105Sander Jakobsen*Askim SK100.55190197.5202.5130137.5140230240245580352.23
2.-105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK99.50170180190150155157.5200210220565344.54
3.-105Johnny Stokke*Oslo SK96.20145160170137.5142.5147.5190205210507.5313.94
4.-105Andreas Andersson*Halden SI98.70150160167.5100105107.5210220225495302.84
1.-120Olve Heitmann*IL Kraftsport117.00180190195142.5147.5152.5260275282.5617.5357.22
Åpen herrer
1.-66Emil Røvik*Nes SIL65.35110120125808590160170180390308.72
1.-74Fredrik Aasgaard*Oslo SK73.80200207.5210135140-217.5227.5235575414.4
2.-74Rovin Bhandari*Oslo SK69.60132.5137.514582.58590165177.5190425319.9
1.-93Bo André Bergan*Oslo SK93.00255260-152.5157.5162.5295308313730.5458.9
2.-93Arild Kolshus*Askim SK88.20200210217.5125130132.5235250260607.5391.9
3.-93Halvard Ovesen*Christiania AK92.30205212.5220130135140220230237.5577.5364.11
4.-93Dmitrij Gordejev*Lenja AK87.90165175182.592.597.5100215225240522.5337.69
5.-93Kim Svalde*IL Kraftsport92.10150160170120125130170185200495312.39
6.-93Roman Telezhnyak*Christiania AK90.4515016017095102.5110180200210480305.66
7.-93Henrik Kolve Thunes*Oslo SK91.40160165172.582.582.585190202.5212.5470297.75
8.-93Morten Magnussen*Christiania AK87.40140150160102.5107.5110177.5187.5200447.5290.11
9.-93Sigvar Garfors*Oslo SK90.55---150155155---15095.46
1.-105Kristian Rosmo Eldegard*OPIL101.95225225232.5150155157.5260267.5272.5662.5400.15
2.-105Rolf-Magne Frøysland*IL Kraftsport101.50220230235145152.5152.5245255260642.5388.71
3.-105Martin Audil Martinsen*Lenja AK104.50200220230160170172.5220235235610365.15
4.-105Kim Nygård*Oslo SK101.70167.5175180142.5142.5150210217.5220542.5328
5.-105Andre Hoffmann*Nes SIL103.70160170175140145150200210220535321.11
6.-105Øivind Jul Hansen*Christiania AK103.90130140150100102.5110160175185435260.91
1.-120Øivind Back*Askim SK117.10245260277.5165170175285305.5305.5715413.48
2.-120Bernt-Erik Bergersen*Christiania AK108.95200202.5205132.5137.5142.5265275285622.5367.46
3.-120Per Olav Grønningen*Frogner AK116.65210220-140145152.5225--590341.55
4.-120Thomas Holmesland*Oslo SK119.00160172.518097.5105112.5190205220512.5295.25
5.-120Mads Falch Jørgensen*Christiania AK113.05165172.517595100105185200205485283.14
6.-120Christian Johansen*Oslo SK107.2016517518095100102.5172.5185192.5472.5280.33
7.-120Ole Jonny Kaldal*Frogner AK119.00160165175100105110170180200455262.13
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK121.20152.5157.5157.5162.5170175210227.5-537.5308.31
2.120+Robert Bekkeli Eide*Oslo SK138.00170170170125130130200207.5217.5517.5289.8
Veteran 40-49 herrer
1.-83Hans Erik Maack*Askim SK79.50120127.513595102.5107.5155160170412.5282.73
1.-105Christer Dehlin*Oslo SK99.90180190195120130135200212.5222.5552.5336.36
2.-105Øystein Aas*Askim SK101.35---185193193---185112
1.-120Jarle Adolfsen*Askim SK118.85190200210155160165210220225580334.2
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK127.70245255257.5190200202.5280290295750425.63
2.120+Kenneth Kvande*IL Kraftsport134.90225235245175182.5182.5265275-695390.59
Veteran 50-59 herrer
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK82.70150182.5200110120120200240270590394.65
2.-83Hogne Syversen*Lenja AK82.4575--14014514575--295197.68
1.-105Jarle Hoffmann*Nes SIL103.45150155160130135140170180-475285.33
1.-120Ingar Merli*Frogner AK116.20190205215130140145250265275635367.98
Veteran 60-69 herrer
1.-74Egil Walseth*Nes SIL66.70---8590----8566.17
1.-93Per Nagy*Lørenskog AK92.9513513514575--180202.5-390245.08
1.-105Leif Sydengen*Askim SK100.35---145152.5160---152.592.67
Veteran +70 herrer
1.-120Truls Kristensen*Askim SK109.45120135150110117.5120120142.5162.5430253.44
Åpen herrer
Gj.-83Kjell Egil Bakkelund*Sande KK82.55230240247.5180187.5195290310320755505.62

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anne Mari ClausenVeteran +7084Benkpress50kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Benkpress utstyrsfritt50kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Knebøy72.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Knebøy utstyrsfritt72.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft77.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt77.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt80kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft80kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt85kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft85kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt200kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt200kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt202.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt202.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt207.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt207.5kg
Bo André BerganÅpen93Knebøy utstyrsfritt255kg
Bo André BerganÅpen93Knebøy utstyrsfritt260kg
Bo André BerganÅpen93Markløft utstyrsfritt308kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt191kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt231kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft231kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt235kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft235kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt516kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt532kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt536kg
Hans Jørgen FjeldUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt100.5kg
Hogne SyversenVeteran 50-5983Benkpress utstyrsfritt140kg
Hogne SyversenVeteran 50-5983Benkpress utstyrsfritt145kg
Hogne SyversenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt145kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt215kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Markløft utstyrsfritt250kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Markløft265kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Markløft utstyrsfritt265kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Markløft utstyrsfritt275kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Markløft275kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt610kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt625kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt635kg
Julie Berger JohansenJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt147.5kg
Julie Berger JohansenJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt152.5kg
Kamilla KolvigÅpen63Markløft utstyrsfritt170kg
Kjell Egil BakkelundÅpen83Benkpress utstyrsfritt195kg
Kjell Egil BakkelundÅpen83Benkpress enkeltløft utstyrsfritt195kg
Kjell Egil BakkelundÅpen83Markløft utstyrsfritt320kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt238kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt540kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt545.5kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt182.5kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt200kg
Tormod AndersenVeteran 40-4983Markløft utstyrsfritt270kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Markløft utstyrsfritt270kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Sammenlagt utstyrsfritt560kg
Tormod AndersenVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt560kg
Tormod AndersenVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt590kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Sammenlagt utstyrsfritt590kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt40kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt43kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt40kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt43kg
Tove HansenVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt60kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt80kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt85kg
Tove HansenVeteran 50-5957Markløft utstyrsfritt87.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt87.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft87.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt183kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt188kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt190.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
1Sidedommer224FRune Johansen
1Sidedommer455FBjørn Astad
1Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
2Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Sidedommer361FEgil Walseth
2Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
3Hoveddommer455FBjørn Astad
3Sidedommer361FEgil Walseth
3Sidedommer224FRune Johansen
3Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
4Hoveddommer224FRune Johansen
4Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
4Sidedommer359FVegard Røysum
4Stevneleder455FBjørn Astad
5Hoveddommer455FBjørn Astad
5Sidedommer361FEgil Walseth
5Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
5Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
6Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
6Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
6Sidedommer455FBjørn Astad
6Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
7Hoveddommer224FRune Johansen
7Sidedommer455FBjørn Astad
7Sidedommer768FAnne Marie Hveding
7Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
8Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
8Sidedommer455FBjørn Astad
8Sidedommer361FEgil Walseth
8Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld