NM Styrkeløft Ungdom /Junior / Veteran



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion SørVest
Dato 19.11.2015
Stevnetype NM Styrkeløft Ungdom /Junior / Veteran
Sted Lurahallen, Sandnes
Stevneleder Valentinsen, Høiland, Novum, Astad, Sjøl, Fjeld
Sekretær Sigve Valentinsen, Malin Tjørhom, Anders Fjogstad
Antall deltakere 167
Antall resultat 161

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Madelen HalvorsenAskim SK56.10909510040454585100110250293.75
1.-63Lena SjølSande KK57.86160165170100104106150167170.5439.5504.06
2.-63Marthine MyhrOdin SK61.60120130140808590127.5137.5145375409.69
3.-63Julie Antonsen Oslo SK62.3514515515567.572.577.5125135142.5375405.9
4.-63Ragnhild Elise Dirdal*Sandnes AK60.908592.595606567.5125132.5135295325.12
5.-63Tiril Egeland NielsenSandnes AK59.819097.5102.552.557.56090100105265296.16
1.-72Marthe Engskar RamsrudOslo SK69.8514015015595100102.5125132.5140392.5391.05
2.-72Marianne WestumRøros SK63.501201251306567.570115125132.5325346.97
3.-72Kristine RøenSjøholt AK63.857082.587.535404595107.5107.5222.5236.56
--72Anna Dorthea EspevikOdin SK71.03175175175135145152.513514514500
1.-84Marie Elisabeth Oppedal*Bergen SK73.45107.5117.5117.567.577.577.5115125130300289.02
1.84+Alexandra StokkaSandnes AK101.90152.5162.5170110115117.5132.5140145432.5358.2
Junior 19-23 damer
1.-52Karen HesthammerOslo SK51.79162.516817092.592.595155160.5162.5427.5534.59
1.-57Julie FosseideKK-6752.39140147.5152.5758085142.5150155387.5480.31
2.-57Elise NovumSPUVI56.8210511011567.572.57587.592.595282.5328.63
1.-63Erle EngmarkOslo SK62.80175180-120125127.5175194.5194.5477.5514.03
2.-63 Ingvild HansenAskim SK59.9514014514587.592.595137.5142.5150390435.08
3.-63Ruth Sandbak BergeOdin SK61.69142.5147.5152.5606570142.5150155377.5411.97
4.-63Ruth MelandHaugaland AK62.14135140145758085135140140360390.67
5.-63Gunn Siri M. TjeltaGanddal AK62.71127.5132.5135757580130137.5142.5347.5374.5
6.-63Synne ValentinsenSandnes AK59.95110117.5125707075115127.5135327.5365.36
7.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.241151251258087.587.5105112.5120325356.66
8.-63Regine Viken WåleOslo SK61.44120130130606565110120125310339.36
9.-63Marte SveinsvollSandnes AK58.79107.5112.5117.5757575105110112.5297.5336.98
10.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport60.83909510072.577.580115120122.5292.5322.66
1.-72Inger-Lene SunnarvikIL Kraftsport71.52180187.5192.5122.5122.5127.5170175180500490.2
2.-72Maria Vik SkauOslo SK71.5217518519082.587.590140150162.5422.5414.22
3.-72Kristin BakkeliOslo SK66.20152.5160160909095155160160402.5416.63
4.-72Kjersti ÅslandKristiansand AK68.58140140147.5808590155162.5170392.5396.11
5.-72Katinka Bergsvendsen Gange*Oslo SK71.69132.5137.5137.5808587.5150160162.5380371.98
6.-72Elise HurtigOslo SK67.95135142.5147.59095100115120125367.5373.31
7.-72Emilie Anne HeimdalTSI Styrkeløft68.40100110122.56567.570100107.5115307.5310.88
8.-72Lise Rønning*KK-6763.69455057.5556062.56572.582.5200213.04
1.-84Birgitte KielsenHommersåk AK79.10205215220137.5142.5148177.5190197.5552.5508.8
2.-84Julie Berger JohansenAskim SK77.10180187.5192.595102.5105150160162.5457.5427.63
3.-84Linda Zahl PedersenKK-6781.95165170175909595157.5165165422.5381.56
4.-84Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK79.02135147.5152.562.56567.5160172.5180395363.95
5.-84Mari Fjell KaasaAskim SK78.03142.5147.5152.57577.580135145150375348.04
6.-84Siv FiskeTSI Styrkeløft74.32125130135657075120130137.5347.5332.24
7.-84Natalie Araneda*Odin SK77.20122.513013567.572.572.5135140-347.5324.57
--84Ylva GrønningsæterStavanger SK82.95135135135100100105130137.5142.500
1.84+Kine Helene FossbakkTSI Styrkeløft95.32175182.5200.5130.5132.5135150162.5177.5480405.79
Veteran 40-49 damer
1.-57Heidi Ottesen SolbergSande KK55.24130137.5140.57072.572.5135140148350.5416.85
2.-57Monica S. Rasmussen*Bryggen SK56.83125132.5137.56062.565140145150340395.45
1.-63Christine FreemanKristiansand AK62.02110115117.5606565115120125297.5323.32
1.-72Mette LoneSandnes AK70.39140147.5152.582.587.592.5145152.5155400396.44
2.-72Inger Hedvig BrynAskim SK70.11150160160909595135142.5147.5392.5390.07
3.-72Anne Sofie EnganBergen SK67.81105110117.567.572.575112.5117.5120310315.36
1.-84Anette GrøntvedtAskim SK81.53140150155707577.5110122.5130355321.49
2.-84Kim Eikefet*Odin SK81.7192.597.510057.56060115127.5137.5295266.83
1.84+Eva Engskar*IL Kraftsport84.10125132.5137.5107.5115120145152.5160405360.94
2.84+Eirin HerlandGanddal AK94.90140145150102.5107.5112.5130135137.5397.5336.56
Veteran 50-59 damer
1.-63Anita StavikFræna AK62.55145155.5160657073150160.5165389420.04
2.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport61.65758082.5505050105110117.5240262.03
1.-72Gro-Berit StavheimSjøholt AK71.91152.516016562.56570152.5162.5167.5397.5388.32
2.-72Lene EinarsenIL Kraftsport71.12137.5137.5142.582.582.582.5130137.5142.5362.5356.74
1.-84Anne Hellem*Bergen SK78.118592.597.55052.552.5130135137.5285264.37
1.84+Tove Michalsen*Rana KK86.3287.597.51055057.560120127.5132.5282.5248.63
Veteran 60-69 damer
1.-57Tove HansenIL Kraftsport55.79505560455052808590200236.02
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI90.3395102.510557.557.557.5135140142.5300258.84
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Marcus Bratli*Bryggen SK56.68115120125606567.5125135140332.5299.15
1.-66Hans Jørgen FjeldAskim SK65.51155165172.595102.5107.5145155165440347.6
2.-66Frank KværnerNes SIL63.94120127.5132.5808590155170175392.5316.47
1.-74Chido Nnoli*Oslo SK71.54177.5190190100107.5107.5230240245522.5385.19
2.-74Audun KvitværRana KK72.93175182.5190115120125162.5177.5190500363.45
3.-74Oliver Buvarp PettersenLenja AK73.44170177.5182.595100100180190195467.5338.1
4.-74Mats Eirik SelforsRana KK72.531551651758087.587.5172.5185190452.5330.23
5.-74Patryk PucinskiFræna AK68.32140150150100105105160170175410313.12
1.-83John Ivar PettersenSandnessjøen SK79.04217.5225230132.5135140200212.5220585402.48
2.-83Lars-Christian HolmenSPUVI82.05180180197.5130135135180195200515346.13
3.-83Mats Bagstevold NæssLenja AK81.66190195-909597.5210215215500337.05
4.-83Eirik SundeidAskim SK79.11177.5185192.5112.5115117.5165175180475326.61
5.-83Adnan PilicaAskim SK82.06170175185105112.5112.5150160175462.5310.85
6.-83Edvard Faa Nårstad*Sandnes AK81.31110120130115120125130145155395266.94
1.-93Alexander LancasterGanddal AK90.34255265272.5175180185235250275700446.04
2.-93Henrik HagenOslo SK88.03260265273140150155227.5235240650419.77
3.-93Ali Hamdan*Sande KK91.05202.5215220137.5145147.5242.5260280627.5398.27
4.-93Severin FatlandHommersåk AK87.7515516017595110110165175182.5452.5292.72
5.-93Henrik Gundersen LundeGanddal AK85.5215016016595100102.5160170180447.5293.6
1.-105Thomas PedersenAskim SK99.74210220225115122.5127.5160180190537.5327.45
2.-105Benjamin Teigland Jakobsen*Atlas SK94.65180190200120122.5127.5180190200517.5322.45
1.-120Julian SagøyKK-67113.62285295300190200200280295310805469.32
Junior 19-23 herrer
1.-66Ole Martin Hofseth*Oslo SK65.75185192.5192.5130135140185190200505397.79
1.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.31240252.5252.5132.5137.5142.5220240240617.5447.13
2.-74Kolbjørn Kverme Ronold*Ganddal AK72.45160170172.5125135137.5230230240535390.76
3.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport72.09165172.5177.5125130132.5190202.5215517.5379.33
4.-74Hans Christian Hellestø*Hommersåk AK72.32150160170125130137.5180195207.5502.5367.48
1.-83Nikolai SlettnesBrumunddal AK82.56280280290195200200240247.5252.5737.5493.83
2.-83Bay Alexander Engebråten SætherOslo SK82.59265275275182.5182.5187.5235247.5252.5710475.35
3.-83Jørgen Hylen-AasenOslo SK82.43272.5280-165170170245260265690462.44
4.-83Sebastian Daudon BakkenOslo SK79.21245245252.5192.5197.5202.5227.5230230685470.6
5.-83Håkon DanielsenØksfjord AK81.04265265270165167.5172.5230230240667.5452.03
6.-83Jostein FiveltunKK-6781.35245250260142.5150155225240250650439.14
7.-83Julian Røstad Klein*Nidarø SK82.56212.5222.5230137.5137.5145237.5250260627.5420.17
8.-83Fredrik Våge Hovland*Førde IL82.54200210215130137.5142.5237.5252.5257.5610408.52
9.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK77.54120130140115122.5125190200205462.5322.18
--83Jonas Dalby MathisenOslo SK82.31275275275182.5190190247.5257.5262.500
1.-93Joachim LindsethOslo SK92.67318325325200207.5212.5300323323855.5538.37
2.-93Benjamin AfzalOdin SK89.51310310317.5210215220270285285795508.96
3.-93Kenneth JeppesenOslo SK92.49262.5270275167.5172.5175230240250692.5436.14
4.-93Jan Sigurd KarlsenAskim SK92.03255265265165170172.5250257.5265685432.51
5.-93Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK92.05220235245140147.5152.5230250260652.5411.92
6.-93Sigurd Holmen ValentinsenSandnes AK84.20220230235150160165200215227.5622.5412.03
7.-93Emil Sæbø HenriksenStavanger SK92.41230240250130130140230240240610384.36
8.-93Kristian LorentzenFræna AK92.68195205212.5175182.5190190205212.5607.5382.24
9.-93Andreas Sebastian SundquistOslo SK92.47275275275170175180---175110.23
--93Daniel Storebø HammerslandOdin SK91.28307.5307.5307.5162.5162.5162.526528528500
--93Ralf A. MaleFræna AK92.66220245260240240245.523024024500
1.-105Erik FredriksenBrumunddal AK101.25310317.5317.5260270283270285-872.5528.39
2.-105Karl Christian JansenHalden SI102.59270285295180187.5195240252.5260750451.95
3.-105Kristoffer LundGanddal AK97.60255262.5270182.5182.5190245262.5270715439.51
4.-105Aksel StavheimSjøholt AK93.20230245260172.5172.5180215225230662.5415.79
5.-105Robin Berg TinglumKK-6798.40215225235145150155210220225610373.69
1.-120Sebastian WhiteGanddal AK118.62320330337.5255260260305317.5324.5910524.62
2.-120Henrik JensvoldRøros SK116.62325325335220230235270285292.5840486.28
3.-120Lars Markus LerdahlKK-67116.26235245255225235240225235250740428.76
4.-120Bjarte Vik Larsen*Bergen SK117.42250265265180187.5195250270290722.5417.53
5.-120Jørgen JensvoldRøros SK109.42235250260180190195235255282.5695409.7
6.-120Hans Andreas Fjell KaasaOslo SK118.72225235240185185185220235235660380.42
7.-120Christoffer NygårdRana KK111.59230240250140147.5155230240255645377.97
8.-120Theo OrstadStavanger SK116.22207.5212.5222.5130135140235250255607.5351.99
--120Karl Magne LundGanddal AK118.0332534034522522522527028530000
1.120+Joachim MerenyiHommersåk AK141.70320330335240260-250270270845471.34
2.120+Jørgen ImingenBrumunddal AK172.50275287.5300225230237.5200212.5220750406.43
3.120+Kevin Berg TinglumKK-67134.02250260267.5200205210240250-720405.07
4.120+Erik Røen*Sjøholt AK125.52247.5252.5255152.5155157.5280285285687.5391.46
5.120+Dan Haugsengen*Ganddal AK146.63245255260145152.5160260270280682.5378.86
Veteran 40-49 herrer
1.-74Ole Martin SøndervikSandnes AK73.04160170175110115117.5175182.5187.5472.5343.08
2.-74Per G. Gåsdal*Giske SK70.90100105112.5100110110165180185392.5291.31
1.-83Olav GjeitangerHommersåk AK81.85215225225140145145225230235585393.76
2.-83Kjell Ove Roseth*Haugaland AK82.22140160160145157.5160170185190510342.36
1.-93Roy Kjetil DanielsenSandnes AK90.23210230240160167.5172.5250260270657.5419.22
2.-93Michael HellestøHommersåk AK92.71230240250152.5160165230240250650408.92
3.-93Bjarte Waldemarsen*Bergen SK91.67200220225150160167.5230250260640404.86
4.-93John Bang*Stavanger SK92.30180190200130130137.5260270280600378.3
5.-93Alf Henrik Dahle*Bjørgvin SK83.78130140150100105107.5180200200425282.12
1.-105Roy DuåsHommersåk AK101.47245252.5260175182.5187.5245255257.5697.5422.06
2.-105Arve RønnekleivSandnes AK101.45180190200132.5140145260270301610369.17
3.-105Jan Arne OlsenOdin SK103.76210222.5222.5145155155220227.5227.5575345.06
1.-120Per Ove SjølSande KK117.43310310330.5210217.5225280295302.5858495.84
2.-120Lars Dalby Markussen*Halden SI113.27265270275165170170270290307747435.87
1.120+Alexander NilssonAskim SK127.02315320325240250255290300300870494.16
2.120+Åge BerntsenMelhus IL150.73340350350215--280290-845467.2
3.120+Thorleif ThorsenHaugaland AK146.71260265280222.5230230265280290790438.45
4.120+Runar SaxegårdLenja AK121.00195205212.5192.5197.5200220245250650372.97
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.75155165175122.5130135175195205515371.32
1.-83Tormod AndersenLenja AK81.74240260281.5110120125230250275656.5442.28
2.-83Geir Ottar OlsenMoss SIK82.05210220220135140145220220242.5607.5408.3
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK85.60280280280200210210250265283755495.05
2.-93Stig Rune NielsenSandnes AK91.92210220220155155165210225235610385.34
3.-93Asgeir Eide-Olsen*Bergen SK92.31175185190115120125190200205505318.35
1.-105Roger EriksenBrumunddal AK104.02237.5247.5252.5192.5197.5202.5242.5250255710425.65
2.-105Freddy SvendsenLenja AK102.17200210220180185190210220225635383.22
3.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK104.19200212.5-150160160210220230592.5355.03
4.-105Freddy SætherMelhus IL103.52200205205155160160200205205560336.34
5.-105Bjørn SolbergBrumunddal AK101.97170180185150155162.5190202.5210550332.2
6.-105Jarle HoffmannNes SIL103.21160170177.5150157.5162.5185195212.5535321.7
1.-120Sven Jøran HaugenNes SIL110.32230230240180185190220230232.5660388.08
2.-120Bengt Eide-Olsen*Bergen SK108.62200212.5212.5145155-200210220565333.8
3.-120Bård Arve Havnerås*Bjørgvin SK118.47130150-150165175175200210535308.53
Veteran 60-69 herrer
1.-83Sveinung EgelandHommersåk AK81.53200200200135140142.5220232.5235572.5386.27
1.-93Per Nagy*Lørenskog AK91.931301401408085-180195202.5420265.31
1.-105Rolf StenbergSande KK103.14245245250175175185255265280685411.96
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK109.80210220230210218222.5190200207.5648381.54
2.-120Robert ØrenBergen SK108.45200210215170170175200215222.5612.5362.05
Veteran +70 herrer
1.-66Rolf A. HalvorsenOdin SK64.54708090105--100120127.5322.5258
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK87.92155167.5175105112.5112.5150167.5172.5445287.56

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexander LancasterUngdom 14-1893Knebøy255kg
Alexander LancasterUngdom 14-1893Knebøy265kg
Alexander LancasterUngdom 14-1893Sammenlagt685kg
Alexander LancasterUngdom 14-1893Sammenlagt700kg
Alexander NilssonVeteran 40-49120+Benkpress250kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress110kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress115kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress117.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft110kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft115kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft117.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Sammenlagt432.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt215kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt220kg
Anita StavikVeteran 50-5963Benkpress73kg
Anita StavikVeteran 50-5963Knebøy155.5kg
Anita StavikVeteran 50-5963Markløft160.5kg
Anita StavikVeteran 50-5963Sammenlagt389kg
Anna Dorthea EspevikÅpen72Benkpress enkeltløft152.5kg
Anna Dorthea EspevikUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft152.5kg
Anna Dorthea EspevikJunior 19-2372Benkpress enkeltløft152.5kg
Annemari Løberg LarsenJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt172.5kg
Annemari Løberg LarsenJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt180kg
Annemari Løberg LarsenJunior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt395kg
Bård Arve HavneråsVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt175kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt265kg
Bjarte WaldemarsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt220kg
Bjarte WaldemarsenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt260kg
Bjarte WaldemarsenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt630kg
Bjarte WaldemarsenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt640kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt130kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt130kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt135kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt135kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Knebøy utstyrsfritt165kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Knebøy utstyrsfritt175kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Knebøy utstyrsfritt175kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt195kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Markløft utstyrsfritt195kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Markløft utstyrsfritt205kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt205kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt505kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Sammenlagt utstyrsfritt505kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Sammenlagt utstyrsfritt515kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt515kg
Chido NnoliJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt240kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt240kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft240kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft245kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt245kg
Chido NnoliJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt245kg
Dan HaugsengenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt255kg
Dan HaugsengenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt260kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt405kg
Fredrik Våge HovlandJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt257.5kg
Hans Christian HellestøJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Heidi Ottesen SolbergVeteran 40-4957Knebøy140.5kg
Henrik HagenUngdom 14-1893Knebøy260kg
Jarle AabergVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Joachim LindsethJunior 19-2393Knebøy318kg
Joachim LindsethJunior 19-2393Knebøy325kg
Joachim LindsethJunior 19-2393Markløft323kg
Joachim LindsethJunior 19-2393Sammenlagt855.5kg
John BangVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt260kg
John BangVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt270kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt222.5kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt230kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt260kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt605kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt617.5kg
Julian Røstad KleinJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt627.5kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Markløft295kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Markløft310kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Sammenlagt775kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Sammenlagt790kg
Julian SagøyUngdom 14-18120Sammenlagt805kg
Julie Antonsen Ungdom 14-1863Knebøy155kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress95kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress95kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft95kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft95kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy168kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy168kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy170kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy170kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Markløft160.5kg
Karen HesthammerÅpen52Markløft160.5kg
Karen HesthammerÅpen52Markløft162.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Markløft162.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt420kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt420kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt425.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt425.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt427.5kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt427.5kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress130.5kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress132.5kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress135kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress enkeltløft130.5kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress enkeltløft132.5kg
Kine Helene FossbakkJunior 19-2384+Benkpress enkeltløft135kg
Kjell Ove RosethVeteran 40-4983Benkpress utstyrsfritt160kg
Kjell Ove RosethVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160kg
Kolbjørn Kverme RonoldJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt135kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt265kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt270kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt275kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Markløft utstyrsfritt290kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Markløft utstyrsfritt307kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Markløft307kg
Lars Dalby MarkussenVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt747kg
Lena SjølUngdom 14-1863Benkpress100kg
Lena SjølUngdom 14-1863Benkpress104kg
Lena SjølUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft100kg
Lena SjølUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft104kg
Lena SjølUngdom 14-1863Knebøy160kg
Lena SjølUngdom 14-1863Knebøy165kg
Lena SjølUngdom 14-1863Markløft150kg
Lena SjølUngdom 14-1863Markløft167kg
Lena SjølUngdom 14-1863Markløft170.5kg
Lena SjølUngdom 14-1863Sammenlagt419kg
Lena SjølUngdom 14-1863Sammenlagt436kg
Lena SjølUngdom 14-1863Sammenlagt439.5kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt125kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt135kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt140kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt102.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft140kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt140kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft140kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt140kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt300kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt340kg
Per Ove SjølVeteran 40-49120Knebøy330.5kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt135kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt285kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt292.5kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt295kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Benkpress105kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Benkpress105kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Benkpress enkeltløft105kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Knebøy90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Markløft100kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Markløft120kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Markløft127.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Markløft127.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Sammenlagt295kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Sammenlagt315kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Sammenlagt322.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Sammenlagt322.5kg
Sebastian WhiteJunior 19-23120Sammenlagt910kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Benkpress140kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Knebøy200kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Markløft232.5kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Sammenlagt572.5kg
Tarald Knudsen ØvrebøJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt245kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Knebøy281.5kg
Tormod AndersenVeteran 40-4983Knebøy281.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress50kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft90kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt195kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt200kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress218kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft218kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Sammenlagt648kg
Nordisk rekord

Lena Sjøl 63 kg Ungdom
170,5 kg Markløft
436 kg og 439,5 kg Sammenlagt

Anna Dorthea Espevik 72 kg Ungdom
152,5 kg Benkpress

Karen Hesthammer 52 kg Junior
168 kg og 170 kg Knebøy
420 kg, 425,5 kg og 427,5 kg Sammenlagt

Chido Nnoli 74 kg Ungdom
230 kg, 240 kg og 245 kg Markløft





Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer274FOve Johansen
1Sidedommer232I/2Jan Sjøl
1Teknisk kontrollør294FWilly Tjelle
1Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer274FOve Johansen
2Sidedommer232I/2Jan Sjøl
2Teknisk kontrollør294FWilly Tjelle
2Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
3Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
3Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
3Sidedommer227I/2Egil Kroknes
3Teknisk kontrollør540RHenning Tornes
3Stevneleder605I/2Linda K. Høiland
4Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
4Sidedommer294FWilly Tjelle
4Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
4Teknisk kontrollør274FOve Johansen
4Stevneleder605I/2Linda K. Høiland
5Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
5Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
5Sidedommer455I/2Bjørn Astad
5Teknisk kontrollør614FHege Berge
5Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
6Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
6Sidedommer274FOve Johansen
6Sidedommer577FArne Sandstøl
6Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
7Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
7Sidedommer540RHenning Tornes
7Sidedommer200I/1Vidar Tangen
7Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
8Hoveddommer651I/2Stian Botnen
8Sidedommer236I/2Terje Sandbo
8Sidedommer605I/2Linda K. Høiland
8Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
9Hoveddommer614FHege Berge
9Sidedommer455I/2Bjørn Astad
9Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
9Teknisk kontrollør607FAnders Fjogstad
10Hoveddommer651I/2Stian Botnen
10Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
10Sidedommer294FWilly Tjelle
10Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
11Hoveddommer614FHege Berge
11Sidedommer607FAnders Fjogstad
11Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
11Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad

Videoer (4)