Åpent stevne



Fakta

Arrangør Christiania AK
Dato 12.12.2015
Stevnetype Åpent stevne
Sted Oslo
Stevneleder Kristin Hagset
Sekretær Magnus Jørgensen, Bjørnar Smestad
Antall deltakere 24
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Susanne Linnea Leer*Christiania AK56.30809097.5505560115125132.5282.5331.01
Junior 19-23 damer
1.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK53.90102.5107.511052.557.5-102.5107.5112.5275333.38
Åpen damer
1.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.40127.5132.51356567.570162.5172.5177.5380411.08
2.-63Julie Dahle*Christiania AK61.10110115120505560105115125305335.32
1.-72Anne Marie Hveding*Christiania AK69.00112.512012572.577.580135142.5150340341.63
Veteran +70 damer
1.-63Jorunn Jacobsen*Oslo SK61.30---5557.560---57.563.05
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK80.506067.572.55052.555808590215196.06
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Joakim Pedersen Liljeberg*Ringerike AK103.30---165175180---175105.19
Junior 19-23 herrer
1.-83Bård Lorentzen*Christiania AK79.80130140150105110115190200205470321.39
2.-83Zygimantas Osinskas*Ringerike AK79.00130140147.5100107.5112.5167.5180190442.5304.53
3.-83Ketil Østnor*Christiania AK77.50135142.5155758590155170175420292.7
1.-105Håvard Borg KrabyOslo SK98.00195195200140147.5150235245245575352.82
2.-105Johnny Stokke*Oslo SK98.00160170175140145145195205212.5525322.14
Åpen herrer
1.-66Kai Sindre Gunderhuset*Ringerike AK64.90---132.5140140---140111.47
1.-93Øystein Furnes*Giske SK92.90220240250140160165220240250665417.95
2.-93Dmitrij Gordejev*Lenja AK90.2017518519097.5102.5105220245250537.5342.76
3.-93Roman Telezhnyak*Christiania AK91.40160170175100110120195210225485307.25
1.-105Bård Ove Hoel*Fræna AK103.70225235245160167.5167.5260275285690414.14
2.-105Halvard Ovesen*Christiania AK97.90210217.5225137.5142.5147.5220230240612.5376.01
1.-120Øivind Back*Askim SK117.30---175177.5180---175101.17
2.-120Daniel Gromstad Martinussen*Askim SK108.00---167.5167.5172.5---172.5102.1
Veteran 40-49 herrer
1.-105Tom Espen Eide*Nes SIL103.80150160170140145150200210-515309
2.-105Kent Jakobsson*Ringerike AK103.40185195205100110110190205-510306.46
Veteran 60-69 herrer
1.-83Bjarne Synstad*Lørenskog AK81.80---140150150---150101.01

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer808FLene Einarsen
1Sidedommer359FVegard Røysum
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer808FLene Einarsen
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld

Videoer (1)