Syd-Norsk



Fakta

Arrangør Hommersåk AK
Dato 19.10.2002
Stevnetype Syd-Norsk
Sted Hommersåk
Stevneleder A.Gismervik
Sekretær R.Hanssen
Antall deltakere 24
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-60Linda Kåda HøilandHommersåk AK59.30147.5--62.5--160--370416.29
Åpen damer
1.-75Tone IngebretsenSandnes AK71.10162.5--80--157.5--400393.72
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Per Eivind SandvikGanddal AK60.70115--65--140--320270.05
1.-75Kjetil ØksnevadGanddal AK73.70150--105--160--415299.38
1.-82.5Vidar AndreassenGanddal AK77.70170--100--200--470326.98
1.-75Joakim AmdalGanddal AK72.30170--100--190--460336.49
1.-82.5Jøren Skadsem EikelandGanddal AK79.20182.5--85--197.5--465319.5
1.-100Andreas HjelmtveitHommersåk AK96.20250--140--313--702.5434.57
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Anders G. OhmStavanger SK80.40100--140--130--370251.82
1.-100Frode FjogstadHommersåk AK99.70277.5--175--265--717.5437.17
Åpen herrer
1.-82.5Frode BerentsenGanddal AK76.70260--170--240--670470.14
2.-82.5Sigve SimonsenHaugesund SK82.50200--125--210--535358.4
3.-82.5Bård IdsøStavanger SK75.40180--135--200--515365.6
1.-90Dag Øivind MadsenOslo SK88.20205--142.5--220--567.5366.09
1.-100John BangHaugesund SK99.20270--152.5--300--722.5441.16
2.-100Mikael RødsethÅlesund SK98.50240--150--260--650398
3.-100Paal RefslandGanddal AK98.70210--110--225--545333.43
1.-110Tor Herman OmlandKarmøy SK106.30322.5--192.5--285--800476
2.-110Leif SkjørestadStavanger SK105.10220--135--220--575343.51
1.-125Kjetil TollefsenStavanger SK121.40240--192.5--260--692.5397.08
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Arne SandstølGanddal AK64.30105--72.5--137.5--315252.79
1.-90Keith BrysonGanddal AK85.80180--100--230--510334
Veteran 60-69 herrer
1.-90Arnfinn SkadsemGanddal AK88.30145--100--165--410264.33
1.-100Trygve HaaveGanddal AK99.00160--115--180--455278.05

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0355FOdd Einar Rindarøy
0358Arild Gismervik
0366FSigve Valentinsen
0465Ole Andreas Ådnanes
0536FThor Olav Berentsen