KM-lag ungdom



Fakta

Arrangør Rakkestad KK
Dato 19.11.1989
Stevnetype KM-lag ungdom
Sted Rakkestad
Stevneleder Jan Monstad
Sekretær Pia Bratteli
Antall deltakere 24
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Unn Merete LieAremark AK59.50105115120758083---203227.79
2.-60Hanne WahlstrømHalden SI58.501001051105052.555---162.5184.78
1.-67.5Kari Mette HansenHalden SI66.30606565505555---115118.9
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Finn Hugo ZahlAskim SK58.2095105110808587.5---197.5173.27
2.-60Stian BergerHalden SI59.40100110117.56572.577.5---190163.55
1.-67.5Bjørn Ingar StrømAskim SK66.40145152.516095100102.5---252.5197.28
2.-67.5Jan Børre JohansenAskim SK62.101601601708082.585---245202.62
3.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK64.20145155160859092.5---245196.86
4.-67.5Tore RafossAskim SK60.30130140142.582.58587.5---225191.03
5.-67.5Christoffer HansenHalden SI65.8011012013077.582.585---212.5167.28
6.-67.5Atle HenriksenLenja AK66.001201201307077.580---207.5162.93
7.-67.5Tor-Arne MoenAskim SK61.40125132.5132.57072.575---205171.24
1.-75Bjørn Rino LundHalden SI75.00185195202.5102.5107.5110---312.5222.69
2.-75Geir-Ove EggestølAskim SK67.60150157.5162.595100102.5---265204.08
3.-75Johnny HansenHalden SI71.601351451607582.590---242.5178.65
1.-82.5Paal-Rune WianAskim SK76.20180195-140147.5150---345243.16
2.-82.5Pål GuddalAskim SK75.40175190195115122.5127.5---312.5221.84
3.-82.5Dan Stephan ZwilgmeyerHalden SI81.1013013014097.5102.5105---245165.84
4.-82.5Atle MalmquistHalden SI76.40135142.5147.57582.587.5---230161.83
5.-82.5Jan Morgan AspelundHalden SI79.20130135140859090---230158.03
6.-82.5Kenneth KvalheimAremark AK75.30100110110656565---175124.36
7.-82.5Roger KalsøyLenja AK81.00110110110107.5112.5115---112.576.21
1.-100Bård Roos SvendsenLenja AK92.30150155155105110112.5---265167.08
1.-110Andreas VaalerAremark AK108.8011012013590100105---240141.72

Rekorder

Unn M. Lie Benkpress 83 kg

1. Askim SK II
2. Askim SK I
3. Halden SI I
4. Halden SI II
5. Aremark AK
6. Lenja AK


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1224FRune Johansen
1379FSteinar Wahl