NM junior



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 13.11.1999
Stevnetype NM junior
Sted Øraker skole, Oslo
Stevneleder Bjørn Astad
Sekretær Trude Fagerli
Antall deltakere 39
Antall resultat 39

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Marit MyrvangBrumunddal AK55.60110--60--115--285337.21
2.-56Anett H. LangvaBrunholmen AK53.90100--45--112.5--257.5312.17
1.-82.5Hildeborg J. HugdalSauda IL82.20170--77.5--155--402.5362.93
Junior 19-23 damer
1.-67.5Therese FostervoldNes SIL66.50145--75--147.5--367.5379.15
2.-67.5Tine Marie BrovoldBrumunddal AK60.90102.5--50--115--267.5294.81
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Joakim BjerkeRøros SK67.50220--130--155--505389.36
2.-67.5Terje HaugeFørde IL67.50190--105--180--475366.23
3.-67.5Jon Rollef OmdalUlefoss AK67.50130--85--177.5--392.5302.62
1.-75Anders G. OhmStavanger SK75.00200--105--182.5--487.5347.39
2.-75Petter ÅsbergSundbyfoss SK75.00165--102.5--197.5--465331.36
3.-75Tom K. JonasAlta AK75.00170--92.5--200--462.5329.58
1.-82.5Alexander KirketeigFørde IL82.50210--127.5--250--587.5393.57
2.-82.5Morten André ForsbergRøros SK82.50160--97.5--205--462.5309.83
1.-90Frode FjogstadHommersåk AK90.00255--145--245--645411.77
2.-90Tore Kristian SvendsenSkogn IL90.00237.5--130--260--627.5400.6
3.-90Lasse TrogstadSande KK90.00240--130--220--590376.66
4.-90Daniel StisenKristiansand AK90.00225--125--210--560357.5
5.-90Karl Fritz JenssenUlefoss AK90.00180--120--200--500319.2
6.-90Erlend BermingrudDrammen SI90.00165--135--180--480306.43
1.-100Geir GåslandAlta AK100.00290--160--305--755459.49
1.-110Jørn HøysetFlorø TIF110.00305--157.5--320--782.5460.5
2.-110Jan Gunnar PedersenFlorø TIF110.00225--135--230--590347.22
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF67.50200--115--210--525404.78
2.-67.5Kim Are JacobsenFlorø TIF67.50185--102.5--187.5--475366.23
3.-67.5Kay Åge JacobsenFlorø TIF67.50190--102.5--175--467.5360.44
1.-75Frode BerentsenSandnes AK75.00270--180--240--690491.69
2.-75Glenn Robert BenjamindsenValdres AK75.00140--95--190--425302.86
1.-82.5Arild BoknebergKarmøy SK (nedlagt)82.50230--142.5--242.5--615411.99
2.-82.5Kjetil OlsenAlta AK82.50220--120--230--570381.84
3.-82.5Thomas PuzichaHalden SI82.50180--112.5--195--487.5326.58
1.-90Tor Herman OmlandKarmøy SK (nedlagt)90.00255--145--260--660421.34
1.-100Einar GilbergKK-67100.00250--140--270--660401.68
2.-100Per Morten BrekkenRøros SK100.00225--155--245--625380.38
3.-100Ronny WeumSande KK100.00235--145--235--615374.29
4.-100Fredrick SkårBrumunddal AK100.00240--125--230--595362.12
5.-100Vemund ThorbjørnsenSande KK100.00220--120--205--545331.69
1.-110Erlend MyhreOslo SK110.00232.5--137.5--262.5--632.5372.23
1.-125Mathias Bache-GabrielsenSPUVI125.00350--195--290--835475.78
2.-125Stig AllergodtBrumunddal AK125.00285--160--255--700398.86

Rekorder

Terje Hauge Førde IL kl. 67,5 kg, sammenlagt 475 kg (ungdom)
Frode Berentsen Sandnes AK kl. 75 kg, benkpress 180 kg (eldre jr.)
Frode Berentsen Sandnes AK kl. 75 kg, sammenlagt 690 kg (eldre jr.)
Geir Gåsland Alta AK kl. 100 kg, sammelagt 755 kg (yngre jr.)
Jan G. Pedersen Florø T&IL kl. 110 kg, sammenlagt 590 kg (ungdom)
Jørn Høyseth Florø T&IL kl. 110 kg, markløft 320 kg (yngre jr.)
Jørn Høyseth Florø T&IL kl. 110 kg, sammenlagt 782,5 kg (yngre jr.)


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1192I/1Jan Ståle Bigseth