Regionmesterskap region Øst



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 04.02.2017
Stevnetype Regionmesterskap region Øst
Sted Askim
Stevneleder Vidar Kristiansen/Per Fjeld
Sekretær Per-Ole Røed/Johan Vatvedt
Antall deltakere 49
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emilie DahlNes SIL49.657075753032.53595100105215277.67
Junior 19-23 damer
1.-72Monika KvamBrumunddal AK70.20142.5150152.5909597.5130137.5142.5392.5389.71
1.84+Veslemøy Klokkersveen KristensenBrumunddal AK103.85---8592.5100---92.576.22
Åpen damer
1.-63Jenny Marie JohansenOslo SK61.8517017017097.5102.5105170175177.5442.5481.93
2.-63Linn Andersen EngevikBrumunddal AK59.95137.5142.514597.5102.5102.5135140145387.5432.3
3.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.85---100102.5105---105114.36
1.-72Bavan ShafeiOslo SK66.50---100105110---110113.49
1.-84Julie Berger JohansenAskim SK82.45225230232.5130132.5132.5165177.5177.5540486.16
2.-84Anna Sørlie HerangerOslo SK82.55190200210115120125182.5190195515463.35
3.-84Eva EngskarIL Kraftsport83.15132.5140-162.5172.5175145160-462.5414.54
4.-84Camilla ThornquistAskim SK82.05---9597.597.5---9585.75
1.84+Lene GranlyOslo SK86.60195202.5207.5110115120170180185512.5450.39
2.84+Stine Mari ForsbergBrumunddal AK100.3515516517095102.5105145155160430357.63
Veteran 40-49 damer
1.-52Cathrine BjellandLørenskog AK51.657580804042.54595105-225281.95
1.-63Inger Hedvig BrynAskim SK62.65152.5157.5157.587.59395142.5150155402.5434.1
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Ludvik MoenBrumunddal AK73.10170180185125130132.5150160165482.5350.1
1.-83Hermann MoenBrumunddal AK82.45190202.5210145150155180190195555371.91
Junior 19-23 herrer
1.-83Tore FlobergseterOslo SK81.35105112.5117.58087.592.5150160165375253.35
1.-93Henrik HagenOslo SK92.10280292.5292.5170177.5182.5260272.5272.5742.5468.59
Åpen herrer
1.-66Hans Erik FolkesethHalden SI64.85235240-150155157.5275275285682.5543.75
1.-83Marius ØdegårdBrumunddal AK82.65190202.5207.5117.5120127.5185195200517.5346.31
1.-93Erik ElvsvingenNes SIL91.90230245255150160170260270270695439.1
2.-93Frode Flinth WestbyHalden SI92.00147.5157.5165192.5200202.5192.5202.5212.5570359.96
3.-93Mads SæløenOslo SK91.35170180190115125135200215225540342.2
4.-93Håkon BjørnsethNes SIL92.90170180185115120125175190205510320.54
5.-93John Andre BergerAskim SK90.00---180190200---200127.68
1.-105Erik FredriksenBrumunddal AK100.50337.5337.5345265270275280290292.5902.5548.18
2.-105Kenneth JeppesenOslo SK103.60285295305207.5212.5215260275282.5792.5475.82
3.-105Jan Sigurd KarlsenAskim SK102.40265275280175185192.5245255265730440.19
--105Stian Robrahn Askim SK93.80---155155155---00
--105Øystein AasAskim SK103.15180--260260260180--00
1.-120Carl Petter SommersethOslo SK114.30325335340235235240290305312.5892.5519.44
2.-120Erlend WeiseOslo SK111.90210220227.5140145152.5250265275655383.5
3.-120Andre HoffmannNes SIL110.40200210220157.5165172.5200215225610358.56
4.-120Daniel Gromstad MartinussenAskim SK107.30---207.5215222.5---222.5131.99
1.120+Hans Andreas KaasaOslo SK139.35---205215220---220123.02
Veteran 40-49 herrer
1.-120Thomas PuzichaHalden SI106.65250257.5265155162.5165240255260685407.16
-120+Robert Bekkeli EideOslo SK150.7026527527519520020521023024500
Veteran 50-59 herrer
1.-74Jan RoytvandOPIL68.95---8595----9572.03
1.-83Hans Erik MaackAskim SK82.75135140142.5105110-170182.5185437.5292.56
1.-105Jarle HoffmannNes SIL104.15200205210150160165190200200560335.61
2.-105Tor GranvangBrumunddal AK101.20---200200200---200121.14
1.-120Ronny AndersenLørenskog AK118.50185187.5195130140145200210-550317.13
2.-120Alf GranvangBrumunddal AK106.95---170180185---185109.85
3.-120Terje C. SamuelsenHalden SI108.00---180185185---180106.54
Veteran 60-69 herrer
1.-83Bjarne SynstadLørenskog AK81.75---210220220---210141.46
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK109.75220230230210220220180200210640376.9
Veteran +70 herrer
1.-120Truls KristensenAskim SK112.65---120125127.5---12573.05
Åpen herrer
Gj.-93Julian LysvandSteinkjer SK92.35302.5310315230230235305305305850535.76

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress162.5kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress162.5kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Markløft275kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Markløft285kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Sammenlagt682.5kg
Inger Hedvig BrynVeteran 40-4963Benkpress93kg
Inger Hedvig BrynVeteran 40-4963Benkpress95kg
Inger Hedvig BrynVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft93kg
Inger Hedvig BrynVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft95kg
Inger Hedvig BrynVeteran 40-4963Sammenlagt402.5kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Knebøy195kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Knebøy202.5kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Knebøy207.5kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Markløft170kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Markløft180kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Markløft185kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Sammenlagt497.5kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Sammenlagt507.5kg
Lene GranlyVeteran 40-4984+Sammenlagt512.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer807FKaren Hesthammer
1Sidedommer682FAnita Stavik
1Sidedommer455FBjørn Astad
1Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
1Stevneleder503RPer-Ole Røed
2Hoveddommer682FAnita Stavik
2Sidedommer808FLene Einarsen
2Sidedommer807FKaren Hesthammer
2Teknisk kontrollør455FBjørn Astad
2Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
3Hoveddommer682FAnita Stavik
3Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer207FAtle Edvardsen
3Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
3Stevneleder503RPer-Ole Røed
4Hoveddommer682FAnita Stavik
4Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
4Sidedommer207FAtle Edvardsen
4Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
4Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld