Regionmesterskap utstyrsfritt region Vest



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 11.02.2017
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt region Vest
Sted Bergen
Stevneleder Cristian Solheim
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 57
Antall resultat 57

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Tiri Marie Nese*Bergen SK54.3080901004042.5456062.580215259.16
2.-57Celine Askvik Faugstad*Bergen SK54.80657075354042.5708090200239.34
1.-72Marthine Myhr*Odin SK65.40100105-8082.5878090100292304.96
1.-84Eirinn Christiansen Vågene*Odin SK73.50107.5115120505555120130132.5302.5291.28
Junior 19-23 damer
1.-57Angela Benedicte Mejia*Bergen SK56.20100105110404550100110120280328.52
1.-63Seline Sighaug Magnussen*Bryggen SK59.20127.5132.5137.5606567.5125135140337.5380.23
2.-63Rikke Sofie Amundsen *Bergen SK61.601051101155557.560140150161322.5352.33
1.-72Ruth Sandbak Berge*Odin SK67.10132.5140145657070140155167.5372.5381.81
Åpen damer
1.-52Yaritza Mayquelis Barrera Quintero*Atlas SK51.66100110117.542.547.552.5125135142.5307.5385.3
1.-57Lena Akre Sjo *Bergen SK55.40708090404550708090215255.12
1.-63Sunniva Nordskog*Odin SK62.2812012513082.587.587.5150160165377.5408.98
2.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK61.001411451506567.570140147.5152.5370407.26
1.-72Gina Bakke Bolstad*Odin SK69.60132.5142.5147.5808587.5152.5162.5167.5395394.53
2.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK71.40135140145808587.5140150157.5380372.97
3.-72Ragnhild Hanch Hansen*Odin SK72.00112.5120125758082.5152.5160167.5360351.36
4.-72Stina Christiane Valmestad*Bergen SK70.70100107.5115556062.5120135145305301.37
1.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Bergen SK81.70150160171757582.5160180201.5433.5392.14
2.-84Anne Sivertsen*Bergen SK75.00110120125556060130140150315299.44
3.-84Mariann Dale*Bergen SK81.70110120130556060130140150315284.95
4.-84Jeanette A. Fagerlid*Bjørgvin SK76.50606570657075110117.5122.5262.5246.51
Veteran 40-49 damer
1.-72Siren Loy*Bergen SK70.508595100606567.5105110120285282.15
2.-72Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa69.30808087.560657095105115267.5267.98
1.84+ Karen Gyda Skålvoll*Bjørgvin SK85.008585905052.555100105110252.5223.87
Veteran 50-59 damer
1.-84Anne Hellem*Bergen SK83.009097.5102.5505557.5130140145302.5271.4
Veteran 60-69 damer
1.-57Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK55.205561.5654043.543.58087.593192.5229.08
1.-63Marit K. Rein Wichne*Bergen SK63.0027.530-27.53032.5657375133142.84
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK64.20135145.515090101102145165185.5411.5330.64
1.-83Adrian Villanger*Nordhordland SK81.90160167.5175859095155165172.5437.5294.39
2.-83Patrick Hilleren Skår*Bergen SK77.501251351459097.5105140160170420292.7
1.-93Levi Breivik*Bergen SK84.50100115125708087.5120155170375247.73
2.-93Aleksander Vold*Bergen SK91.601001151207072.575155170172.5357.5226.23
Junior 19-23 herrer
1.-83Henrik André Walle*Odin SK80.90155162.5170909097.5190200205472.5320.31
2.-83Torbjørn Svendsen*Nordhordland SK82.10170175175105110112.5160167.5167.5440295.64
1.-105Inge Audun Kjoberg*Sogndal IL102.80220235240137.5145150250270285.5670.5403.71
Åpen herrer
1.-74Yngve Hopen*Odin SK73.80180190195110115120240250260570410.8
2.-74Tim Lokøen*Nordhordland SK71.25140160180100112.5122.5140160185487.5360.46
1.-93Alexander Kirketeig*Odin SK92.97250263.5270175182.5185265277.5290742.5466.51
2.-93Sveinung Fosen Simonsen*Bergen SK92.98185195205130137.5145225237.5250600376.98
3.-93Miran Klepo*Bjørgvin SK89.25185195200165170170190200200555355.81
4.-93Erlend Fikse*Bjørgvin SK92.00200210215100110115200210222.5547.5345.75
5.-93Erlend Nygård*Bjørgvin SK87.90150170180100117.5117.5180200210490316.69
1.-105Knut Havnen Johansen*Odin SK103.50217.5230235152.5160162.5265290290660396.4
2.-105Fredrik Harkestad*Odin SK104.90212.5222.5227.5145150152.5235247.5250625373.63
3.-105Espen D. Fosse*Bjørgvin SK97.70190200205130140145227.5232.5-577.5354.82
4.-105Christian Skoge*Odin SK100.90165180185145150152.5210225230565342.62
1.-120Hans Marius Liabø*Odin SK118.38150200210150157.5162.5220--592.5341.75
2.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK118.25205215225130137.5142.5125--492.5284.12
3.-120James Bevan*Odin SK108.90142.5152.5162.5102.5107.5115185185195472.5278.92
1.120+Ørjan Leirheim*Odin SK135.90262.5275277.5185195202.5240262.5272.5750421.05
2.120+Mattias Hordnes*Bjørgvin SK121.70180180180140145147.5235240245570326.67
Veteran 40-49 herrer
1.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.40160170180120127.5127.5180200210510321.35
1.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.70187.5200205142.5147.5150182.5200207.5557.5333.5
1.-120Harald Morten Haug*Bjørgvin SK112.80205215-157.5165165225240260632.5369.44
Veteran 50-59 herrer
1.-83Trond Einar Michelsen*Bergen SK82.60155165165105115120190205215500334.7
2.-83Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK82.30100110110758082.5140147.5152.5345231.46
1.120+Geir Arne Giseth *Odin SK137.30240250260170180183260280300.5743.5416.73
Åpen damer
Gj.-63Iselin Rolseth*OPIL62.95120130137.5909096140150155388.5417.48

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexander KirketeigÅpen93Knebøy utstyrsfritt263.5kg
Alexander KirketeigÅpen93Knebøy utstyrsfritt270kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt43.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt61.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt183kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt300.5kg
Inge Audun KjobergJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt285.5kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84Knebøy utstyrsfritt171kg
Iselin RolsethÅpen63Benkpress utstyrsfritt96kg
Iselin RolsethÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt96kg
Iselin RolsethÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt388.5kg
Marit K. Rein WichneVeteran 60-6963Markløft utstyrsfritt73kg
Marthine MyhrUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Marthine MyhrUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt87kg
Marthine MyhrUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft utstyrsfritt87kg
Monica S. RasmussenÅpen63Knebøy utstyrsfritt141kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Knebøy utstyrsfritt141kg
Monica S. RasmussenÅpen63Knebøy utstyrsfritt145kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Knebøy utstyrsfritt145kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Knebøy utstyrsfritt150kg
Monica S. RasmussenÅpen63Knebøy utstyrsfritt150kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt147.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt152.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt357.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt365kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt370kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt101kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt145.5kg
Tim LokøenUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt122.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer690FOle Tilrem
1Sidedommer589FTor Engevik
1Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
2Hoveddommer524FHarald M. Haug
2Sidedommer589FTor Engevik
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
3Hoveddommer690FOle Tilrem
3Sidedommer524FHarald M. Haug
3Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
3Teknisk kontrollør589FTor Engevik
4Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
4Sidedommer719FArild Kråkenes
4Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
4Teknisk kontrollør589FTor Engevik
5Hoveddommer690FOle Tilrem
5Sidedommer524FHarald M. Haug
5Sidedommer719FArild Kråkenes
5Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
6Hoveddommer719FArild Kråkenes
6Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
6Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
6Teknisk kontrollør749FFrederik Engevik

Bilder (4)