Regionmesterskap utstyrsfritt Region SørVest



Fakta

Arrangør Sandnes AK
Dato 18.02.2017
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt Region SørVest
Sted Sandnes
Stevneleder Sigve Valentinsen
Sekretær Sigve Valentinsen
Antall deltakere 22
Antall resultat 21

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
--72Malene Vassenden*Arendal SVK70.25105105107.55050509510010500
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK82.60130135140758085140150160385346.27
2.-84Mariam Eltervåg Cisse*Oslo SK83.20110122.5130707575165175175367.5329.32
Åpen damer
1.-63Jeanett Matre*Ganddal AK62.15606570606570105110120260282.13
1.-72Stine Liverød*Haugaland AK71.50150160165909597.5150160165420411.85
1.84+Christina Øie Brommeland*Haugaland AK87.15125132.5137.5758080145152.5160372.5326.38
Junior 19-23 herrer
1.-74Magnus Egerdahl*Sandnes AK73.80160170180117.5122.5125175185190472.5340.53
1.-93Nicholas Anfinsen*Haugaland AK90.00170180185100110115160175175455290.47
Åpen herrer
1.-74Rune Finne*Haugaland AK74.00---142.5147.5152.5---147.5106.1
1.-83Lars Andreas Barlaup*Stavanger SK81.50165175182.5110117.5125190205220520350.95
1.-93Helge Hansen*Arendal SVK90.05210220230145150155250260272.5640408.45
2.-93Espen Baug*Ganddal AK91.80150155160110115120160175175450284.45
1.-105Geir Øyvind Thorsen*Sandnes AK103.95240250260150155160240250260670401.8
2.-105Andreas Mannes Aksdal*Haugaland AK98.20220230235162.5167.5170250260260652.5400.05
3.-105Morten A. Middelthon*Sandnes AK94.40145152.5160909595180190200442.5276.03
1.120+Dan Haugsengen*Ganddal AK136.50250255-150152.5152.5265270275675378.68
2.120+Kristoffer Smith*Stavanger SK186.70210220230175182.5182.5220230237.5642.5343.87
Veteran 40-49 herrer
1.-74Svein Ove Øglænd*Ganddal AK72.70---127.5135140---140101.99
2.-74Bjørn-Andre Egerdahl*Sandnes AK73.40---127.5132.5138---132.595.86
Veteran 60-69 herrer
1.-93Sveinung Egeland*Hommersåk AK83.75150160165115120122.5200211215500332
2.-93Egil Omland*Sandnes AK92.20---105110110---11069.39
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK79.3587.587.592.57577.580125135135290199

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Svein Ove ØglændVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt160kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt165kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt211kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt215kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt496kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt500kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer698FLoyd Georg Færøvik
1Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
1Sidedommer607FAnders Fjogstad
1Teknisk kontrollør790RRenate Evertsen
1Stevneleder366FSigve Valentinsen
2Hoveddommer294FWilly Tjelle
2Sidedommer578FJøren S. Eikeland
2Sidedommer790RRenate Evertsen
2Teknisk kontrollør698FLoyd Georg Færøvik
2Stevneleder366FSigve Valentinsen

Bilder (5)