Åpent stevne



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 24.02.2017
Stevnetype Åpent stevne
Sted Fredrikstad
Stevneleder Rune Johansen
Sekretær Rune Johansen
Antall deltakere 36
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Isabell Adolfsen*Askim SK67.20115120125657072.5140147.5155352.5360.92
2.-72Nikita Alslie*Moss SIK65.4011512012567.572.575135145150342.5357.71
Junior 19-23 damer
1.-57Henriette Pedersen *Moss SIK55.50909510052.55560808590240284.38
1.-72Katinka Lie Berget*SPUVI71.5090100105505560130140145305299.08
Åpen damer
1.-84Marita Strømmen*Moss SIK77.30---8082.585---8579.33
Veteran 40-49 damer
1.-57Manuela Bakker*Lenja AK57.00102.51101156062.567.597.5105117.5300348.12
2.-57Jane Kvelland Berntsen*Christiania AK56.60758085455050809095225262.53
3.-57Cathrine Bjelland*Lørenskog AK54.3060--40--80--180216.97
1.84+Marianne Hestø*Askim SK94.957582.587.5556062.590100110257.5218
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK57.7575808555--112.5120125265234.21
1.-74Gunnar Karlsen*Lenja AK73.4595--7582.587.5135150165332.5240.46
2.-74Simen Johnson Myrvold*Moss SIK71.15---100100110---11081.42
1.-83Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK76.15120--808590140--345243.26
1.-105Jarl Erik Tveter*Lenja AK98.101301401507582.590155--387.5237.69
1.-120Alexander Hansen*Lenja AK117.75130132.51359092.5100170--397.5229.56
Junior 19-23 herrer
1.-83Petter Seljeskog*Oslo SK82.80185197.5205115120-190220232.5557.5372.69
1.-93Sindre Mobraaten*Oslo SK90.20165175185135140145232.5242.5-572.5365.08
2.-93Patrick Johansen*Askim SK87.30140147.5152.58085-190195195422.5274.08
1.-105Ola Stunes Isene*SPUVI102.50190215222.5130140145270300305662.5399.36
Åpen herrer
1.-83Roger Jensen*Moss SIK82.60170180190130140142.5200220230562.5376.54
2.-83Kim Roar Larsen*Lenja AK80.75145150165115122.5132.5215225230527.5358.01
1.-93Marius JemtlandSkien Atletklubb92.40260260270210220230245260260760478.88
2.-93Geir Breivik*Jeløy AK83.95160170177.590100110160175190477.5316.63
1.-105Bård Ove Hoel*Fræna AK104.45240250260160167.5170272.5280-707.5423.58
2.-105Lasse Pettersen*SPUVI99.10187.5200212.5150162.5170210230257.5632.5386.33
3.-105Martin Audil Martinsen*Lenja AK104.10220230237.575--230242.5245555332.67
1.-120Per Georg Haslie*Lenja AK118.40240260-162.5170182.5240--670386.46
1.120+David Haraldsen*Moss SIK137.00260300-160170180260290302.5760426.13
Veteran 40-49 herrer
1.-83Børge Alslie*Moss SIK80.30145155160110112.5115185--460313.31
1.-93Ove Henning Lorentzen*SPUVI86.80---140150160---15097.61
1.120+Alexander NilssonAskim SK129.20330340-270280285280290-910515.24
Veteran 50-59 herrer
1.-83Hans Erik Maack*Askim SK82.55132.5137.5140102.5107.5110165175185425284.62
2.-83Terje Myrvold*Moss SIK77.40110120130105110-150160-400279
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK91.70150160170130140150160170190510322.58
1.-105Ole Jakob Aas*Lenja AK95.251801901959097.5100195207.5212.5500310.65
Veteran 60-69 herrer
1.-105Dan Sundby*Moss SIK104.00120130140110120130200220-490293.8

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer809RAudhild Mathiesen
1Sidedommer224FRune Johansen
1Sidedommer621RKetil Olsen
2Hoveddommer621RKetil Olsen
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer809RAudhild Mathiesen
3Hoveddommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer621RKetil Olsen
3Sidedommer809RAudhild Mathiesen